Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłoby super, gdyby to "szafiszcze" nie było tak duże, ale jak to moja mamuśka skwitowała - tańczyć w łazience nie będziesz:) za to mam FUUUULLLL miejsca na chemię i wszystko inne, zapakowałam, co miałam i dużo miejsca zostało:) musze pochwalić ładne wykonanie, stolarze są naprawdę ok i wyrobili się dziś :) planuję lampę nożycową czarną, drabinkę koło wanny i jakiś plakat:) Tomcia specjalistko jak myślisz, można te taśmy przyklejać do kafli?

 

ps. dziękuję za dodanie zdjęć :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nad wanną widzę takie samo lustro, tyle, że szersze, jak masz nad umywalką :) Byłoby optycznym powiększeniem łazienki i jednocześnie półką na wazonik, obrazek czy świecę ;)

 

 

O nie, ja bardzo nie lubię luster:) do tego stopnia, że nadal nie mam lustra w łazience dolnej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta szafiszcza super, widac ze ładnie zrobione. Kazdy schowek jest cenny :yes:

O nie, ja bardzo nie lubię luster:) do tego stopnia, że nadal nie mam lustra w łazience dolnej :o

 

taaaa, ja mam gdzie musze ale mimo ze uwilbiam we wnetrzach u innych to u siebie jakoś nie wiedzę zbyt wielu :cool:

To powieś nad wanną dwa plakaty, każdy wielkości lustra nad umywalką ;) Super by wyglądały w takiej samej ramie, jak lustro

 

jestem za :)

ja też :yes:

Nie wiem, jakie lustro ma wymiary, ale ten jest piękny:

 

[ATTACH=CONFIG]331927[/ATTACH]

 

Nawiązuje do kafli z małej łazienki, jest nienachalny i pięknie by się komponował z wybranym przez Ciebie czarnym kinkietem (bardzo fajny jest!) :)

Źródło

 

śliczny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...