Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłoby super, gdyby to "szafiszcze" nie było tak duże,

 

świetnie wyszło :yes:

masz przepiękną łazienkę!

za kilka dni w ogóle nie będziesz zauważać wielkości tej szafy :D

(dziwisz się, że wielka, jak jej jeszcze przedwczoraj tam nie było ??.... normalne wrażenie ;) )

schowki są cudowne!! czym więcej tym lepiej....

 

pięknie jest!

pomysł z plakatami przedni :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki, dzięki raz jeszcze, faktycznie dziś już się bardzo cieszę i powoli przyzwyczajam:) byłam dziś na małych zakupach, wróciłam bez zakupów :lol2: ... ale, ale znalazłam kilka rzeczy, które widziałabym u siebie :) żółta pufa z momy, fotel, piękne dywany (ale ceny - mogłabym prawie moją kanapę kupić). Zdecydowałam,że zostanie ten znaleziony wczoraj, wydaje się fajny i te kolory mi pasują:)

 

spóbuję z neta zdjęcia wkleić, może się uda:

 

204019537_3_644x461_pufa-praline-mti-furninova-pozostale-meble.jpg

 

pufka.jpg

 

Pierwsze zdjęcie z olx, szkoda, że już nieaktualne ogłoszenie, bo mogłabym kupić za połowę ceny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj jeszcze kawałek zabudowy w łazience z widokiem schodów (i męża myjącego schody :cool: )

 

A zerknij TU, wybacz samowolkę we wrzuceniu fotek oraz wyretuszowaniu Małżonka :D

 

Lista życzeń:

 

[ATTACH=CONFIG]332068[/ATTACH] od woodlovers

 

stół Don Vito lub Oddysseus - Moromou

 

[ATTACH=CONFIG]332069[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]332070[/ATTACH]

 

Stołu to Św. Mikołaj może nie udźwignąć, ale zegar - czemu nie? ;) Wszystko bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zerknij TU, wybacz samowolkę we wrzuceniu fotek oraz wyretuszowaniu Małżonka :D

 

 

 

Stołu to Św. Mikołaj może nie udźwignąć, ale zegar - czemu nie? ;) Wszystko bardzo ładne :)

 

Hahaha:)) ja chyba jestem zakochana,nir zauważyłam,że te zdjęcia są:))) jak profesjonalnie mojego M. wymazałaś,ja tylko kropki umiałam mu domalować:) ps. Który stół bardziej pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest być zakochanym :D

Temu pierwszemu stołowi dałabym takiej grubości blat jak ma drugi :D Ale, chyba wybrałabym pierwszy

 

Fajnie ... do czasu aż mąż się dowie;))) hahaha żartuję:) kurcze waham się z tym stołem, mają mi przysłać próbki kolorów, bo tu też nie wiem czy bielony czy naturalny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi niestety kojarzy mi sie z ława w ogródku piwnym :cool:

 

Ivy, no przekonałaś mnie chyba:)

 

chociaż nadal mi się podoba:yes:

 

Odysseus_Ikona_bok-510x652.jpg

 

kurcze mam naprawdę duży problem z wyborem stołu, masywne (choć podobają mi się) mogą przytłoczyć kącik, gdzie stół ma stać, więc szukam jakiejś alternatywy i nie ukrywam,że cena też nie może być na miarę MD, Miloni itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...