Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Melisko:) niewiele się dzieje, uziemiona jestem, muszę leżeć... ;/ jedynie dobrze,że rwa puściła, bo miałam ochotę w łeb sobie strzelić :sick:

w zeszłym tyg ekipa mały pokój robiła, trzeba było elektrykę przerobić, okazało się,że ściana, gdzie ma być tapeta jest tak krzywa, że bok ucieka i nieciekawie to wygląda, ale będą w poniedziałek próbowali to jakoś kleić. Zamówiłam stół, ostatecznie na czarnych płozach, bo był połowę tańszy, dzięki temu będzie przynajmniej do Świąt stół:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam sie u Ciebie :) Jakiś czas temu rozpoczęłam budowę, teraz własnie wylewalismy chudziaka i 'błakam" sie po forum w poszukiwniu inspiracji. Trafiłam na Twój wątek i przepiękną wizualizaje kuchni. Z wypiekami na twarzy będę czytać dalej i oczekiwać zdjęć juz gotowej, bo w 100% trafiła w mój gust :) Ujawniam się już na wstępie bo nie chce być cichym podczytywaczem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Marta, jak sie miewasz? Co tam sie dzieje? Jest juz stol?

 

Chcialam zapytac jak wam sie uzywa blayu w kuchni. Chwilke juz go macie. Sprawdza sie? Jak dobrze pamietam to staron?

 

 

Hej:) u mnie bywało lepiej;) stół jest,ale jeszcze go nie widziałam, bo jestem aktualnie w szpitalnym spa;) co do blatu zdecydowanie nie polecam,najmniej trafiona rzecz w mieszkaniu, może w innym kolorze byłby lepszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie u Ciebie :) Jakiś czas temu rozpoczęłam budowę, teraz własnie wylewalismy chudziaka i 'błakam" sie po forum w poszukiwniu inspiracji. Trafiłam na Twój wątek i przepiękną wizualizaje kuchni. Z wypiekami na twarzy będę czytać dalej i oczekiwać zdjęć juz gotowej, bo w 100% trafiła w mój gust :) Ujawniam się już na wstępie bo nie chce być cichym podczytywaczem :)

 

Witam Cię serdecznie, w razie czego pisz na priv,to wyślę zdjęcia jak wrócę do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) u mnie bywało lepiej;) stół jest,ale jeszcze go nie widziałam, bo jestem aktualnie w szpitalnym spa;) co do blatu zdecydowanie nie polecam,najmniej trafiona rzecz w mieszkaniu, może w innym kolorze byłby lepszy:)

 

Oooj, rwa kulszowa? Nie miałam, ale podobno to okropny ból. Współczuję i życzę Ci dużo zdrowia :hug:

 

A co się dzieje z tym blatem? U mnie poza tymi rysami nic się nie działo. Oczywiście do chwili, gdy zamieszkała u mnie moja mama. ;) Blat jest do całkowitej renowacji. Ma dziury od noża i był też uderzony nożem przy zlewie i dostawała się w to miejsce woda. To spowodowało, że blat zaczął w tym miejscu puchnąc i pękać. Byłam załamana, ale w porę wezwałam fachowca i wszystko mi załatał i wyszlifował i blat został uratowany. :) Nie zrobiłam całkowitego szlifowania, bo czekam, aż mama sie wyprowadzi i wtedy odnowię ten blat w całości.

 

Nie wiem co sie dzieje z twoim blatem, ale może zwykłe zeszlifowanie pomoże i blat będzie ładny? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, rwa kulszowa? Nie miałam, ale podobno to okropny ból. Współczuję i życzę Ci dużo zdrowia :hug:

 

A co się dzieje z tym blatem? U mnie poza tymi rysami nic się nie działo. Oczywiście do chwili, gdy zamieszkała u mnie moja mama. ;) Blat jest do całkowitej renowacji. Ma dziury od noża i był też uderzony nożem przy zlewie i dostawała się w to miejsce woda. To spowodowało, że blat zaczął w tym miejscu puchnąc i pękać. Byłam załamana, ale w porę wezwałam fachowca i wszystko mi załatał i wyszlifował i blat został uratowany. :) Nie zrobiłam całkowitego szlifowania, bo czekam, aż mama sie wyprowadzi i wtedy odnowię ten blat w całości.

 

Nie wiem co sie dzieje z twoim blatem, ale może zwykłe zeszlifowanie pomoże i blat będzie ładny? :rolleyes:

Cześć Magda:)) sama wiesz,że ja widzialam Twój blat i mi się . podobał... nie wiem czy mój jest jakiś inny?bo Twój wygląda nadal jak nowy a mojego nie daje się niczego zmyć,plamy są,mój M. Codziennie go szoruje,bo można dostać szału. Nie wkem może powinnam go reklamować? Moze powinien być czymś zabezpieczony? Ostatnio nie miałam czasu się tym zająć, ale zrobię to:) najgorzej,że my wzielismy podwieszany zlew biały, on wygląda twraz jak żółty mimo codziennego szorowania,w łączenia jest wręcz pomaranxzpomaranczowy. Przy najblizszej możliwej okazji wymienię na stalowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół jest ponoć super,tylko bardzo jasny blat sobie zamówiłam. Ona się mocno od podłogi, zobaczę na żywo, w raziw czego coś z tym zrobię; ) Pan od stolu to wspaniały człowiek:) zrobiłam przelew i napisalam mu maila,że poszedł. On spytał jak stół,więc mu napisałam zgodnie z prawsą,że jestem w szpitalu i nie widziałam jeszcze:) a on napisał,że niepotrzebnie mu płaciłam,bo może są mi pieniądze potrzebne na leczenie :rolleyes: ...że też jeszcze tacy ludzie są :)

Dziewczyny :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...