Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

AD2015 Nie jestem pewna, ale u Martusi robil to chyba forumowy LasekD z watku schodowego :yes:

 

Moze dziewczyny jak zerkna na watek to mnie poprawia albo potwierdza co napisalam :D

Bo moze byc, ze Martusia sie wzorowala barierkami przez niego robionymi u dziewczyn ;)

 

 

Martusia co tam u Was?

Wszystko ukonczone?

 

Gorace buziole dla najmlodszego w rodzinie od forumowej ciotki klotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmelisa, - dziękuję pięknie za cynk - udam się do specjalisty z wątku schodowego - może pomoże w potrzebie :)

 

martaMarcia, Dziewczyny - będę wdzięczna za informację w temacie :)

 

U Marty chyba nie LasekD robił, były wzorowane na kilku innych realizacjach wiec bez problemu sa do zrobienia ;-)

Moje robil Lasek D wiec pewnie specjalista od schodow kazdy ci zrealizuje albo ślusarz/ specjalista od barierek zewnętrznych itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
hej dziewczynki, przepraszam, że mnie tu tak długo nie było. Barierki i schody robił miejscowy stolarz, wzorowane na realizacjach z forum, koszt barierki to 900 zł z tego co pamiętam :) a u nas powoli do przodu, mamy szafę pod schodami,powiem nieskromnie,że wyszła super:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marta!

Za jakieś 2 miesiące odbieramy klucze do naszego wymarzonego mini-domku, całe urządzanie przed nami i poszukując inspiracji trafiłam na Twój wątek. No i... przepadłam! :D

Tak bardzo podoba mi się Twoje mieszkanie, że od kilku dni siedzę z nosem w kompie i czytam wątek od początku i w końcu postanowiłam się zarejestrować i ujawnić, żeby nie być tylko ukrytym obserwatorem :)

Masz cudowne mieszkanie, wszystko mi się podoba, taki bardzo "mój styl", w kilku rozwiązaniach widzę nawet odbicie niektórych z moich pomysłów na urządzenie ;) i mam nadzieję, że się nie obrazisz jeśli kilka z Twoich rozwiązań podkradnę jako inspirację?

 

Gratuluję pięknego mieszkania i świetnego gustu (no i powiększenia rodziny- bo tyle doczytałam :D ).

Będę obserwować dalej.

 

Pozdrawiam,

Aga

 

Aga, dziękuję...jak mi miło, w razie czego odezwij się na priv, to podeślę więcej fotek albo coś podpowiem jak będzie potrzeba :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, czy Ty u siebie masz może w jakimś pomieszczeniu panele? Szukam czegoś ładnego, niedrogiego i w miarę przyzwoitego ;) Możesz coś polecić?

 

Aniu, mam na całej górze panele i bardzo, bardzo je polecam, wyglądają ładnie i dobre wutrzymaniu, tylko nie pamiętam co to, bo są z trochę mniej znanej firmy, jak M. wróci, to Ci napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta super wyszlo, Twoje mieszkanie jest dla mnie inspiracją:yes:

Napisz mi jeszcze prosze jaki masz model okapu i czy jestes z niego zadowolona, a i czy jesteś zadowolona z piekarnika?

 

jejku jakąś pamięć mam dziurawą, bo nawet nie pamiętam jaki u mnie ten okap, a tak zabudowany jest, nigdzie nazwy nie ma. Bardzo dobry jest, na tyle ile używam i też był raczej z tej niższej półki cenowej. Mi chodziło o to,żeby mógł być wcięty - tzn.,żeby nie było go widać z boku, a z dołu zrównał się z szafkami :)

 

Co do piekarnika, to jakoś szału nie ma, mówię czasem do mojego M.,że ten piekarnik lepiej wygląda niż działa:) no niby spełnia swoją funkcję, ale np. moja mama ma Samsunga chyba i zdecydowanie lepszy mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuję za poprawienie zdjęć, haha wiem,że zawsze mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii:)

 

z innych nowości, to nadal szukam dywanu, coraz droższe mi się podobają, a że nie kupię dywanu wartości mojego auta, starej poczciwej zielonej strzały ... to na razie szukam dalej :)))

 

skończyliśmy pokój małego, w końcu zawisły zasłony i firanki, lampa wisząca, powiesiłam obrazki ... no w końcu :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam na całej górze panele i bardzo, bardzo je polecam, wyglądają ładnie i dobre wutrzymaniu, tylko nie pamiętam co to, bo są z trochę mniej znanej firmy, jak M. wróci, to Ci napiszę :)

 

Dobrze wiedziałam kogo zapytać :hug: Bardzo Ci będę wdzięczna za informacje :)

 

powiem Wam jeszcze, że jak zrobiliśmy tą zabudowę to od razu fajniejsze mieszkanie się zrobiło, bo stworzył się taki mini przedpokój, a nie wejście od razu do salonu :) całkiem przyjemnie się mieszka :) jakbym miała kawałek ogródka to byłby raj :)

 

Całe Twoje mieszkanie jest rewelacyjne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to mnie zmartwilas tym piekarnikiem, bo wybralm go ze względu na boski wygląd (wszystkie srebrne odpadają), myslalm że rowniez bosko bedzie działał. No i mam zagwostke, bo calych czarnych piekarników poprostu nie ma.

kurcze jakiś zły nie jest, a spróbuj jeszcze popytać na forum, nie kojarzę teraz kto, ale jestem pewna,że kilka osób ma ten piekarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...