Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu te panele nazywały się właśnie dąb naturalny, przynajmniej tak na próbniku było, dokładnie to pamiętam i znalazłam również taki wpis w moim wątku. Mój mąż mówi,że ich chyba przejęła firma Astafloor i teraz już nie wiem jaka to może być nazwa, zaraz zajrzę do linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna zabudowa :eek: i pewnie mega pojemna ;) masz tam w środku jakieś sprytne rozwiązania. Pokażesz pokój dziecięcy?

 

Dziewczyny Amice IN patrzyłyście, też jest chyba czarna cała, do tego matowa. sama mam ją na oku, bo to najtańsza para jaką znalazłam

 

Emila, od frontu mam szafę na płaszcze i marynarki plus dwie wielkie szuflady na buty, a od strony salony składzik na odkurzacz, deskę, mopa, żelazko itd., szafę z 3 głębokimi szufladami na: zabawki, aktualnie chusty do noszenia małego, szpargały i jedna osobna tylko na buty (juuupi w końcu mam miejsce na każdą parę i jeszcze zapas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu te panele nazywały się właśnie dąb naturalny, przynajmniej tak na próbniku było, dokładnie to pamiętam i znalazłam również taki wpis w moim wątku. Mój mąż mówi,że ich chyba przejęła firma Astafloor i teraz już nie wiem jaka to może być nazwa, zaraz zajrzę do linka.

 

No właśnie nie mogę znaleźć tego dębu naturalnego, ale dębów mają całe mnóstwo ;) A pamiętasz, gdzie kupowałaś? Przepraszam, że tak Cię męczę, ale ja o tym nie mam zielonego pojęcia. Te fugi 4V i cała reszta, to dla mnie czarna magia :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mogę znaleźć tego dębu naturalnego, ale dębów mają całe mnóstwo ;) A pamiętasz, gdzie kupowałaś? Przepraszam, że tak Cię męczę, ale ja o tym nie mam zielonego pojęcia. Te fugi 4V i cała reszta, to dla mnie czarna magia :eek:

 

 

wiesz co, ja kupowałam w takim małym sklepiku, on miał właśnie dużo tych Ter Hurde wystawionych. Zapytam może siostra coś pamięta, bo ona ma takie w całym mieszkaniu.

 

A może któraś z dziewczyn coś pamięta, wiem,że swego czasu kilku osobom wysyłałam próbki tych paneli...ktoś? coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, znalazłam taki Twój dawny wpis o panelach, ale jak będziesz mogła potwierdzić u Siostry, to byłoby super :)

 

co do paneli, to wcześniej było to Ter Hurde, ale z tego, co opowiadał sprzedawca, to ta firma została przejęta przez Assafloor, kolor dąb naturalny:) - na zamówieniu jest napisane - Assafloor dąb naturalny 4V BS450 - 58 zł netto/metr :)

 

Twoich zdjęć już niestety nie ma, a w TYM sklepie znalazłam coś takiego:

 

panele.jpg

 

To to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, znalazłam taki Twój dawny wpis o panelach, ale jak będziesz mogła potwierdzić u Siostry, to byłoby super :)

 

 

 

Twoich zdjęć już niestety nie ma, a w TYM sklepie znalazłam coś takiego:

 

 

[ATTACH=CONFIG]361357[/ATTACH]

 

To to samo??

 

 

TAK, Tomcia, to na pewno to, co do obrazka to hmmm nie wiem, zrobić zdjęcia paneli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...