Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Dziekuje :hug:w zyciu bym nie przypuszczala ze to te same panele :-))

Mam jeszcze na oku dab verden sniezny classen (w zeszlym roku byl w L&M) [ATTACH=CONFIG]302920[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302921[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302922[/ATTACH] Ciekawe ktore maja cieplejszy odcien bo taki bardziej mi sie podoba :D Ok zmykam i nie zasmiecam watku .

 

 

Te Classen również bardzo ładne, dziwne, że tak długo szukałam i nie natknęłam się ani na panele Classena, ani na te wklejone przez Magdę:) a naoglądałam się tylu,że już miałam dość:) nie zaśmiecasz wątku, wpadaj częściej do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mi też się spodobał ten blat niestety nie widziałam na żywo ale może wyślą jakieś próbki? zapytam stolarza w poniedziałek bo on mi dał próbki ale jakieś inne:)

nie mogę spać szukam różnych rzeczy tylko szkoda, że tak mało w portfelu:)

 

ja chyba będę miała mikrofale i piekarnik kompaktowy samsunga prezio ale wycofują tę serię teraz ponoć ma wejść coś nowego i nie wiem czy kupić czy czekać na nową serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się spodobał ten blat niestety nie widziałam na żywo ale może wyślą jakieś próbki? zapytam stolarza w poniedziałek bo on mi dał próbki ale jakieś inne:)

nie mogę spać szukam różnych rzeczy tylko szkoda, że tak mało w portfelu:)

 

ja chyba będę miała mikrofale i piekarnik kompaktowy samsunga prezio ale wycofują tę serię teraz ponoć ma wejść coś nowego i nie wiem czy kupić czy czekać na nową serię

 

Ja też początkowo chciałam 2w1, ale okazało się,że wszystkie pierkarniki z mikrofalówką, jakie znalazłam były kompaktowe, miały wymiary około 46 cm. Dla mnie to trochę za mały piekarnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co użytkują taki piekarnik mówią, że spokojnie się wszystko mieści ale nie wiem jak to jest:)

 

taki kompakt jest u moich rodziców i jest dla nas za mały:yes:

kuchnia pol.jpg

 

myślę, że mogłabyś miec blat betonowy bo by nawiązywał do tynku:) ale nie wiem czy z białym blatem w kuchni nie jest ładniej

no właśnie, nadal nie wiem co z blatem...

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy sprzętów:

 

1) Piekarnik

Gorenje bo 73 orab

 

[ATTACH=CONFIG]302931[/ATTACH]

 

 

Bosch HBA 43S462E

 

[ATTACH=CONFIG]302932[/ATTACH]

 

2) Zmywarka Bosch SMV 53L50 EU

http://www.neo24.pl/?p=bosch_smv_53l50_eu

 

Ktoś coś powie na temat tych sprzętów?:)

 

 

Ja moge powiedziec! Wizualnie sa sliczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z blatem w kuchni nie pomoge..Ja oczywiscie przewiduje ciemny. Moja mama miala grafitowy i to byla rewelacja. Teraz ma bezowy i zawsze sie boje ze cos sie odbarwi. Strach cos postawic. Pewnie przesadzam;)

 

Za to genialnie wyglada grzejnik....mowisz Marcia, ze kiedy bedziecie mieli juz wykonczone bo ogromnie chce zobaczyc calosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kojarzę że zastanawiałaś się czy nie opuścić blatu/stolika w kuchni???

 

wpadł mi przed momentem w oko taki przykład:

http://img2.lovingit.pl/u/m/v/w610/14596_mviu8kyr.jpg

http://www.lovingit.pl/zdjecie,14596,jak-urzadzic-kuchnie-w-stylu-skandynawskim.html

 

Dzięki, że o mnie pamiętałaś, niestety (chociaż mam nadzieję,że "stety") klamka zapadła, zdemontowali mi już parapet, więc zostaje blat podwyższany.

Ciekawe czy się sprawdzi...?:confused:

Ja moge powiedziec! Wizualnie sa sliczne:)

 

O tak, przyznam szczerze, że najpierw mi się wizualnie spodobały, a dopiero później zainteresowałam się ich funkcjami :yes:

Z blatem w kuchni nie pomoge..Ja oczywiscie przewiduje ciemny. Moja mama miala grafitowy i to byla rewelacja. Teraz ma bezowy i zawsze sie boje ze cos sie odbarwi. Strach cos postawic. Pewnie przesadzam;)

 

Za to genialnie wyglada grzejnik....mowisz Marcia, ze kiedy bedziecie mieli juz wykonczone bo ogromnie chce zobaczyc calosc:)

 

Kamila, kiedy? sama chciałabym wiedzieć, tak w pełni... to podejrzewam,że do końca roku, choć w marcu zamierzamy się wprowadzić, ale będzie pełna prowizorka:D już się doczekać nie mogę :wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta może mała pomoc co do wyboru blatu - szwagierka ma biały i już myśli, żeby go zmienić, nie wiem z czego ma ten blat ale po roku użytkowania jest juz troche przybrudzony dodatkowo ma listwę i wszystko wchodzi i widać brud

 

jezdziłam dziś za panelami i trochę rozmawiałam i wszyscy mówili, że absolutnie nie łączyć paneli z kaflami korkiem, żeby nie myśleć o przyklejaniu panela, że może i to ładnie wygląda ale co się z tym stanie za jakiś czas i powiem Ci, że już zgłupiałam a Twój wykonawca co powiedział o takim sposobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...