Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba Czarownico :D

 

Jak sie mieszka po tych wielu miesiącach?

fajnie ze wstapilas na chwile na FM, bo wszystkie fajne buźki poznikały, a przyczyna na pewno nie sa wakacje ;)

 

a czemu się tak wyludniło? :( Meli, mieszka się cudnie, wspaniała okolica, mam dookoła same parki, więc fajnie się tu wypoczywa. Brakowałoby mi do pełni szczęścia ogródka, ale cóż nie można mieć wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, zabudowa lux! :yes: pokoj dla maluszka miodzio!!! :yes: :yes: przeslicznie wszystko wyglada. jak z magazynu:)

 

co do piekarnika, pamietam, ze chcialam go kupic bo tez czarne agd mam tylko. zdecydowalam sie w koncu na amice. ma w ofercie kilka czarnych piekarnikow-bardziej lub mniej wybajerowanych. niestety jeszcze nie sprawdzilam jak dziala.

 

ogrodek mowisz? jak kombinuje jak tu sie pozbyc tego mojego ogrodka;) mam na tyle duzo ze trzeba sprzetu do tego jakiegos typu kosiarka itp. z drugiej str tak malo ze szkoda kupowac;)

 

jeszcze raz strasznie fajnie sie oglada twoje mieszkanie, wszystko takie dopracowane ladne i minimalistyczne. :) az usmiech na twarz jak pomysle o twoich pierwszych wpisach a teraz i mieszkanko i maluszek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej Dziewczyny :)

 

Tomcia, przyszłam się kajać, bo zapomniałam o zdjęciu paneli, a teraz to już pewnie Ci niepotrzebne? Wybacz!!!!

 

No i prośba do Was, doradzicie mi ? moi rodzice kupili mieszkanie pod wynajem, w tej chwili jest ono w stanie deweloperskim, ale we wrześniu będzie oddane pod klucz,zostanie do zrobienia kuchnia i umeblowanie. Plan jest taki, żeby mieszkanie wynajmować turystom w okresie wakacyjnym na tygodniowe pobyty, a w ciągu roku jak się trafi, raczej na weekendy. Nie mam planu z wymiarami od dewelopera, tylko taki zmierzony przez nas. Zaraz wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, aby kuchnia była biała, raczej bez żadnych przeróbek, więc układ jak na planie, plus na tej ścianie 1,6 - zakręcona i chyba kawałek blatu plus lodówka :) na początku myśleliśmy o jakiejś kolorowej Gorenje, ale to chyba zbyt małe mieszkanie,żeby tak kombinować i trzeba pójść w minimalizm :)

 

Muszę znowu ogarnąć program do wgrywania zdjęć, bo mam trochę fotel z mieszkania i dziś odwiedziłam Ikeę i kilka rzeczy wypatrzyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy o takiej sofie http://imageshack.com/a/img924/6080/WvmHEn.jpg

http://www.meble.pl/p1498913,sofa-rozkladana-stockholm-skandynawski-styl.html

 

tylko się boję, bo to kupowanie kota w worku ;)

 

Druga opcja to ta:

 

http://imageshack.com/a/img921/2879/b9az4c.jpg

 

ta jest z ikei, trochę nie podoba mi się ta "sukienka" na dole, ale jest w miarę wygodna :)

 

Obie rozkładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA pierwsza ładniejsza, a jak cena? Powiem szczerze że skoro to mieszkanie pod wynajem i to w dodatku krótkoterminowy to ja bym mocno zwracała uwagę na aspekt ekonomiczny. Bo co z tego że kupicie piękne meble jak za dwa lata może się okazać że są do wymiany?

 

ta pierwsza 2 tys, a druga prawie 1700, więc nie ma za dużej różnicy, tyle tylko,że na tej pierwszej nie ma jak usiąść i sprawdzić wygody :) No, aspekt ekonomiczny jest bardzo ważny, ale to mieszkanie nie mogą być zrobione najtańszym kosztem, ponieważ będzie to najem weekendowy i wakacyjny i przez agencję, a więc ludzie będą zwracali uwagę na wystrój i na tej podstawie wybierali dane mieszkanie. W każdym bądź razie ja tak robiłam jak w ten sposób wybierałam mieszkanie na wakacjach :)))) Jest plan,żeby się zmieścić w 25 tys. na urządzenie, chyba to jest do zrobienia, a jednocześnie przy założeniu,że ma być ładnie i funkcjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś hej :)

 

sofa 1 - wiele ludzi kupuje netowo, nie oglądając, nie sadzając dupki wcześniej - jak dla mnie nie ma co się tego bać

 

w kuchni bym dała płytę na 2 palniki, skoro to n wynajem wakacyjny to wystarczy spokojne, a dojdzie dziki temu kawałek blatu - co najcenniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...