Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Martuś hej :)

 

sofa 1 - wiele ludzi kupuje netowo, nie oglądając, nie sadzając dupki wcześniej - jak dla mnie nie ma co się tego bać

 

w kuchni bym dała płytę na 2 palniki, skoro to n wynajem wakacyjny to wystarczy spokojne, a dojdzie dziki temu kawałek blatu - co najcenniejsze

 

 

Karolina masz rację, ale "inwestorka" to moja mama, przekonuję ją do tej internetowej, bo żadna z I. do końca nie pasuje w tym małym salonie.

 

o dp płyty, to dobra uwaga, dzięki Karolina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Póki co nadal stoimy w miejscu, stolarze jeszcze nie znaleźli czasu na spotkanie, mieszkanie będzie odebrane pod koniec września. Wstępnie wybraliśmy koncepcję kolorystyczną kuchni (a jakże - biała), okrągły stół, 4 krzesła, łózko Malm i stoliczki z lampkami. Wkleję i ocenicie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam też, tylko mama boi się kupić sofę przez internet nie widząc jej wcześniej :(

 

Marta, pierwsza dużo ładniejsza- i efekt zwrócenia uwagi potencjalnych wynajmujących pewny :no: Nie bałabym sie tak kupowania przez internet, teraz jak chcesz coś fajniejszego to jedyna opcja. Zawsze w ciagu 10 dni masz prawo zwrócić. My też do naszego nowego domu (2 tyg temu odebraliśmy w końcu klucze :wiggle: ) kupiliśmy sofę przez internet. Nie wiem jak się siedzi i nie znam nawet takniny :o Przyjdzie za tydzień. I mam nadzieję, że nie będziemy oddawać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia,

A ja przegapiłam TAKIE WAŻNE WYDARZENIE w Twoim życiu!

Gratuluję serdecznie Synusia :hug:

Śliczny pokoik mu urządziliście :yes:

Nasz Junior też ma pokój w tych kolorkach :).

A jak użytkuje się najpiękniejszą z pięknych kuchni :D?

Uściski serdeczne dla Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia,

A ja przegapiłam TAKIE WAŻNE WYDARZENIE w Twoim życiu!

Gratuluję serdecznie Synusia :hug:

Śliczny pokoik mu urządziliście :yes:

Nasz Junior też ma pokój w tych kolorkach :).

A jak użytkuje się najpiękniejszą z pięknych kuchni :D?

Uściski serdeczne dla Was :hug:

 

kochana, jak się stęskniłam <3 kuchnię użytkuje się cudownie, w ogóle mieszka się wspaniale:) a najbardziej kocham naszą sypialnię chyba z całego domku jest najbardziej moja :) ciągle kilka rzeczy do zrobienia zostało, ale już mniej niż więcej, niestety jak to zwykle bywa, tych kilku kabli już nie zauważam, a gołe ściany wciąż czekają na zagospodarowanie :rolleyes: ściskam mocno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, pierwsza dużo ładniejsza- i efekt zwrócenia uwagi potencjalnych wynajmujących pewny :no: Nie bałabym sie tak kupowania przez internet, teraz jak chcesz coś fajniejszego to jedyna opcja. Zawsze w ciagu 10 dni masz prawo zwrócić. My też do naszego nowego domu (2 tyg temu odebraliśmy w końcu klucze :wiggle: ) kupiliśmy sofę przez internet. Nie wiem jak się siedzi i nie znam nawet takniny :o Przyjdzie za tydzień. I mam nadzieję, że nie będziemy oddawać :p

 

Witaj Aga, chyba u mnie pierwszy raz :bye:

 

macie rację, pierwsza sofa ładniejsza, może faktycznie zaryzykujemy, chociaż zwracanie to problematyczna sprawa, zwłaszcza, że mieszkamy na drugim końcu Polski, więc wszystko będziemy kupowali u siebie albo zamawiali do soebie, a następnie wozili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po spotkaniu ze stolarzami, wstępnie wybraliśmy materiały do kuchni, na doł szary laminat, górne szafki biały laminat, blat drewnopodobny. Niestety szkło pomiędzy szafkami będziemy musieli zamawiać na miejscu, bo nie chcą się podjąć dowożenia go. :sick:

Kafelki nie wchodzą w grę, ponieważ nie ma ich kto położyć, ewentualnie może farba? sama nie wiem, wstępnie myśleliśmy o białym szkle. Stolarz zrobi też szafkę pod telewizor i szafę w przedpokoju. Cały czas czekamy,żeby położyli tam panele i zrobili łazienkę, wtedy można będzie zrobić dokładne pomiary. Największy problem mamy z układem mebli kuchennych, bo póki co cały czas wychodzi mało blatu roboczego. Jutro stolarze obiecali wysłać jakiś wstępny projekt, aczkolwiek zbyt długo ich znam,żeby uwierzyć,że jutro to faktycznie jutro, a nie wtorek za 2 tygodnie :rolleyes: żartownisie dziś mówili,że po opierniczu za kuchnię (pamiętacie mój powrót z Cypru, do niby gotowej kuchni, gdzie zastałam 3 dolne szafki :D) do tej pory budzą się w nocy z krzykiem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Marta a kto ma być docelowym klientem tego mieszkania? Czytam o tych szafkach na wymiar itd i wydaje mi się że strasznie drogo to urządzanie kosztuje.... Jesteście pewni że to się zwróci? No i ja bym chyba jednak bardziej neutralnie urządzała, tzn mniej skandynawsko. I pewnie bym się nie przejmowała ilością blatu roboczego w kuchni - jakoś mi się nie wydaje żeby klienci spędzali czas na gotowaniu, zwłaszcza Ci z bardziej wypchanymi portfelami. Jadą na wakacje, jedzą w knajpach, szkoda czasu na siedzenie w garach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a kto ma być docelowym klientem tego mieszkania? Czytam o tych szafkach na wymiar itd i wydaje mi się że strasznie drogo to urządzanie kosztuje.... Jesteście pewni że to się zwróci? No i ja bym chyba jednak bardziej neutralnie urządzała, tzn mniej skandynawsko. I pewnie bym się nie przejmowała ilością blatu roboczego w kuchni - jakoś mi się nie wydaje żeby klienci spędzali czas na gotowaniu, zwłaszcza Ci z bardziej wypchanymi portfelami. Jadą na wakacje, jedzą w knajpach, szkoda czasu na siedzenie w garach ;)

 

Meble są z laminatu,blat z laminatu;) większość mebli z ikei:) ma być fajnie,po to aby przyciągnąć klientów,to bedzie wynajmowane przez jedną z agencji zajmujących się tym,oni narzucają poniekąd standard wykończenia i cenę wynajmu. Ja jak mieszkalam w takim apartamencie w te wakacji i byłam z małym dzieckiem,tokorzystałam z kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Droga założycielko wątku, chciałam napisać prywatną wiadomość, ale masz przepełnioną skrzynkę :) Zaglądasz tu jeszcze? Chciałam Cię zapytać o Twoją łazienkę i płytki Marazzi. Jesteś z nich zadowolona? Mogłabyś jeszcze podzielić się jakimiś zdjęciami? Też się nad nimi zastanawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga założycielko wątku, chciałam napisać prywatną wiadomość, ale masz przepełnioną skrzynkę :) Zaglądasz tu jeszcze? Chciałam Cię zapytać o Twoją łazienkę i płytki Marazzi. Jesteś z nich zadowolona? Mogłabyś jeszcze podzielić się jakimiś zdjęciami? Też się nad nimi zastanawiam :)

 

 

 

Jestem bardzo zadowolona, skrzynka już wyczyszczona,zapraszam na Priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...