Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obiecane zdjęcia szyn z zabudowy:

1. szyna biała z OBi

http://imageshack.com/a/img909/818/phAXM3.jpg

2. szyna z Ikei

http://imageshack.com/a/img537/4805/Xg8Aww.jpg

a tu próbki:

flader fornir, deska warstwowa dąb bielony i panel

http://imageshack.com/a/img903/726/zw91zw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę..

dywan plecionka mnie oczarował weszłam nawet na stornę ale chwilowo niedostępne;/

krzesła- to pierwsze najbardziej mi sie podoba (jeśli chodzi o siedzisko i oparcie) nóżki ma tylko takie trochę jakby się zaraz miały ugiąć i mi to nie pasi...

to trzecie krzesło też piękne tylko w innym kolorze of course

 

 

A co z tymi próbkami?? gdzies mają iśćczy to fota dla kogoś? nie umiem wyłapac;p

Edytowane przez opiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krzesłami będę miała problem, bo mało mi się podoba i większość za drogie...najbardziej mi się podobają takie typu About a chair Hay domesticoshop-hay-about-a-chair-armchair-aac23.jpg

, ale ja mam mało miejsca i najlepiej jakby całe wchodziły pod stół.

 

Co do pierwszego - Mannequin, to jest możliwość zamówienia na normalnych nóżkach, na drewnianych lub na płozach:)

Dzięki za odwiedziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a jaką lodówkę będziesz miała? bo zastanawiam się jaką wziać, żeby zamrażarka miała drzwiczki na wysokości blatu:)

 

i z jakiej firmy będziesz miała listwy w ral 9003? z drewna czy z mdf? chyba będę musiała zamówić choć jedną listwę w tym kolorku ral 9003 i przyłożyć do drzwi, bo tam gdzie kupowałam drzwi mają listwy w kolorze ral 9016( a on ponoć jest zimny) i mówią, że nie można zamówić w innym ( coś mi się nie chce wierzyć)

 

świetne krzesła, wszystkie mi się podobają:) to żółte widziałabym u siebie jako taki pojedynczy akcent:)

 

 

Ola ja zamawiam zwykłe białe listwy, aż tak się nie będę przejmowała różnicami w bieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarz podrzucił mi próbkę forniru do kuchni i na zabudowę w salonie. Co sądzicie??[ATTACH=CONFIG]304166[/ATTACH]

 

po lewej : dąb bielony flader - do kuchni i na zabudowę,

po prawej: dąb flader - łazienka

na górze: deska na podłogę - dąb bielony

 

No to Betulla o której Ci pisałam z Marazzi Treverkhome jest bardzo zblizona do dębu bielonego flader - przynajmniej tak patrząc na to zdjęcie

 

A tak w ogóle witam się z wszystkimi Czytaczami, trafiłam tu z wątku Mi_małej, który podczytuję od dawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Betulla o której Ci pisałam z Marazzi Treverkhome jest bardzo zblizona do dębu bielonego flader - przynajmniej tak patrząc na to zdjęcie

 

A tak w ogóle witam się z wszystkimi Czytaczami, trafiłam tu z wątku Mi_małej, który podczytuję od dawna :)

 

Jeszcze raz :welcome::welcome::welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie coś w kwestii schodów, proszę...:)

Nie wiem czy szklana czy czarna metalowa? najchętniej zrobiłabym schody a balustradę w drugim etapie jak już będę widziała jak wszystko wygląda (będzie narożnik, zabudowa itd) M. jednak trochę kręci nosem...:)

 

edit:

niestety właśnie rozmawiałam ze stolarzem i mówi,że muszę być zdecydowana, którą barierkę chcę, ponieważ każda jest inaczej montowana i przy zamówieniu schodów musimy to ustalić. ;/

 

Wkleję jeszcze moje inspiracje barierkowe:

Jazzy, Gumisiowa, mam nadzieję,że Wam nie przeszkadza to - w razie czego usunę:)

metalowa barierka:

schody metalowa barierka2.jpg

szklana:

schody21.jpg

 

moja wizualizacja z metalową barierką:

salon.jpg

 

ze szklaną:

salon szklana.jpg

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje ciekawie wyglądają.

1sza metalowa, z lekka taka loftowa, fajnie nawiązuje do górnego oświetlenia na szynach.

2ga jest bardziej subtelna, delikatna, ale bardziej podoba mi się z opcją białej poręczy. Tylko to czyszczenie szklanych tafli z paluchów... a może coś takiego jak na drugim zdjęciu ale bez szkła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie pasują do Twojego wnętrza :)

Ale wiem, że decyzja trudna bo niedawno sama taką podejmowałam. Ja do siebie wybrałam szklaną, czekam na montaż początkiem marca, schody już są.

 

Jeśli schody mają być drewniane to poręcz raczej w tym samym kolorze, albo bez poręczy samo szkło, ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew, Dziewczyny, muszę do połowy przyszłego tygodnia zdecydować co ze schodami, w przeciwnym wypadku będę mieszkała z drabiną znacznie dłużej niż zakładałam :eek:

 

Obie wersje ciekawie wyglądają.

1sza metalowa, z lekka taka loftowa, fajnie nawiązuje do górnego oświetlenia na szynach.

2ga jest bardziej subtelna, delikatna, ale bardziej podoba mi się z opcją białej poręczy. Tylko to czyszczenie szklanych tafli z paluchów... a może coś takiego jak na drugim zdjęciu ale bez szkła?

 

Tylko co zamiast szkła? :)

 

Obie pasują do Twojego wnętrza :)

Ale wiem, że decyzja trudna bo niedawno sama taką podejmowałam. Ja do siebie wybrałam szklaną, czekam na montaż początkiem marca, schody już są.

 

Jeśli schody mają być drewniane to poręcz raczej w tym samym kolorze, albo bez poręczy samo szkło, ale to tylko moje zdanie :)

 

Właśnie myślałam,żeby trochę drewno przełamać i policzki i poręcz dać białą tak jak u Gumisiowej, tylko u mnie schody pełne.

 

Jeśli to ja bym wybierała - wybrałabym metalową. Komponuje się w całość z resztą wnętrza.

 

Szczerze... i ja i M też się skłaniamy ku metalowym... tylko boję się,żeby się nie zrobiło zbyt loftowo, a mało przytulnie ... grzejnik, szyna, barierka?

 

Wstawiam fotę naszych ;)

 

[ATTACH=CONFIG]304312[/ATTACH]

 

Bardzo ładnie się zapowiadają? Są z dębu? lakierowane czy olejowane?

 

Ok, to ja jeszcze wypowiem się jako ta mająca małe dzieci ;) Taka metalowa jak na Twojej wizualizacji jest piękna ale na pewno nie będzie bezpieczna... Jeśli już to taka jak na pierwszym zdjęciu.

 

Wiem, wiem, to samo myślałam,że na pewno nie może być taka jak na wizce, bo można łatwo wypaść przez taką barierkę. :yes:

 

Mysle, ze metalowa. fajnie wyglada.

 

No właśnie :):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...