Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :):)

 

wiesz co,właśnie jest problem z białą płytką, nie chcemy takiej czystej bieli, tylko raczej kość słoniową albo off white, żeby było wrażenie takiej ciepłej łazienki. (ta łazienka jest przy sypialniach na górze mieszkania). Chyba wybierzemy płytki Brooklyn White. Zastanawialiśmy się jeszcze nad Brooklyn Stone White albo Reko(nie pamiętam nazwy, ale jest na zdjęciu powyżej), ale ta Reko wydaje nam się trochę za żółta.

 

Tak, pralkę mamy zabudowaną w słupku, a obok bliżej umywalki będzie jeszcze wąska szafka 30tka, żeby można było kosmetyki schować. Kolejna szafka nad geberitem i bidetem.

łaz.jpg

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]281859[/ATTACH]

 

 

A czy widziałaś na żywo tę wanne? Pytam, bo chciałam taką do siebie i jak ją zobaczyłam w sklepie, to oboje z mężem parskneliśmy śmiechem. Zdecydowanie nie dla mnie, bo jestem dużą dziewczynką. Ale w sumie nie wchodziłam do niej i nie próbowałam czy się zmieszczę - bałam się, że ją rozwalę :)

 

Piękna jest ale nie dla mnie, bo ja wszystko w rozmiarach xxxxl preferuję, nawet wannę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
Bardzo ładne wizualki. W porównaniu do pierwszej całkiem inny styl. Tapeta słodka ale gdybyś zastosowała jakąś podobną z wzorem np origami byłaby bardziej spójna. I jeszcze te obrazki mi się jakoś bardzo gryzą. Może oprawę zrobić w drewnie, które już się powtarza w pomieszczeniu? Lub w kolorze żółtym/musztardowym, bo też się tam pojawia z tego co pamiętam lub białym - będzie ładnie wyglądał na szarej tapecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak fajnie,że tu jesteście:))

tak, tak Alchemia dokładnie te:) już czekają w garażu, a ja się nie mogę doczekać:)

co do tapety, to chyba macie rację, tylko nie mam pomysłu na co wymienić, te tapety, które mi się podobają są strasznie drogie, a ja przechodzę na wersję ekonomiczną:)

już tak bym chciała mieszkać...a to wszystko tak powoli idzie.

 

a co do tapety i ramek, to faktycznie coś tu nie gra... nie pasuje mi też do końca dywan i nie wiem co z żółtym krzesłem, a już na pewni nie to co na wizce, bo cena powala...

 

wizualizacja jest taka wstępna, teraz będę pewnie zmieniać tak jak z pozostałymi pomieszczeniami:)

muszę jeszcze salon pokazać i kuchnię, ale najpierw muszę te dwa pomieszczenia ogarnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte krzesło bardzo mi się podoba :)

 

Co do dywanu pod łóżkiem to bym go wywaliła, bo szczerze, to nie rozumiem jego funkcji ;) w tym miejscu kładzie się dywan, żeby bosymi stopami nie stawać na podłogę - tu dywan jest centralnie pod łóżkiem - więc co najwyżej łóżko nie trzyma nóg na podłodze ;) Za to kawał dywanu wystaje przed meblem...

Więc jeśli dywan, to raczej nie takie proporcje. Jeśli o mnie chodzi, to ja w ogóle nie lubię szmat na podłodze, bo to siedlisko kurzu i roztoczy ;)

 

Co do tapety, można zaszaleć np. Tapetą jak z minta.se Origami multi na ścianie za zaglowkiem. Wtedy bez tego paska na ścianie z boku (też nie bardzo czuję po co on) tego brązowego. .. Musztardowe lub niebieskie krzesło dopełni wtedy całość :)

 

Ale to of course moje zdanie, Ty rządzisz na tym kwadracie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte krzesło bardzo mi się podoba :)

 

Co do dywanu pod łóżkiem to bym go wywaliła, bo szczerze, to nie rozumiem jego funkcji ;) w tym miejscu kładzie się dywan, żeby bosymi stopami nie stawać na podłogę - tu dywan jest centralnie pod łóżkiem - więc co najwyżej łóżko nie trzyma nóg na podłodze ;) Za to kawał dywanu wystaje przed meblem...

Więc jeśli dywan, to raczej nie takie proporcje. Jeśli o mnie chodzi, to ja w ogóle nie lubię szmat na podłodze, bo to siedlisko kurzu i roztoczy ;)

 

Co do tapety, można zaszaleć np. Tapetą jak z minta.se Origami multi na ścianie za zaglowkiem. Wtedy bez tego paska na ścianie z boku (też nie bardzo czuję po co on) tego brązowego. .. Musztardowe lub niebieskie krzesło dopełni wtedy całość :)

 

Ale to of course moje zdanie, Ty rządzisz na tym kwadracie ;)

Mi,podoba mi się tapeta zaproponowana przez Ciebie,jeszcze wieczorem zamieszczę jedną,o której myślę,to może doradzicie:) co do brazowego paska,to jest to szafka,niestety przy okazji powiekszania łazienki została taka wnęka i muszę tam zrobić coś (szafkę zamknięta lub półki na książki),żeby idiotycznie nie wyglądało:) co do dywanu,masz w 100 % rację,nie będzie go,a juz na pewno nie tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...