Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

Rzecz w tym, że zabudowa ma wys. 2,63 (w tym płozy 28 cm), a szerokość 1,30.

 

Wnęka na telewizor ma szer. 1,13, a wys. 83 cm, gł. 22 cm. Niestety nie zostało przewidziane, że tv stoi na nóźce, a nóżki to zazwyczaj około 30 cm.

Musimy więc przeprojektować zabudowę, zrobić płytszą szafę, a głębszą wnękę.

a podwiesić tv w tej wnęce????

zrobić mocowanie i nie potrzebna będzie noga... łatwiej będzie ścierać kurz pod tv bez omijania nogi

 

...

zastanawiam się na jaką wysokość zrobić te szuflady? i na jakiej wysokości szafkę górną w szafie.

....

a co będziesz w nich trzymać? bieliznę? to 20cm wysokość frontu to max wg mnie

górną szafkę ja u siebie dałam na takiej wysokości że nie sięgnę bez stołeczka - na rzeczy sezonowe, koce dodatkowe itp... maxymalna wysokość do jakiej sięgam drążek na wieszaki u góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podwiesić tv w tej wnęce????

zrobić mocowanie i nie potrzebna będzie noga... łatwiej będzie ścierać kurz pod tv bez omijania nogi

 

 

a co będziesz w nich trzymać? bieliznę? to 20cm wysokość frontu to max wg mnie

 

Cześć Karolina, właśnie wczoraj też pomyślałam o tym,żeby podwiesić, tylko zastanawiam się jakie mocowanie trzeba wtedy zrobić? Zadzwonię dziś do naszego stolarza i zapytam, dzięki:)

 

Co do szuflad to nie wiem, chyba takie na bieliznę właśnie, dwie dla mnie, dwie dla M.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie z tv się chyba kupuje :) przecież też wiesza się na ścianach?

 

pamietam jak kupowalismy tv to nas pytano, czy chcemy z nozka czy wiszacy...

 

kupuje sie uchwyt do TV w zalezności od wielkości TV i potrzeb :-)

 

Dziewczyny, wiem, że uchwyt, tylko tak się zastanawiam, czy ta moja szafa powinna być specjalnie wzmocniona, żeby tv wisiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki metrail bedzie za zabudową ?? tak jest jakas sciana ?

 

nie ma ściany właśnie, tylko będzie taka zabudowa zrobiona przez stolarza, z jednej strony będzie szafa na ubrania, a od strony stołu półki "kubełkowe" na książki, a od strony salonu wnęka na tv. :) Próbuje się dodzwonić do naszego stolarza, ale na razie nie odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ściany właśnie, tylko będzie taka zabudowa zrobiona przez stolarza, z jednej strony będzie szafa na ubrania, a od strony stołu półki "kubełkowe" na książki, a od strony salonu wnęka na tv. :) Próbuje się dodzwonić do naszego stolarza, ale na razie nie odbiera.

 

to musi robiąc zabudowę zrobić tam jakies wzmocnienie na ten uchwyt i będzie ok . Wydaje mi sie ze nie jest to problem :yes:

 

jedynie pewnie wcześniej będzie chciał mieć uchwyt zeby dopasować to wzmocnienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi robiąc zabudowę zrobić tam jakies wzmocnienie na ten uchwyt i będzie ok . Wydaje mi sie ze nie jest to problem :yes:

 

jedynie pewnie wcześniej będzie chciał mieć uchwyt zeby dopasować to wzmocnienie :-)

 

Dziękuję Dziewczyny, oddzwonił stolarz, mówi,że zrobi wzmocnioną tą ściankę szafy i zawiesimy tv:)

jeden problem z głowy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, Twoje salonowe inspiracje bardzo mi się podobają, ale ja jakoś nie potrafię się zdecydować na ten szary, czegoś mi brakuje, czy planujesz jakiś dodatkowy kolor wprowadzisz?

 

Koniecznie:) lubię kolory, ale wprowadzę je tylko w dodatkach:) najchętniej żółty, turkus albo morski:)

w obecnym mieszkaniu mam kanapy i fotele kolorowe i niestety bardzo szybko się opatrzyły, więc tym razem poprzestanę na dodatkach:) największym szaleństwem będzie kolory fotel :D A Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...