Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak zaczynałam myśleć o moim salonie to podobał mi się taki

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/turkusowa%20sciana.jpg

a ostatnio chodzi za mną jasne wnętrze, takie że aż bije po oczach :D

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/tv1.jpg

wiem ze to dwa całkowicie odmienne pomieszczenia, dobrze że mam jeszcze dużo czasu

 

edit

tak patrzę i patrzę na te zdjęcia obok siebie i w tej ultra nowoczesności brakuje mi ciepła :D

Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, fajna kanapa...tylko czy ona wygodna?

Jak leci? Co nam nowego pokarzesz?;)

wiem ze to dwa całkowicie odmienne pomieszczenia, dobrze że mam jeszcze dużo czasu

 

Ja tez nie moglam sie zdecydowac, ale raz usiadlam i obejrzalam ta setke zdjec-inspiracji, ktore sobie nagromadzilam. Wiekszosc byla w jednej tonacji. Pozwolilam podswiadomosci wybrac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynałam myśleć o moim salonie to podobał mi się taki

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/turkusowa%20sciana.jpg

a ostatnio chodzi za mną jasne wnętrze, takie że aż bije po oczach :D

http://mmj.pl/~lotharek/Justyna/pokazane/tv1.jpg

wiem ze to dwa całkowicie odmienne pomieszczenia, dobrze że mam jeszcze dużo czasu

 

edit

tak patrzę i patrzę na te zdjęcia obok siebie i w tej ultra nowoczesności brakuje mi ciepła :D

 

podobają mi się kolor ściany i dodatków jak na pierwszym zdjęciu:)

 

Marta, fajna kanapa...tylko czy ona wygodna?

Jak leci? Co nam nowego pokarzesz?;)

 

 

Ja tez nie moglam sie zdecydowac, ale raz usiadlam i obejrzalam ta setke zdjec-inspiracji, ktore sobie nagromadzilam. Wiekszosc byla w jednej tonacji. Pozwolilam podswiadomosci wybrac;)

 

u mnie będzie kanapa Nockeby Ikea, jest bardzo wygodna, za każdym razem jak jestem w Ikei i usiadę na niej, to już nie chcę wstawać:)

http://imageshack.com/a/img540/7625/2fXYdW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta tez siedzialam pupa kilka razy na tej kanapie :lol2:

ostatnio na kilku siedzialam i fotki cykalam dla dziewczyn z fm... mialam najblizej do I. wiec zrobilam im przysluge;-)

 

justys.. te Twoje inspiracje salonowe rowniez mi sie podobaja..patrzac na drugie zdjecie-mysle ze jak sie doda wiecej poduszek na kanapie to juz bedzie milej... jest duzo elementow drewnianych, wiec jak dla mnie, wnetrze nie jest surowe :no:nie lubie klikac z tel... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta tez siedzialam pupa kilka razy na tej kanapie :lol2:

ostatnio na kilku siedzialam i fotki cykalam dla dziewczyn z fm... mialam najblizej do I. wiec zrobilam im przysluge;-)

 

 

i jak ta Nockeby, jak Twoja szanowna pupa ocenia jej wygodę:D ? będzie ta ciemnoszara pasowała u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

justys.. te Twoje inspiracje salonowe rowniez mi sie podobaja..patrzac na drugie zdjecie-mysle ze jak sie doda wiecej poduszek na kanapie to juz bedzie milej... jest duzo elementow drewnianych, wiec jak dla mnie, wnetrze nie jest surowe :no:nie lubie klikac z tel... :p

lubię Justyś :D masz rację Melisko, jakby jeszcze zmienić kanapę na jakąś tapicerowaną to byłoby jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wpadłam na chwilkę pochwalić Cię, że natknęłam się dziś na Twoje mieszkanko na homebook.pl :) Fajnie tak znaleźć coś znajomego:)

Pozdrawiam

 

A tak, jest tam:) nasza projektantka zamieszczała, ciekawa jestem na ile efekt końcowy będzie podobny do "wizji" :)

 

edit:

ps. eedytkooo załóż swój wątek, żebym też mogła do Ciebie na chwilkę wpadać:) nie daj się prosić:D

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię Justyś :D masz rację Melisko, jakby jeszcze zmienić kanapę na jakąś tapicerowaną to byłoby jeszcze lepiej

 

ciesze sie :D

lubie zdrabniac imiona, nicki... jezeli kogos polubilam wirtualnie, to tak robie :cool:

 

wczoraj nie odp bo wciagnelam sie w film dokumentalny na tvp2... kurde przez pol nocy nie moglam zasnac.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie:) lubię kolory, ale wprowadzę je tylko w dodatkach:) najchętniej żółty, turkus albo morski:)

w obecnym mieszkaniu mam kanapy i fotele kolorowe i niestety bardzo szybko się opatrzyły, więc tym razem poprzestanę na dodatkach:) największym szaleństwem będzie kolory fotel :D A Ty?

 

Martus ja to samo planuję tylko kolory w dodatkach, które zawsze szybko będę mogła zmienić:)w mieszkaniu mam czerwono - bordowy narożnik i to był błąd

jaki fotel będziesz miała( kolorek) w salonie?:)

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie :D

lubie zdrabniac imiona, nicki... jezeli kogos polubilam wirtualnie, to tak robie :cool:

 

wczoraj nie odp bo wciagnelam sie w film dokumentalny na tvp2... kurde przez pol nocy nie moglam zasnac.. :(

 

 

Ja też lubię zdrobnienia:D

Melisko co to za film tak Cię wciągnął:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, szukam kinkietów na wysięgniku harmonijkowym.

Srebrnych chyba. 2 sztuki do sypialni mi potrzebne. Nie za duże, nie za drogie...

podrzucicie coś?

 

Agatah na stronie 3 w moim wątku jest kilka kinkietów, w tym harmonijowych. Też szukałam:)

Jeszcze może coś takiego: http://www.pasaz.v10.pl/kinkiet-harmonijka,p18520291.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja to samo planuję tylko kolory w dodatkach, które zawsze szybko będę mogła zmienić:)w mieszkaniu mam czerwono - bordowy narożnik i to był błąd

jaki fotel będziesz miała( kolorek) w salonie?:)

 

Ola nie mam pojęcia, najchętniej żółty, turkus albo morski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...