Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też lubię zdrobnienia:D

Melisko co to za film tak Cię wciągnął:)?

 

wczoraj lecial dokument o obozach koncetracyjnych, Dachau, Oswiecim itd.. nagrania byly robione przez brytyjskich zolnierzy, jednak Anglia nie zgodzila sie na publikacje tego po wojnie...w sumie nagrania byly polaczone z innymi np polskimi...

obraz rzeczywistosci jakie miala miejsce tam na nagraniach tak mna poruszyl, ze przez pol nocy nie moglam zasnac :(

straszne to a jakie prawdziwe..

ehh nie nastawilam sie za bardzo psychicznie na to i tak caly dzien, mam wszystko przed oczami...

 

no nic..nie bede zasmiecac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lecial dokument o obozach koncetracyjnych, Dachau, Oswiecim itd.. nagrania byly robione przez brytyjskich zolnierzy, jednak Anglia nie zgodzila sie na publikacje tego po wojnie...w sumie nagrania byly polaczone z innymi np polskimi...

obraz rzeczywistosci jakie miala miejsce tam na nagraniach tak mna poruszyl, ze przez pol nocy nie moglam zasnac :(

straszne to a jakie prawdziwe..

ehh nie nastawilam sie za bardzo psychicznie na to i tak caly dzien, mam wszystko przed oczami...

 

no nic..nie bede zasmiecac..

 

To faktycznie cieżki dokument, wcale nie dziwię się,że nie mogłaś zasnąć, miałabym tak samo, o ile wytrzymałabym do końca. Nie zaśmiecasz, w tym wątku są opowieści różnej treści, niekoniecznie tylko wucety, spłuczki i dywany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa to lustro jest robione na zamówienie?

 

Tomkowa gdzies pisala, ze to lustro bylo na zamowienie :yes:

 

Tak, gdzieś pisałam i prawdę napisałam :lol2: To jest dębowa rama z litego drewna. Piszę to Olu, bo wyczytałam u Ciebie, że chcesz ramę zrobić z materiału, z którego będą szafki, żeby wszystko było takie samo. Nie wiem jaki fornir planujesz, ale do większości z nich można dorobić drewniane ramy. U Ciebie lustro jest bardzo duże, więc musi mieć solidną ramę. Czy mdf na to będzie odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że montaż podłogi zakończony:)

po szlifowaniu nierównej wylewki w końcu się udało:) Yuppi:)

 

http://imageshack.com/a/img661/2308/h4pJvU.jpg

 

http://imageshack.com/a/img907/6140/2Rc3hv.jpg

 

http://imageshack.com/a/img673/6528/fsIbP6.jpg

 

w czwartek będą meble łazienkowe:)

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja mam pytanko o ten korek na ścianie:

jakie to jest w dotyku? ma to dziurki/pory? klei się jak płytki na ścianę?

 

podłoga taka delikatna jest... bo to bielone?

 

a płytki łazienkowe są przepiękne! gdybym miała jeszcze jedną łazienkę to na bank takie wzorzyste!

 

Korek jest miękki i porowaty, kleił wykonawca, więc szczegółow nie znam, kupował klej przeznaczony do korka.

A podłoga jest bielona, ale chcieliśmy takie delikatne bielenie, żeby nadal był odcień ciepły i trochę udomowił tynk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna podłoga.

Też chciałam taką kanapę jak Ty, tylko po wizycie w IKEA stwierdziłam, że ona okropnie miękka jest. Wpada się w nią. W piżamie super, ale już np gości na niej posadzić to nie wiem. Nie,wydaje Wam się za miękka??

 

Migotko, własnie szukaliśmy takiej :)

początkowo rozglądaliśmy się w Momie, tam podobały mi się kanapy z MTI Furninova, ale też rozważaliśmy taką miekką z wypełnieniem z pierza:)

wiem,że będzie się zapadała, ale to jest dla mnie na plus:) Strasznie dużo kanap/narożników oglądałam i wypróbowywałam i zazwyczaj odpadały właśnie z powodu swojej twardości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...