Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martuś do jakiej wielkości się rozkłada? on się rozkłada tak, że nogi wyjeżdzają? i cene jakbyś podała na priv

dąb bielony pod Twoją podłogę Ci zrobią czy mają ogólnie jakieś próbki?

 

Cenę Ci wysłałam na pw zanim zdażyłaś o to poprosić :yes:, a te pytania o próbki czy ewentualne wybarwienie właśnie zadałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialas moj stol? ;)

 

w salonie podloga drewniana tez dojdzie :yes:

 

 

no nic..zmykam spac... :bye:

 

Widziałam, ale poleciałam jeszcze sobie odświeżyć pamięć:) stół jest super, ale chyba większy niż mój planowany? no i jesion ma super usłojenie, ale ja już "idę" zachowawczo i jednolicie w dębowy jak podłoga i schody... choć nie powiem, zwłaszcza schody mnie kusiły jesionowe:)

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszlam ze stolem wlasnie w kierunku schodow...podloge zrobimy pewnie inna..

 

stol ma 250/100... nie jest rozkladany, blat zrobiony jest lity na 9,5cm tak jak stopnie schodowe, tak wiec wazy swoje ;)

 

Wow! mój to będzie liliputek przy Twoim:) zazdroszczę; ) Melisko a jakie planujesz krzesła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! mój to będzie liliputek przy Twoim:) zazdroszczę; ) Melisko a jakie planujesz krzesła?

 

w glowie mam eamesy na drewnianych nogach... (dodadza lekkosci i stol bedzie w glownej roli) ,ale na czym sprawa stanie nie wiem...

kiedys spodobaly mi sie Gumiowej krzesla..ale moj maz nie chce takich :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny lepszy stół 180 na 90 czy na 95? nie chcę, żeby był zbyt szeroki ( trochę brak miejsca) ale żeby był pojemny z drugiej strony:D

 

u mnie mialo byc 110...oj sie naryczalam ze zrobil 100.. do tej pory jak pisze ze jestem wsciekla na niego (stol i stolarza) dziewczyny mnie pocieszaja :hug:

lovjam was dziewczyny za to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mialo byc 110...oj sie naryczalam ze zrobil 100.. do tej pory jak pisze ze jestem wsciekla na niego (stol i stolarza) dziewczyny mnie pocieszaja :hug:

lovjam was dziewczyny za to!

czyli bez wahania wzięłabyś 95? jak dla mnie 100 to już bardzo szeroki więc dziewczyny mają rację, że Cię pocieszają:) ( piękny stół masz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bez wahania wzięłabyś 95? jak dla mnie 100 to już bardzo szeroki więc dziewczyny mają rację, że Cię pocieszają:) ( piękny stół masz:)

 

ja też mam je w głowie...ale cena powala ale bardzo mi się podobają

 

'wzielabym 95 jezeli jest taka mozliwosc :yes:

co do krzesel...zawsze mozna kupic inspirowane :)

 

spodobaly nam sie jedne w NO..ale cena 2 tys za 1 szt to przegiecie :bash:

a ja musze miec ich okolo 10szt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...