Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej:bye:

 

zaczne z moim szlagierowym pytaniem: co to za plytki jasno szare w dolnej lazience?:wiggle:

ma.jpg

 

wlasnie szukam do swojej lazienki i co znajde szare plytki na formum to nagabuje:oops:

 

Bardzo fajna gorna lazienka..takka lekka i swieza, tez chcialabym taki efekt uzyskac. Dolna rowniez sie prezentuje urzekajaco. Bede podgladac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilaa witam serdecznie u mnie:)

jeżeli chodzi o płytki, to już je opisuję (ostatecznie ich wygląd na zdjęciu powyżej). Jest to Geo Ceramika, Metropolis, wymiar 80x80, cięta na pół.

Niestety nie mogę ich polecić (mamy je w kuchni w wymiarze 80x80 i łazience cięte na pół). Te w kuchni są bardzo ładne, ponieważ wymienialiśmy je o każdą płytkę oglądaliśmy z osobna, natomiast te z łazienki poszły od razu do cięcia ... i teraz wyglądają jak wyglądają, w niektórych miejscach jak brudne. No, ale już zostały i są już położone:)

 

Duży wybór płytek szarych jest w Marazzi, tylko ceny trochę droższe. Geo Ceramika kosztowała ok 91/m2.

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję 3 kinkietów na wysięgniku, najlepiej czarnych, jeden do łazienki górnej, drugi do kuchni a trzeci do pokoju nad biurko.

 

1. ŁAZIENKA

 

718134f00be3effe.jpg

 

SCONCE - cena 538 zł

 

kinkiet_ABERDEENBB_1.jpg

 

kinkiet Aberdeen - cena - 778 zł

 

2. POKÓJ

 

Kinkiet-Aspen-czarny.jpg

 

kinkiet Aspen - 185 zł

 

31257-01-15.jpg

 

Belka kinkiet - 285 zł

 

kinkiet-game-miedziano-czarny.jpg

 

kinkiet Game - 520 zł

 

 

 

Może ktoś podrzuci jakieś inne propozycje w podobnym stylu? Najtrudniej znaleźć lampę nożycową w rozsądnej cenie.

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilaa witam serdecznie u mnie:)

jeżeli chodzi o płytki, to już je opisuję (ostatecznie ich wygląd na zdjęciu powyżej). Jest to Geo Ceramika, Metropolis, wymiar 80x80, cięta na pół.

Niestety nie mogę ich polecić (mamy je w kuchni w wymiarze 80x80 i łazience cięte na pół). Te w kuchni są bardzo ładne, ponieważ wymienialiśmy je o każdą płytkę oglądaliśmy z osobna, natomiast te z łazienki poszły od razu do cięcia ... i teraz wyglądają jak wyglądają, w niektórych miejscach jak brudne. No, ale już zostały i są już położone:)

 

Duży wybór płytek szarych jest w Marazzi, tylko ceny trochę droższe. Geo Ceramika kosztowała ok 91/m2.

 

slicznie dziekuje za obszerna odpowiedz:)

z lampami nie pomoge...to dla mnie jeszcze temat z przyszlosci poki co. Za to fajnie sie oglada relacje z postepu prac :yes: wrzucaj wiecej zdjec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie, bo jestem zachwycona Twoją górną łazienką :D chociaż dolna też niczego sobie :)

Proszę napisz jakiej firmy masz sanitariaty na górze?

 

Będę podglądać.

Pozdrawiam

Edyta

 

Dziękuję za odwiedziny:)

 

już odpowiadam:)

bidet, wc : subway v&b - wersja kompaktowa - i są naprawdę malutkie:)

wanna, umywalka - Marmite

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]288805[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]288806[/ATTACH]

 

Powracam do sypialni:)

nie jestem przekonana do tej tapety, myślałam o jakiejś geometrycznej np. z Eco White Light, ale mąż kręci nosem. Co myślicie o białej cegle w tej sypialni?

Ktoś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...