Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no chodzi mi o taki podklad bialy wlasnie..

u nas malowalismy tak.. a pozniej wyjsciowa farba.. (chociaz moja wyjsciowa bedzie pewnie zmieniona/poprawiana) bo meza braciszek odpierd***kaszane :bash:

 

poza tym, moj maz sie uparl na opaski wokol mebli.. bede musiala domowic..qrde nie chcialam tych opasek, a ten sie upiera.. nie wiem czy nie wyjdzie kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malują mi teraz biała farbą a jakiś specjalny podkład muszę mieć?

 

oo taki link na szybko znalazlam...

 

http://www.forumbudowlane.pl/vt/5217/0/pierwsze-malowanie-scian-po-tynkowaniu

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?133478-farby-Duluxa-a-Unigrunt-Atlasa

 

mozna poszperac w necie i cos znalezc wiecej w tym temacie...

wiem ze u nas byl ten podklad z bialej farby..

a unigrunt na tynkach przed polozeniem gladzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem z doświadczenia, użytkuję taką na tynkową i ja uwielbiam, nie korzystam z deszczownicy bo wkurza mnie jak leje mi się po oczach woda a przy natynkowej fajne jest to że możesz ja ustawić na różnej wysokości, woda leje się jak Ty chcesz a ręce masz wolne ( i też robisz z nimi co chcesz :D ), kiedyś się kąpałam w kabinie gdzie była podtynkowa i nie podobało mi się to że nie mogę regulować wysokości słuchawki prysznicowej

 

Twoje doswiadczenie jak najbardziej wskazane w moich dylematach;) Mam wrazenie, ze podtynkowe sie teraz ''robi'' i sa ''modne''. Ale sama nie wiem czy mi sie to podoba i czy to praktyczne. Tez sie sklaniam do natynkowych:yes:

 

Ile ludzi tyle opinii :rolleyes: Mi było wszystko jedno jaka, oczywiście podtynkowa wygląda lepiej bo nie ma tych rożnych wężyków itp. Jednak znajomy który nam rekomendował sprzęt przekonał mojego P. do podtynkowej bo bedzie mniej mycia tych sreberek ( nie jest to u nas problem , mamy zmiękczacz więc kwestia kamienia odpadła jak sie okazało i tak) wybraliśmy zatem z deszczownicą podtynkową baterię Tresa. Trochę bylam niepocieszona ze nie bedzie można regulowac słuchawki bo ja przecież "nie lubie deszczownicy, jak mi sie leje po głowie z góry itp" , byłam pewna ze tylko P. bedzie jej używał....a teraz jestem jest straszną fanka i kazda kąpiel praktycznie to deszczownica :rolleyes: wiec człowiek zmiennym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisko u mnie mąż się nie "wtrąca" chce mieć spokój jak coś będzie nie tak:D

 

za to moj ma wiele ciekawych pomyslow...

problemem jest scianka do spizarni..

IMG-20140916-WA0038.jpg

brzydko wykonczona, sa szpary itd itp..a mialo byc inaczej.. jednak, nie ma nas na miejscu non stop, a kto drzwi otwiera wyonawcom, ma to gdzies ;) w koncu nie ich dom...

tylko jak pogodzic taki maly pasek z caloscia?

DSC07035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w kuchni dobudowali kawałek ściany z karton gips, żeby meble równo podzielić( szaki) ciekawe czy będzie prosto;)

 

zeby zniwelowac krzywizne, to najlepiej zeby szafki max 2cm wystawaly od zabudowy.. zobacz jak jest u mnie :yes:

u mnie maz robil zabudowe, kafle tez kladl sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...