Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

brzydko wykonczona, sa szpary itd itp..a mialo byc inaczej.. jednak, nie ma nas na miejscu non stop, a kto drzwi otwiera wyonawcom, ma to gdzies ;) w koncu nie ich dom...

tylko jak pogodzic taki maly pasek z caloscia?

 

Mel zostaw ta decyzje do najbliższej wizyty w domu :rolleyes: Zobacz czy nie da sie tego jakoś tak zamaskować od strony sciany, moze tylko cos malenkiego i nie trzeba będzie tej opaski, :rolleyes: jakoś ona mi sie tam nie widzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny te szpary to potraktowac trzeba szpachla :sick:

i boje sie o drzwiczki do spizarki, ale nie chce tej opaski i ciagle protestuje .. to tak jakby swini ubrac siodlo :rolleyes:

 

Olalee, tez mialam dylemat odnosnie frontow..to musisz ty sama zdecydowac..;)

z kolorem farby to dopiero byla akcja :D moj mnie wyslal po biala farbe, to sobie pojechalam do sklepu.. ale tych bialych to bylo ohoho :o

ja nie obeznana w temacie, wzielam pierwsza lepsa puszke bez myslenia:rolleyes:

pamietam nazwe "białe żagle" -dulux

i moj mnie pyta, a czy ta farba jest przeznaczona do kuchni, czy jest zmywalna..jaka cena itd itp..

no wzielam 5l..cena okolo 100pln a czy odpowiednia, to trzeba przeczytac :lol2:

jest oki, zmywalna,paroprzepuszczalna;) kolor mi sie podobuje, wiec powtorze jeszcze raz taka sama..

 

Mi, nie z farby :no: listwy lakierowane ...forniru nie chce, nie mam do czego dopasowac..zdjecie pokazalam o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, niestety jak się okazało mam fugę, a nie silikon, wygląda to tak:

...

co z tym fantem zrobić, czy tylko listwa mi pozostaje czy może zostać z samą fugą?

dobrze dziewczyny radzą:

zostaw i obserwuj... jak pęknie to wyskrobać i dać silikon :)

 

ja u siebie też tak mam, że w łazience nie będzie płytek miejscami na ścianach, ale daję listwy... mam szczeliny około 1cm od ścian :-P

 

No właśnie stolarz od razu dziś mi zapowiedział,że takich uchwytów z laminatu nie zrobimy. Klik klaków się trochę boję, ale może dlatego,że nigdy takich nie użytkowałam (oprócz prób w sklepach i jakoś mi się wydaje,że będą "odskakiwały", a może się myle i to jest wygodne rozwiązanie?

 

w kuchni mam mieć nad blatem wysokie szafki nad klik klaki, ale tylko dlatego,ze inaczej się nie dało z tą czarną obwódką:)

mam jednego klika narazie :D fajne toto nawet, ale jakoś za dużo bym nie chciała bo średnio mi jakoś się to użytkuje... może się przyzwyczaję z czasem i pokocham?

... nie wiadomo jak na takich dużych drzwiach to działa bo są ciężkie przecież...

mi Ł założył w łazience na drzwiczki wysokie na 235 i szerokie na 55 - wymiary na oko, bo dokładnie niepamiętam...

działa bez problemu, jest założony w połowie wysokości frontu

...Wlasnie rozwazam, czy bateria podtynkowa pod prysznicem to fajny pomysl? Czy lepiej taka ''zewnetrzna''?

u nas w obu prysznicach daliśmy podtynkowe... zależało nam tak jak Ivi na ograniczeniu elementów do mycia :-P

no i zwyczajnie bardziej nam się podobają takie :)

nas straszono, że jak się coś popsuje to nie da się naprawić tylko trzeba kuć... dla mnie to zaleta - bo można wtedy zrobić remont i machnąć nową łazienkę :lol2: w razie najgorszego tfu tfu! skucie kilku płytek nie jest jakimś strasznym problemem przecież

 

A wiecie co, może poproszę o wycenę w laminatach i alternatywnie w lakierze i fornirze i zobaczę jak duża będzie rożnica...:)

a no ciekawe... u mnie ponad 2gie tyle było :(

czyli za cenę szafy w lakierze miałabym dwie takie same w laminacie... wybrałam tańszy :)

 

jak juz to w bialym..

inny nie pasuje ;) (moim zdaniem)

bo to ma byc cienki pasek jakies max 5cm? tak mi moj pokazywal na palcach :lol2:

tego sie boje..ze bedzie kicha :(

taką opaskę musimy dorobić też w łazience bo też krzywa ściana i trzeba maskować

Karolcia krzywo postawiła kg i teraz Ł musi kombinować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, rozbawilas mnie,,,Karolcia krzywo postawila... :lol2:

 

ten klikk, powiem wam, ze moze byc upierdliwy na dluzsza mete ;)

ja 2 razy probowalam zamknac szafke, zeby zalapalo..

dobrze ze nie wzielam wszystkich szafek.

 

co do wyceny laminat, lakier, fornir..

zawsze lakier wychodzi najdrozej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest plan :rolleyes:

czyli bede was wolac do pomocy?

bedziemy robic plan? :D

 

kurka Mel, bo całą tą ściankę właśnie ja sama stawiałam od podstaw: profile, obić kg, ogipsować... no i spartoliłam troszkę:p

tak wiem :D

zdolna bestia :D :hug:

 

Ło joj! ile będę miała stron do nadrobienia:D

 

nie bij pliiiis

 

http://www.mmkoszalin.eu/sites/igc3/files/imagecache/600x360/images/wwwmmkoszalineu/18729/kot.png?mgrvvz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodzi mi o taki podklad bialy wlasnie..

u nas malowalismy tak.. a pozniej wyjsciowa farba.. (chociaz moja wyjsciowa bedzie pewnie zmieniona/poprawiana) bo meza braciszek odpierd***kaszane :bash:

 

poza tym, moj maz sie uparl na opaski wokol mebli.. bede musiala domowic..qrde nie chcialam tych opasek, a ten sie upiera.. nie wiem czy nie wyjdzie kicha

 

Melisko, a mi się te opaski podobają, będę miała taką opaskę wokół górnych szafek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...