Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

za to moj ma wiele ciekawych pomyslow...

problemem jest scianka do spizarni..

IMG-20140916-WA0038.jpg

brzydko wykonczona, sa szpary itd itp..a mialo byc inaczej.. jednak, nie ma nas na miejscu non stop, a kto drzwi otwiera wyonawcom, ma to gdzies ;) w koncu nie ich dom...

tylko jak pogodzic taki maly pasek z caloscia?

DSC07035.JPG

 

BARDZO, BARDZO lubię Twoją kuchnię! jaką ona ma pow.? może ja też powinnam była robić w połysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zostaw i obserwuj... jak pęknie to wyskrobać i dać silikon :)

 

ja u siebie też tak mam, że w łazience nie będzie płytek miejscami na ścianach, ale daję listwy... mam szczeliny około 1cm od ścian :-P

 

 

mam jednego klika narazie :D fajne toto nawet, ale jakoś za dużo bym nie chciała bo średnio mi jakoś się to użytkuje... może się przyzwyczaję z czasem i pokocham?

 

mi Ł założył w łazience na drzwiczki wysokie na 235 i szerokie na 55 - wymiary na oko, bo dokładnie niepamiętam...

działa bez problemu, jest założony w połowie wysokości frontu

 

a no ciekawe... u mnie ponad 2gie tyle było :(

czyli za cenę szafy w lakierze miałabym dwie takie same w laminacie... wybrałam tańszy :)

 

 

Co do fugi, to tak zrobię:)

dzięki Wam za pomoc!

co do klików to chyba postaram się ich mieć jak najmniej.

a co do wyceny : no właśnie tak patrzę w stronę tych laminatów, bo lakiery czuję,że mnie mogą zrujnować :rolleyes:

 

Zmykam Dziewczynki, popracuję trochę, a wieczorem wrócę tu z nowymi zdjęciami:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO, BARDZO lubię Twoją kuchnię! jaką ona ma pow.? może ja też powinnam była robić w połysku?

 

kuchnia odbiega od efektu finalnego..musze jednak poczekac..nie mam tyle kasy by zmienic blat..dlatego mam zastepczy, zlew czeka, zostaje dokupic jeszcze baterie inna.

jednak kupno rekuperacji, wszystkiego do lazienek, deski na podloge, szyby na schody kosztuje.. kuchnia zostaje na koncu.. :(

 

polysk to tez wybor "meza" :lol2:

 

ile kuchnia ma..hm zostala powiekszona,bo wg projektu miala 9m.

 

no to czekamy na zdjecia :wiggle::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, kiedy zdjęcia? Gryzę paluchy z niecierpliwości :)

 

Vestę zamawiałaś ze szwem francuskim czy normalnym?

 

Czekam na telefon od kuriera:) zamówiłam ze szwem francuskim, tylko boję sie czy w dobrej tkaninie, teraz w weekend byłam w momie i była Vesta w tkaninie z grupy A, chyba Hercules i wyglądała świetnie, a ja zamówiłam w Aqua Clean.

 

a meble łazienkowe... stolarz dzwonił,że skończą koło 22-23 :rolleyes:

 

niecierpliwię się:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na telefon od kuriera:) zamówiłam ze szwem francuskim, tylko boję sie czy w dobrej tkaninie, teraz w weekend byłam w momie i była Vesta w tkaninie z grupy A, chyba Hercules i wyglądała świetnie, a ja zamówiłam w Aqua Clean.

 

a meble łazienkowe... stolarz dzwonił,że skończą koło 22-23 :rolleyes:

 

ja się też zastanawiam nad Aqua clean... Z jednej strony chcę Veste do salonu i sypialni zamówić w tym samym pokryciu, z drugiej strony podobają mi się te zwykłe takie grube, plecione materiały... I nie wiem szczerze co wybrać... Będziemy decydować w ostatniej chwili :)

 

niecierpliwię się:rolleyes:

 

a ja co mam powiedzieć? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...