Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kuchnia będzie cała biała, blat czarny kronopol U 190KM( Ivy ma taki blat) elementy" drewna" to tylko panele, stół i ewentualnie stoliki kawowe zastanawiam się nad lamp

ami wiszącymi( czy dawać czarne czy białe)

Ola a ściany już pomalowane? jak wyszedł ten szary? płytki w łazienkach położone? wrzuć jakieś zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wybrać okap, najbardziej zależy mi na tym,żeby go nie było widać.

Przypominam,że wokół górnych szafek mam czarną obwódkę, więc musi on być w dół szafki wpuszczony, patrząc na wprost nie było go widać. Może coś podpowiecie?

 

:cool:

zalezy na jaka glebkosc..ja mam na 30cm.. Faber stilnovo plus x90

2014-08-06%252015.32.40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a ściany już pomalowane? jak wyszedł ten szary? płytki w łazienkach położone? wrzuć jakieś zdjęcia:)

 

ściana pomalowana na raz w sypialni, nie jest ciemno aż mnie kusi, żeby jeszcze w ciemniejszy kolor pójść ale chyba tylko wnękę z tv zrobię ciemniejszą, u córki pomalowane 1000 n i zdecydowanie za jasno, będę malować ciemniejszą farbą:) czy Wy w narożnikach macie akryl? wczoraj byłam u znajomych i mają akryl w narożnikach i miałam wrażenie, że te narożniki się odróżniały kolorem a nie chcę takiego efektu...akryl mi położyli na pierwszą warstwę farby i zastanawiam się czy druga to pokryje...

 

płytki się robią powoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przyszły mi żarówki do zwisajacych lamp żarówek i za bardzo wpadają w zólte:(( niby pzrezroczyste) nie wiecie czy gdzies znajdę takie bardziej przezroczyste w biel?

Martus jakie są Twoje?

 

pewnie musiałabym wziąć halogenowe albo led...te żółte odpadaj do srebrnej mozaiki:/

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przyszły mi żarówki do zwisajacych lamp żarówek i za bardzo wpadają w zólte:(( niby pzrezroczyste) nie wiecie czy gdzies znajdę takie bardziej przezroczyste w biel?

Martus jakie są Twoje?

 

pewnie musiałabym wziąć halogenowe albo led...te żółte odpadaj do srebrnej mozaiki:/

 

Ola moje chyba nie są żółte, ale w sumie nie występują na tle żadnej bieli, więc nie wiem... zobaczę jak będę na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień wolny przeznaczony na oglądanie blatów, coś wypatrzyłam, ale niestety to nie ideał i najdroższy konglomerat z oglądanych. Czekam na wycenę i się boję.

 

Wypatrzony konglomerat to Silestone Blanco Zeus White matowy. Niestety żadnen szary nie wpadł mi w oko:( prawie żadnych jasnych szarych nie widziałam,tylko albo ciemne, albo wpadające w beż. ;/

 

Jadę jeszcze w jedno miejsce. Coś czuję,że jak przyjdą wyceny, to zacznę poszukiwania laminatów.

W jednym miejscu pokazano nam taki cieńki 1cm laminat, dosyć fajne, cena przyjazna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, jak już będziesz miała wyceny to uśmiechnę się do Ciebie :) Jestem też takimi blatami zainteresowana to przynajmniej będę wiedzieć czego się spodziewać na przyszłość...::D

 

no pewnie! :) służę pomocą:)

 

Martus jak sprawdzisz będę wdzieczna i jeszcze jakbys foto cykneła bez zapalania:)

 

Olcia, jasne, tylko, czeka mnie wyjazd służbowy i najwcześniej będę w mieszkaniu w środę lub w czwartek. Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martuś,

 

przepięknie w tej Twojej łazience. Podłogi też ekstra. :)

 

Jeśli chodzi o cokoły to ja mam 15 cm wys. Okap tez mam niewidoczny, ale fronty są obniżone. U ciebie to chyba trzebaby było tą obwódkę potraktować jako drugie dno szafek...:rolleyes: Natomiast co do blatu, do którego namiary Ci podała Iwonka to akrylowe blaty nie są tanie. Mam taki i koszt za m bieżący to ok. 1100-1400. Także mój blat kosztował prawie tyle samo co meble. Dla mnie jednak jest rewelacyjny. Jedyny minus to to, ze się rysuje, chociaż na białym jest to mało widoczne. Jest jednak odnawialny. Można zastosować zlewy wpuszczane w blat, nie ma łączeń.

 

Tutaj mój blat

 

 

http://m.ocdn.eu/_m/60d8ca3f5c1d98d1aef0b24c44479690,21,19,0.jpg

 

Edit: I jeszcze takie mam zdjęcie :D

 

http://m.ocdn.eu/_m/f611fa4732c688e2c3fa96a5aa8db4f5,21,19,0.jpg

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martuś,

 

Jeśli chodzi o cokoły to ja mam 15 cm wys. Okap tez mam niewidoczny, ale fronty są obniżone. U ciebie to chyba trzebaby było tą obwódkę potraktować jako drugie dno szafek...:rolleyes: Natomiast co do blatu, do którego namiary Ci podała Iwonka to akrylowe blaty nie są tanie. Mam taki i koszt za m bieżący to ok. 1100-1400. Także mój blat kosztował prawie tyle samo co meble. Dla mnie jednak jest rewelacyjny. Jedyny minus to to, ze się rysuje, chociaż na białym jest to mało widoczne. Jest jednak odnawialny. Można zastosować zlewy wpuszczane w blat, nie ma łączeń.

 

Tutaj mój blat

 

 

http://m.ocdn.eu/_m/60d8ca3f5c1d98d1aef0b24c44479690,21,19,0.jpg

 

Edit: I jeszcze takie mam zdjęcie :D

 

http://m.ocdn.eu/_m/f611fa4732c688e2c3fa96a5aa8db4f5,21,19,0.jpg

 

Madziu, z nieba mi spadłaś, miałam cichą nadzieje,że się odezwiesz i zabierzesz głos w dyskusji:) Bardzo mi się podoba Twój blat i super kolor do frontów dobrany.

ja nie miałam nigdy styczności ze staronem, tylko w wycenie jednego ze stolarzy pojawiło się 7 tys. za blat. Możesz napisać (może być na pw) gdzie go zamawiałaś?

Napisałam do Juana (dzięki Ivy jeszcze raz), ale oni tylko sprzedają produkt, ale nie zajmują się obróbką. Mój stolarz ma się dowiedzieć, ale w międzyczasie może ja znajdę szybciej :)

Magdo a powiesz coś o użytkowaniu konglomeratu, miałaś styczność?

 

Edit: zobaczyłam drugie zdjęcie, no wygląda to bosko: blat i cała kuchnia, no i tapeta:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, mój blat robił mi stolarz, który wykonał do mojej kuchni meble. Ale wcześniej miałam ten blat zamawiać w Studio Emka. Cenowo wychodziło podobnie jak u stolarza, więc już poszłam za ciosem i wszystko zrobiłam u niego.:D

 

Konglomeraty podobno się ścierają w trakcie użytkowania i trudno zetrzeć jakieś uporczywe plamy. Ale nie użytkuję więc piszę tylko ze słyszenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, mój blat robił mi stolarz, który wykonał do mojej kuchni meble. Ale wcześniej miałam ten blat zamawiać w Studio Emka. Cenowo wychodziło podobnie jak u stolarza, więc już poszłam za ciosem i wszystko zrobiłam u niego.:D

 

Konglomeraty podobno się ścierają w trakcie użytkowania i trudno zetrzeć jakieś uporczywe plamy. Ale nie użytkuję więc piszę tylko ze słyszenia. :)

 

Dziękuję, już wysyłam do wyceny :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...