Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czemu nie jesteś przekonana do tej tapety?

Może coś ciemniejszego?

 

mnie się biała cegła też nie podoba, a juz na pewno nie do sypialni

 

 

a taka? http://www.tapety-sklep.com/pl/p/Tapeta-1715-ECO-White-Light/42883

Edytowane przez eedytaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się waham dziewczyny, mi się te tapety Eco White Light podobają, ale u mnie w mieście nie ma możliwości, żeby je zobaczyć... a w ciemno boję się zamawiać, zwłaszcza, że z mężem mamy odmienny gust jeśli chodzi o tapety:)

 

dam sobie jeszcze kilka dni na przemyślenie tematu.

 

Tymczasem mam już tynk betonowy w salonie. Schnie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.jpg

 

thumb.jpg

 

EDIT: kuchnia jest dość duża, ma 11,5 metra. Nie chciałam wyspy, aby jeszcze bardziej nie wychodzić z kuchnią na salon, więc taki układ nasunął się sam. Zależało mi na blacie pod oknem, żeby móc tam usiąść z komputerem, poczytać, zjeść coś na szybko.

Początkowo bałam się całej białej kuchni, więc zdecydowaliśmy się na dodanie forniru pomiędzy szafkami. Byłą również opcja części szafek fornirowanych, ale ostatecznie wygrała ta wersja:)

Nie wiem jeszcze czy blat zostawimy biały czy może szary.

Lampki na wizce są przykłądowe, mamy wybrane już inne.

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna jest ta kuchnia :) Bardzo mi się podoba - w wersji białej :)

 

Co do tapety - trudno doradzać - bo to musi być Twój wybór :)

 

Dziekuje:) biała jest wersją ostateczna. pomiędzy ma być fornir dąb bielony. Mam jeszcze dwie inne wersje,bo projekt ewoluował. Mogę też wkleić. Cały czas się waham czy ten blat pod oknem zeobić na równi z innymi blatami czy wysokości stołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej, fajnie będzie zobaczyć ewolucję...

 

Nie wiem jak Wy, ale z mojego doświadczenia: zrobiliśmy blat piętrowy na podwyższanej wyspie - i wogóle z niego nie korzystamy. Dla nas jest po prostu niewygodny. Z drugiej strony kupa ludzi korzysta z takich rozwiązań, więc to chyba cecha osobnicza... Może spróbujcie gdzieś wypróbować takie rozwiązanie i zobaczycie, czy czujecie się z nim OK.

 

EDIT: podwyższenie u Ciebie nie będzie duże, więc różnica nie powinna być aż tak odczuwalna...

Edytowane przez mi_mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia obie łazienki cudne. Te z Alchemi przepiękne.. też o takich marze ( do wiatrołapu) ale M nie lubi wzorów :bash:

Wanne Riva też planuje do swojej łazienki powiedz proszę ile miejsca na nią trzeba przeznaczyć (po podłodze) jeśli jest ustawiona tak jak u Ciebie pod skosem?

Płytki Marazzi mam zapisane jako jeden z 4 do salonu.. w sobotę oględziny na żywo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne mieszkanie będzie.

 

Co do obniżonego blatu, to uważam, że rozstrzygnąć powinny krzesła - jeśli uda Wam się kupić takie wysokie, w których będzie się Wam wygodnie siedziało, to zróbcie pierwszą wersję.

 

Możesz coś więcej napisać o tym korku na ścianie? Bo myślę właśnie nad położeniem korka na podłodze i szukałam właśnie takiego szarego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia obie łazienki cudne. Te z Alchemi przepiękne.. też o takich marze ( do wiatrołapu) ale M nie lubi wzorów :bash:

Wanne Riva też planuje do swojej łazienki powiedz proszę ile miejsca na nią trzeba przeznaczyć (po podłodze) jeśli jest ustawiona tak jak u Ciebie pod skosem?

Płytki Marazzi mam zapisane jako jeden z 4 do salonu.. w sobotę oględziny na żywo.

Pozdrawiam

 

U nas też były burzliwe dyskusje dot. Alchemii, trochę baliśmy się,że może się po jakimś czasie znudzić. Mam jednak nadzieję,że tak się nie stanie, na żywo bardzo ładnie wyglądają. Będę dziś na budowie i sprawdzę ile u nas zajmuje Riva, na tę chwilę powiem tylko,że u nas ta ścianka 1,50, więc Riva musi stac pod skosem. Zmierzę i napiszę dokładnie:) Marazzi płytki polecam, panowie chwalili je,że dobrze się je kładzie i ładnie wyglądają. Te drewnopodobne na żywo są jaśniejsze niż na zdjęciu wychodzą. Pozdrowienia

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nihiru,

 

co do krzeseł masz rację, właśnie szukamy odpowiedniej wysokości w rozsądnej cenie i jest ciężko:)

 

Z korka jestem bardzo zadowolona, nazywa się Malta Moonlight

http://bestparkiet.pl/index.php?route=product/product&product_id=227

 

nie spodziewałam się,że będzie na ścianie tak ciekawie wyglądał:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mi:), ja cały czas czekam na Twoją realizację, bo powiem szczerze,że z całego forum jest najbliższa mojej wizji super mieszkania:))

Aż żałuję,że Ty nie wykańczasz pierwsza|:)

tak obserwowanie postępów jest super, aczkolwiek chyba na chwilę się u nas wszystko zatrzyma, bo wyszło kilka błędów (jeden w elektryce, inny w projekcie mebli łazienkowych) i aby ruszyć dalej musimy to rozwiązać. W międzyczasie czekamy na panele na górę (Ter Hurne dąb naturalny) i drewnianą podłogę na dół.

Temat schodów nadal w zawieszeniu. (chyba będę miała drabinę przez następny rok;P)

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia obie łazienki cudne. Te z Alchemi przepiękne.. też o takich marze ( do wiatrołapu) ale M nie lubi wzorów :bash:

Wanne Riva też planuje do swojej łazienki powiedz proszę ile miejsca na nią trzeba przeznaczyć (po podłodze) jeśli jest ustawiona tak jak u Ciebie pod skosem?

Płytki Marazzi mam zapisane jako jeden z 4 do salonu.. w sobotę oględziny na żywo.

Pozdrawiam

 

Po podłodze zajmuje 1,5x1,3 - cała wnęka w której stoi ma 1,5x1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W międzyczasie czekamy na panele na górę (Ter Hunde dąb naturalny) i drewnianą podłogę na dół.

Temat schodów nadal w zawieszeniu. (chyba będę miała drabinę przez następny rok;P)

 

Marcia, chcialam zerknac na te panele wiec wrzucilam w wyszukiwarke i wyskoczyly psiaki:lol2: po chwili sie zorientowalam, ze zrobilas literowke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...