Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Martuś, ja bardzo lubię swój blat i nie widzę wad oprócz tej jednej jaką jest rysowanie się tego blatu, no i cena nie zachęca. To jest akryl więc jest miękki i wystarczy przesunąć coś po nim i już są ryski. Mnie to nie przeszkadza, bo na białym nie jest to takie widoczne. Gorzej z ciemniejszymi kolorami. Poza tym jest "ciepły" w dotyku, łatwo się czyści, nie ma łączeń, oczywiście staram się o niego dbać, ale bez przesady :););) Jak się zniszczy to można go odnowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam już pierwszą wycenę konglomeratów, oczywiście ten, który mi się podobał najbardziej jest 2 razy droższy od pozostałych... :)

oj! te ceny fajnych rzeczy są takie dołujące :( nie martw się na pewno coś fajnego wybierzesz w rozsądnej cenie! Twoja kuchnia będzie piękna :hug:

a my na pewno coś doradzimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już pierwszą wycenę konglomeratów, oczywiście ten, który mi się podobał najbardziej jest 2 razy droższy od pozostałych... :)

 

Marta, jesli podobal Ci sie Blanco Zeus z Silestone popros o wycenę Crystal Absolute White z Technistone. Ja tez chcialam ten pierwszy ale ten drugi jest bardzo podobny. Jak bede na budowie zrobie Ci fotke parapetów bo tez mam z niego. Technistone jest z Czech wiec jest sporo tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus a czemu nie blat granitowy?

chodzi o to, ze ma byc bialy czy co?

 

ja ciagle czyms szoruje po blacie i mysl o tym, ze musze uwazac by nie porysowac blatu przerasta mnie ;)

tym bardziej, ze mam dzieci w domu.. a i one lubia cos robic w kuchni ;)

 

parapety mam jasne z konglomeratu i na szczescie nic sie z nimi nie dzieje, nawet plama po goracym kubku wylanej kawy i zaschnietej pod nim zeszla :yes:

budowlancy sie nie przejmuja ze to nowe... kubek trzeba bylo gdzies postawic ;):sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ja bardzo lubię swój blat i nie widzę wad oprócz tej jednej jaką jest rysowanie się tego blatu, no i cena nie zachęca. To jest akryl więc jest miękki i wystarczy przesunąć coś po nim i już są ryski. Mnie to nie przeszkadza, bo na białym nie jest to takie widoczne. Gorzej z ciemniejszymi kolorami. Poza tym jest "ciepły" w dotyku, łatwo się czyści, nie ma łączeń, oczywiście staram się o niego dbać, ale bez przesady :););) Jak się zniszczy to można go odnowić.

 

Mam już wycenę staronu, znacznie lepiej wychodzi niż wybrany przeze mnie konglomerat, Ty masz błyszczący prawda?

Ja zastanawiam się nad matem lub półmatem. Madziu napisz proszę jak dobierałaś kolor blatu do frontów, masz fronty RAL 9003 czy jakiś inny? a blat bright white? pamiętasz może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no popatrz. a myslalam ze tylko ja tak potrafie;) podzielisz sie wycena?

 

napiszę wieczorem jak wrócę do domu na pw

 

oj! te ceny fajnych rzeczy są takie dołujące :( nie martw się na pewno coś fajnego wybierzesz w rozsądnej cenie! Twoja kuchnia będzie piękna :hug:

a my na pewno coś doradzimy :)

 

Justynko dziękuję :hug:

 

Marta, jesli podobal Ci sie Blanco Zeus z Silestone popros o wycenę Crystal Absolute White z Technistone. Ja tez chcialam ten pierwszy ale ten drugi jest bardzo podobny. Jak bede na budowie zrobie Ci fotke parapetów bo tez mam z niego. Technistone jest z Czech wiec jest sporo tanszy.

 

Jesli chodzi o okap to my bedziemy mieć Falmec grupa silnikowa murano biały :)

 

Anetko, dziękuję za info. Jeśli chodzi o konglomeraty to Crystal white też oglądałam, tylko problem jest taki,że nie mają matowego, tylko wszystkie są błyszczące, mam już nawet Crystal wyceniony i dokładnie połowę ceny Zeusa:bash:

Martus a czemu nie blat granitowy?

chodzi o to, ze ma byc bialy czy co?

 

ja ciagle czyms szoruje po blacie i mysl o tym, ze musze uwazac by nie porysowac blatu przerasta mnie ;)

tym bardziej, ze mam dzieci w domu.. a i one lubia cos robic w kuchni ;)

 

parapety mam jasne z konglomeratu i na szczescie nic sie z nimi nie dzieje, nawet plama po goracym kubku wylanej kawy i zaschnietej pod nim zeszla :yes:

budowlancy sie nie przejmuja ze to nowe... kubek trzeba bylo gdzies postawic ;):sick:

 

Melisko chodzi mi o to,że szukam czegoś o gładkiej strukturze, bez ziarenek i kropek charakterystycznych dla granitu, stąd konglomerat. Najbardziej chciałam szary, ale już wybijam sobie go z głowy, bo nie ma praktycznie żadnych jasnych fajnych, tzn. ja nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wycenę staronu, znacznie lepiej wychodzi niż wybrany przeze mnie konglomerat, Ty masz błyszczący prawda?

Ja zastanawiam się nad matem lub półmatem. Madziu napisz proszę jak dobierałaś kolor blatu do frontów, masz fronty RAL 9003 czy jakiś inny? a blat bright white? pamiętasz może?

 

Martuś, miałam ułatwione zadanie ponieważ wszystko zleciłem stolarzowi. Frony to RAL 9003 i blat prawdopodobnie też. Ale myślę, że jak będziesz się trzymała tego wzornika to powinno być identycznie:rolleyes: Moj blat nie jest w połysku, jest w pólmacie. Nie rób sobie w połysku bo te rysy beda bardziej widoczne. Albo półmat albo mat. Moj blat w tym roku bedzie miał 3 lata i jeszcze nie zamierzam go odnawiać,:no: chociaz tą cześć, która najbardziej eksploatuję to moze za 2 - 3 lata odnowie. To jakieś 100 cm blatu, bo reszta jest w bardzo dobrym stanie. :wiggle:Ja zawsze o tych rysach mówię bo każdy ma inna tolerancję i moze takich rzeczy nie akceptować. Dla mnie jednak nie ma blatu idealnego, wszystko sie zużywa.

 

kurcze na kuchniach kiedys dziewczyna pokazywala swoja i bialy blat...

gdzies powinnam miec jej blog...

 

poszperalam i mam :D

 

Mmeliska, pamietam tę kuchnie. Super. Tam blat łącznie ze zlewem był z corianu. Oni tez chyba pochodzą z dolnośląskiego :rolleyes::rolleyes:

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mmeliska, pamietam tę kuchnie. Super. Tam blat łącznie ze zlewem był z corianu. Oni tez chyba pochodzą z dolnośląskiego :rolleyes::rolleyes:

 

mnie tez zachwycila :yes:

i zaluje ze predzej nie byla wstawiona bo bym na pewno pewne rozwiazania szafkowe podpatrzyla i u siebie zrobila..a tak lapu capu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...