Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

dziewczyny jutro dodam fotki bo nie zrobiłam dziś bo mi się nie podoba i wolę nie pokazywać, chcialabym ukryć to wc :D

proszę doradzcie czy boki wyspy w kuchni robić w kolorze blatu( czarny matowy) czy białe jak fronty:)

 

Ola mi się bardziej podobają w kolorze białym, ale musisz popatrzeć na jakieś inspiracje i zdecydować jak Tobie bardziej pasuje:)

ps. nie byłam dziś na budowie, bo po tych stresach ze stolarzem pojechałam do Przyjaciółki sie wyżalić. Znalazłam jednak jakieś starsze zdjęcie na kom, zaraz wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a to stolarz:eek::( wkurzajace sa takie akcje. Z drugiej str moze lepiej ze taki numer przed podpisaniem umowy bo byscie sie bujali nie wiadomo ile czasu. Glowa do gory, stolarz sie znajdzie. moze nowemu sie jakims cudem ktos wycofa i wskoczycie na jego miejsce.....jesli pojechalam z optymizmem to powiedzcie;)

 

Kamila dziękuję bardzo za pocieszenie :hug:, naprawdę strasznie się zdenerwowałam:(

w piatek spotykamy się z innym stolarzem, mam nadzieję,że będzie ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaMarcia, kurczaki, z tymi fachowcami to jakaś tragedia jest, trzymam mocno kciuki za szybkie znalezienie nowego fachowca :)

 

Co do blatów to ja będe mieć czarny granitowy nero Zimbabwe w wersji najprawdopodobniej szczotkowanej do białych półmatowych frontów z frezowanymi uchwytami. Ale ja bardzo lubię połączenie black&white we wnętrzach :) Choć muszę przyznać, że białe czy szare to też ciekawa opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jutro dodam fotki bo nie zrobiłam dziś bo mi się nie podoba i wolę nie pokazywać, chcialabym ukryć to wc :D

proszę doradzcie czy boki wyspy w kuchni robić w kolorze blatu( czarny matowy) czy białe jak fronty:)

 

Pokazuj fotki, zapewne jest ślicznie ;)

Jesli chodzi o blat - ja lubię wkolorze blatu, ale widziałam tez śliczną realizację z białymi bokami :-) Biale boku beda łatwiejsze dla blatu bo np nie trzeba bedzie tak jak u mnie "ścinać na ostro" blatu i będzie pasował własciwie każdy laminat bo nie będzie problemu z łączenie pod kątem :-)

Macie rację dziewczyny, nie ma co się łamać:rolleyes:

mam nadzieję,że w pt zamelduję,że mam nowego stolarza i ustalony termin:) dziś się żegnam, dobrej nocki:bye:

 

Czekam na meldunek pozytywny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzis Marcia jak to sie toczy. Ty stracilas stolarza, pewnie juz dzis znalazlas. Ja wczoraj pojechalam parapety ogladac. Dzisiaj pojechalam zamowic i sie okazalo, ze moje zamowienie nie zmiesci sie w dostawie na najblizszy tydzien. Dopiero na kolejny:bash::bash: Jakbym wczoraj zamowila to bym ju miala za kilka dni:( Tak to leci gorka dolek dolek gorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ivy:)

 

Martuś zapytam jeszcze w jakim rozmiarze kupiłaś ten fajny skandynawski plakat?:)

 

Ola nie zamówiłam go :) z tamtych inspiracji mam tylko poduszki póki co:)

niby miałam już nic nie kupować z dupereli, a znowu dziś na bonami coś kupiłam:)

 

 

Martuś nie trac nerwów na takich patolców;p

 

Na pewno szybko znajdzie sie nowy stolarz ;)

 

Ola co do kuchni mnie się bardziej podobają wykończone boki blatem..ale u siebie na boku wyspy robię półke na wina;p

 

Musimy znaleźć:) trzymajcie kciuki,żebym dziś podpisała umowę na schody:)

 

Widzis Marcia jak to sie toczy. Ty stracilas stolarza, pewnie juz dzis znalazlas. Ja wczoraj pojechalam parapety ogladac. Dzisiaj pojechalam zamowic i sie okazalo, ze moje zamowienie nie zmiesci sie w dostawie na najblizszy tydzien. Dopiero na kolejny:bash::bash: Jakbym wczoraj zamowila to bym ju miala za kilka dni:( Tak to leci gorka dolek dolek gorka

 

 

Współczuję:( kurcze ciągle coś, no, ale urządzanie/remonty nigdy nie mogą iść gładko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia co z stolarzem? Jak rozmowy?

Italux Subby cena ok 390-415. występuje w wersji czarnej i białej piękna na lapa chyba zamówię do łazienki dwie;p

 

spotkanie przełożone, chyba nie dziwi Was jeśli napiszę,że przełożył stolarz, a nie my:bash:

jutro na 12, mam nadzieje,że się odbędzie:rolleyes:

 

edit: a co do lamp, to zamiast wiszących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...