Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

będą fotki tylko wszystko jest tak zakurzone, że niewiele widać:) no i nie spodziewajcie się niczego ładnego:D może lepiej będzie później;)

 

zastanawiam się czy nie przejechać się do Kielc dokładnie obejrzeć ten Minimal:)

 

Polecam bardzo jak masz taką okazję :rolleyes: Zobaczysz piękny stołi tez możesz dopasować sobie krzesła na miejscu bo w showroomie jest spory wybór :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ola, jedź i zdasz relacje jak Minimal prezentuje się na żywo:)

 

u mnie nic się nie dzieje, oprócz tego,że w łazience na dole wc zamontowane, umywalka podłączona i bateria:) no i panele na górze do końca położone:)

i Ty to nazywasz "nic się nie dzieje?" TO zbliża Cię do przeprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma + i - :lol2: mam pokretla magnetyczne :D

 

nie no nie bede krytykowac bo nie ma czego...bosh to bardzo dobra firma :yes:

 

u mnie brak piekarnika i kawiarki :rolleyes: i kranu docelowego ;)

bo zlew czeka w kartonie od ponad roku... ale blat jeszcze do zmiany, kurna felek.. za pare lat buhahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma + i - :lol2: mam pokretla magnetyczne :D

 

nie no nie bede krytykowac bo nie ma czego...bosh to bardzo dobra firma :yes:

 

u mnie brak piekarnika i kawiarki :rolleyes: i kranu docelowego ;)

bo zlew czeka w kartonie od ponad roku... ale blat jeszcze do zmiany, kurna felek.. za pare lat buhahah

 

Co to za płyta z pokrętłami, Melisko?

a jaki piekarnik planujesz?

mi problem zlewu chyba odejdzie, bo prawdopodobnie stanie na blacie ze staronu i od razu zrobią mi zlew:)

 

a baterii muszę poszukać w tym tygodniu, ale najpierw lodówka, okap, płyta i zmywarka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie plyta siemens.. zmywarka tez.. piekarnik+kawiarka (tez planowana ta firma)

tylko chlodziarka i okap innych firm..o i jeszcze zamrazalnik musze kupic :rolleyes:

 

kiedys mialam chec na piekarnik z f.pieczenia i pary.. ale bedzie jednak z f.mikro, bo parowar kupie oddzielny maly :)

musze miec piekarnik zintegrowany, inny sie nie zmiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...