Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze nie, więc możesz krytykować do woli :p

szukam jakiejś płyty bez ściętych brzegów i koniecznie z regulacją ciepła na tym pasku, a nie +/- :)

 

a nie wygodniejsze takie sterowanie na pasku dla kazdego pola oddzielnie ???

cos jak tu- przykład pierwszy z brzegu

http://m7.agitomedia.pl/image/700x700/0e236bb0e823cfdc5bbea9244ff5eba2/plyty-indukcyjne/electrolux-ehl-7640-fok.2114590.2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wygodniejsze takie sterowanie na pasku dla kazdego pola oddzielnie ???

cos jak tu- przykład pierwszy z brzegu

http://m7.agitomedia.pl/image/700x700/0e236bb0e823cfdc5bbea9244ff5eba2/plyty-indukcyjne/electrolux-ehl-7640-fok.2114590.2.jpg

 

Ivy, właśnie wróciłam ze sklepu i wiesz... doszłam tam do takiego samego wniosku:)

znalazłam Elektroluxa z paskiem dla każdego pola oddzielnie i z możliwością łączenia pół:)

wybraliśmy również wstępnie pralkę, lodówkę i zmywarkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś tylko spokój może Cię uratować :rotfl::rotfl::rotfl: wybierzesz super sprzęt:) ja właśnie chciałabym taki piekarnik z mikrofalówką, dlaczego Ty go odrzuciłaś?

 

Justynko, jakoś podoba mi się pełnowymiarowy i brytfanka się zmieści... w nowej kuchni mam zamiar rozwijać się kulinarnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty wiśnio :D

ciesze sie ze dolaczylas :hug:

 

swiniaka to ja bede grillowac na moim cudenku...dobrze ze go kupilam w grudniu bo teraz na pewno nie byloby mnie stac ;)

to jakis mega rozmiarow ten twoj swiniak..a raczej swiniaczek buhahah :lol2:

 

Czekaj żmijko,jeszcze tak się kulinarnie rozwinę,że będziesz prosiła o przepisy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, właśnie wróciłam ze sklepu i wiesz... doszłam tam do takiego samego wniosku:)

znalazłam Elektroluxa z paskiem dla każdego pola oddzielnie i z możliwością łączenia pół:)

wybraliśmy również wstępnie pralkę, lodówkę i zmywarkę:)

 

wygodniej mi sie wydaje sterować każdym polem oddzielnie np jak coś kipi z garnka to czasem nie ma czasu na wybor pola :)

 

tak mnie zestresowałyście, że przestałam nawet komórkę zabierać :p

 

... no, ale obiecuję poprawę:rolleyes:

 

czekamy zatem na tą poprawę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...