Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martuś pokaż:) ja też czekam na dwie:)

 

jutro, zapomniałam cyknąć fotkę, a lampa została w mieszkaniu.

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę z tej relacji :) Ja na swoje czekam, i jeszcze ze 4 tygodnie poczekam :) Ale przynajmniej wiem, że warto :wiggle:

 

Mi, no jestem bardzo zadowolona, robiłam przymiarki w mieszkaniu i lampa pasuje do salonu nad narożnik i nad biurko w sypialni... więc kto wie,czy nie będę jeszcze jednej zamawiała i może tym razem skuszę się na jakąś kolorową?

Ty zamówiłaś czarne? Mat czy połysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, no jestem bardzo zadowolona, robiłam przymiarki w mieszkaniu i lampa pasuje do salonu nad narożnik i nad biurko w sypialni... więc kto wie,czy nie będę jeszcze jednej zamawiała i może tym razem skuszę się na jakąś kolorową?

Ty zamówiłaś czarne? Mat czy połysk?

 

I nadłóżkowe i biurkową - w czarnym macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zółta to najpiękniejsza lampa ever :rolleyes: kiedyś może na nią nazbieram :wiggle::wiggle::wiggle:

 

 

Masz coś na oku ?

 

Dla mnie obok lamp Serge Mouille (ceny już całkowity kosmos) również żółta najpiękniejsza:)

Jeśli chodzi o kinkiety, to nie mam nic konkretnego na oku, ale chciałabym coś znaleźć za max. 200 zł/szt. Pewnie wezmę taki wklejony przez Tomkową albo czarny kinkiecik, który ostatnio znalazlam.

a wiszące 3 potrzebuję do kuchni i myślę o lampa-porcel-tall.jpg, ale to pewnie kupię dopiero w lecie albo jesienią:)

Ta wykończeniówka doprowadzi mnie do bankructwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam te drabinę do sypialni i stołek - zestaw będzie robił po mojej części za stolik nocny:D i tak myślę czy po stronie męża dać ten sam mały bambusowy stołek czy może jakiś czarny stolik kawowy?[ATTACH=CONFIG]308400[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]308401[/ATTACH]

 

jakie łóżko będziecie mieli w sypialni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...