Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziś zaczęło się WIELKIE PAKOWANIE:)

jeju skąd się tyle rupieci nabierało :confused:

 

Martusia, z jednej strony SUPER!!! :wiggle: Ale z drugiej współczuję tej gigantycznej pracy jaka przed Wami. Ja właśnie przez to przeszłam i to jest niesamowite ile można zgromadzić w małym mieszkaniu. :eek: Pewnie przy wprowadzcce znowu czeka nas selekcja :bash:

 

Mieszkanie na nowym pewnie Wam to zrekompensuje. :):) Buziak. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, z jednej strony SUPER!!! :wiggle: Ale z drugiej współczuję tej gigantycznej pracy jaka przed Wami. Ja właśnie przez to przeszłam i to jest niesamowite ile można zgromadzić w małym mieszkaniu. :eek: Pewnie przy wprowadzcce znowu czeka nas selekcja :bash:

 

Mieszkanie na nowym pewnie Wam to zrekompensuje. :):) Buziak. :hug:

 

Madziu, właśnie dziś pakując się myślałam o tym, o czym rozmawiałyśmy ostatnio, że człowiek tyle rzeczy nazbiera... a ile z tego jest niepotrzebnych :rolleyes: zazdroszczę,że Wy już po wielkim pakowaniu :wiggle:

ściskam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia ale super:) niedługo na swoim:) u nas mąż rozłożył łóżko bo wytrzymać nie może:D a ja na razie walczę z brudem i mam dość:( najgorsze s panele:( myje je po kilka razy a i tak zakurzone poza tym nie nawidzę tych plam co się robią od każdej stopy:( czym myjesz panele? już zaczynam żałować, ze w salonie nie dałam płytek drewnopodobnych bo tam bardzo swieci słońce:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już?

ale extra!!

 

oj wiem co czujesz z ilością gratów... my zajmowaliśmy jeden pokój u rodziców a wyprowadzaliśmy się chyba z miesiąc! codziennie coś tam przewożąc... i nawet nie wiem jakim cudem upchnęliśmy na tamtym metrażu tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle rzeczy :D no ale też się dowiedziałam co mam, bo o niektórych "skarbach" to już zapomniałam... do tej pory nie rozpakowałam wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk puk..przepraszam ze nie w temacie..ale to tez jest wazne...

Martusia wiesz ze za niespelna 45min konczy sie aukcja? :D

 

idziesz zerknac i kibicowac? :cool::rolleyes:

 

Melisko wylicytowałam obraz, czekoladki i koraliki:) aukcja była super i cieszę się,że wzięłam udział:) jutro wysyłam poszewki do Toli:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...