Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Martunia to juz Swieta na nowym spedzicie :D Pakowanie nie taka straszna rzecz tylko trzeba pozbyc sie sentymentow i rozstac z niektorymi rzeczami ;)

Ja w zeszlym roku zrobilam taka segregacje :)

 

to już?

ale extra!!

 

oj wiem co czujesz z ilością gratów... my zajmowaliśmy jeden pokój u rodziców a wyprowadzaliśmy się chyba z miesiąc! codziennie coś tam przewożąc... i nawet nie wiem jakim cudem upchnęliśmy na tamtym metrażu tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle rzeczy :D no ale też się dowiedziałam co mam, bo o niektórych "skarbach" to już zapomniałam... do tej pory nie rozpakowałam wszystkiego

 

Marta, ale się cieszę :D I gratuluję, że przez 2 tygodnie nie będziesz musiała przy garach stać :lol2: Później możesz powiedzieć, że się tak przyzwyczaiłaś, że nie wyobrażasz sobie inaczej, mimo pięknej kuchni :lol2:

 

Przecież nie będzie brudzić tak pięknej kuchni :lol2:

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Cześć Dziewczynki, chyba nawet trochę dłużej będę oszczędzała nową kuchnię, bo dziś stolarz uświadomił mi,że na blat poczekam dodatkowe 2 tygodnie:D

na pocieszenie kupiłam fotele na balkon, zaraz wrzucę fotkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wg mnie bardzo wygodne:) mam jeszcze czarny z podnóżkiem:)

 

Wg opisu są z tworzywa polietylenowego:D

 

A pochwal się jeszcze tym czarnym :) Gdzie kupiłaś?

 

[ATTACH=CONFIG]309841[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309842[/ATTACH]

 

i jeszcze korek dla Mi:)

 

Bardzo bardzo dziękuję :) Szukam alternatywy dla tapety - i korek może będzie tym czymś... Napiszę w tym tygodniu z prośbą o próbki, jak nie wyślą, uśmiechne sie do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pochwal się jeszcze tym czarnym :) Gdzie kupiłaś?

 

 

 

Bardzo bardzo dziękuję :) Szukam alternatywy dla tapety - i korek może będzie tym czymś... Napiszę w tym tygodniu z prośbą o próbki, jak nie wyślą, uśmiechne sie do Ciebie :)

 

Wysłanie korka to żaden problem, w razie czego pisz:D

a fotele i stolik z Ikei, czarny jeszcze nie skręcony:)

Ikea ma teraz bardzo fajne meble balkonowo-ogrodowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, tu też zostawię życzenia szczęścia i wszystkiego co najlepsze w nowym, świeżutkim domu (mieszkaniu).

Wiesz, nigdy nie zapomnę swojej przeprowadzki do pierwszego własnego mieszkania.

Byłam przeszczęśliwa :)

A przeprowadzka z mieszkania do domu?

Po dwóch tygodniach od zamieszkania stwierdziłam,

że dość tych wczasów...chcę wracać do siebie (czytaj do dawnego mieszkania).

I był kryzysik ;)

Pamiętaj, żeby zakodować co się przyśni pierwszej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, tu też zostawię życzenia szczęścia i wszystkiego co najlepsze w nowym, świeżutkim domu (mieszkaniu).

Wiesz, nigdy nie zapomnę swojej przeprowadzki do pierwszego własnego mieszkania.

Byłam przeszczęśliwa :)

A przeprowadzka z mieszkania do domu?

Po dwóch tygodniach od zamieszkania stwierdziłam,

że dość tych wczasów...chcę wracać do siebie (czytaj do dawnego mieszkania).

I był kryzysik ;)

Pamiętaj, żeby zakodować co się przyśni pierwszej nocy :)

 

Witam Cię serdecznie Tolu:welcome:

miło, że mnie tu odwiedziłaś:rolleyes:

taaak... już nie mogę się doczekać przeprowadzki i naszego nowego gniazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta zapomniałam napisać:bash:

ten korek jest super :)

dzięki!!

 

najpewniej wyląduje w naszej sypialni za łóżkiem :)

muszę teraz się wczytać tylko jak to kleić i czym - bo wykonanie spadło na mnie :cool:

 

Karolina bardzo się cieszę:) mi też się podoba, taki niepozorny, a jest bardzo ładny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ale super, że to już prawie, prawie :) Co tam kuchnia, co tam blat, my chyba bez drzwi wewnętrznych będziemy na początku mieszkać :p

 

Anetko, właśnie stolarz dzwonił,że chody będą dopiero w przyszłym tyg :(, więc muszę przesunąć montaż drzwi... no i mogę się tak nie spieszyć z pakowaniem, bo pewnie dopiero koło 15 się przeprowadzimy... no cóż trudno! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz się dopytać jakim klejem kleili?

śmierdział?

 

bo czytam i są różne rodzaje ich i nie wiem sama jaki brać

 

Karolina poproszę mojego M.,żeby zadzwonił i zapytał. Na pewno kupowali klej w jakimś markecie budowlanym, bo ja zamawiałam sam korek. Raczej nie śmierdział, bo ja byłam w mieszkaniu w tym dniu, w którym kleili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku schodów w sobotę planujemy wciągnięcie na górę PAXA, złożenie go i przy odrobinie szczęścia złożenie łóżka:)

czas tak się dłuży, już myślałam,że będę jutro biegała po schodach, a tu NIC:(

no,ale mam nadzieję,że jak juz stolarz je zamontuje to ich wykonanie mi wynagrodzi to długie oczekiwanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...