Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To jest nienormalne . Wiekszosc fachowcow zachowuje sie jakby Ci laske robili a przeciez nie robia tego za free. Ja chcialam zrobic w wakacje ogrodzenie ale nie moge doczekac sie ostatecznych wycen wiec jesli tak zaczyna sie wspolpraca ( mielismy dogadac szczegoly ) to nie wrozy zbyt dobrze.

Widocznie w dupkach sie poprzewracalo a ja nie mam zamiaru nikogo prosic jesli nie zalezy mu na zarobieniu kilkunastu tys zl .

Wkurzylam sie wiec na maksa i olalam budowe wykupujac wakacje :) Nie bede po raz kolejny "marnowac" urlopu na nieslownych budowlancow :p

 

Martunia dopiero dzis zajrzalam bo mialam klopoty z kompem. Trzymam kciuki aby wyglad kuchni zrekompensowal poslizg montazowy :)

Dziekuje rowniez za przesylke bo bratowa doniosla ze doszla :hug:

 

podpisuję się, poprzewracało się ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a którą brałaś? Moje wydawały mi sie ogromne, nawet za duże, a wydaje mi się, że mamy te same :)

 

Pokaż fotkę :p

 

Mi, właśnie nie wiem, którą mam, muszę maila poszukać, a o to fotka:) mówisz masz:)

jielde.jpg

 

w komplecie nie było tych większych śrub i nie udało nam się czarnych kupić, będę musiała przemalować, bo się odznaczają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, strasznie sie cieszę, gratuluję, przytulam i jeszcze raz się cieszę :D

 

Dziękuję:) jestem tak szczęśliwa,nawet ta rozbabrana kuchnia już mnie nie denerwuje:)

 

przez weekend narobiliśmy się trochę, przykręciliśmy lampy brakujące (a będące "na stanie" czyli w pudłach), pomyłam okna, podłogi, schody:)

w starym mieszkaniu wszystkie meble okleiliśmy i zabezpieczyliśmy przed malowaniem:) no i trochę napraw: cieknący kran, zamek wymieniliśmy i kilka innych pierdółek:)

teraz już zasłużony odpoczynek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...