Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mi, właśnie nie wiem, którą mam, muszę maila poszukać, a o to fotka:) mówisz masz:)

[ATTACH=CONFIG]314637[/ATTACH]

 

w komplecie nie było tych większych śrub i nie udało nam się czarnych kupić, będę musiała przemalować, bo się odznaczają:D

 

:lol2: wygląda całkiem jak moje :lol2: Piękna jest ta lampa, za każdym razem jak na nią patrzę, to mi się coraz bardziej podoba :)

 

ja juz w tym roku planuje posiedziec z poranna kawa u siebie na tarasie..ale zeby zamieszkac, to daje sobie rok ;)

 

Trzymamy za słowo :) Jak nie to pojedziemy do NO i siłą koleżankę na włości ściągniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, u Was też szybko minie, zobaczycie:))

 

mam już kilka przemyśleń po pierwszych chwilach w domku:)

 

1) Łazienka górna super praktyczna, ta wanna mimo,że nie jest duża, to bardzo wygodna. Nawet bidet w wersji mini super, na razie służył zamiast wiadra przy myciu podłogi;P

 

2) W łazience dolnej przy kabinie walk in - CHLAPIE:)

 

w sumie się tego spodziewaliśmy, nie jest jakoś tragicznie... teraz pytanie czy przecierać po każdym prysznicu i zaakceptować taki stan rzeczy czy kombinować z jakimiś drzwiczkami?

 

3) Po montażu schodów jest już w kilku miejscach porysowana podłoga, są to rysy minimalne, nie zepsuły mojego ogólnego zadowolenia i chyba spróbuję je sama lekko olejowoskiem naprawić :)

 

4) schody są wygodne, już sie do nich przyzwyczaiłam i brykam jak młoda kózka:)

 

5) Robiłam przymiarki do kuchni, tzn. planowałam co gdzie powkładam i wygląda na to,że miejsca będę miała kupę:)

tak na marginesie to planuję rychło w czas, bo chyba w fazie projektu powinnam była o tym myśleć:) na szczęście wygląda na to,że będzie dobrze...tylko niech już ta kuchnia stanie:)

 

Cóż mogę powiedzieć... jestem zadowolona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia... jak masz podlogowke wlaczona w lazience, to moim zdaniem wystarczy po kapieli zanim wyjdziesz, sciagaczka zgarnac wode i sobie reszta ladnie wyschnie... tak mam i robie i jest ok :)

 

wstepny raport z zamieszkania jest super mega wypas :lol2:

 

siedza mi w glowie slowa pewnej piosenki : " a babcia mowi Zosi, ze bocian dzieci nosi...niech babcia mnie nie buja, bo bocian nie ma **ja..czuj czuj czuwaj czuj czuj czuwaj, bo bocian nie ma...." lalalallala :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, u Was też szybko minie, zobaczycie:))

 

mam już kilka przemyśleń po pierwszych chwilach w domku:)

 

1) Łazienka górna super praktyczna, ta wanna mimo,że nie jest duża, to bardzo wygodna. Nawet bidet w wersji mini super, na razie służył zamiast wiadra przy myciu podłogi;P

 

2) W łazience dolnej przy kabinie walk in - CHLAPIE:)

 

w sumie się tego spodziewaliśmy, nie jest jakoś tragicznie... teraz pytanie czy przecierać po każdym prysznicu i zaakceptować taki stan rzeczy czy kombinować z jakimiś drzwiczkami?

 

3) Po montażu schodów jest już w kilku miejscach porysowana podłoga, są to rysy minimalne, nie zepsuły mojego ogólnego zadowolenia i chyba spróbuję je sama lekko olejowoskiem naprawić :)

 

4) schody są wygodne, już sie do nich przyzwyczaiłam i brykam jak młoda kózka:)

 

5) Robiłam przymiarki do kuchni, tzn. planowałam co gdzie powkładam i wygląda na to,że miejsca będę miała kupę:)

tak na marginesie to planuję rychło w czas, bo chyba w fazie projektu powinnam była o tym myśleć:) na szczęście wygląda na to,że będzie dobrze...tylko niech już ta kuchnia stanie:)

 

Cóż mogę powiedzieć... jestem zadowolona:)

 

W żołnierskich, ale masa wskazówek, na co uwagę zwrócić...

 

Z kabiną spróbuj jak Mel radzi, przyzwyczaicie się. Moi znajomi jakoś tak długo czaili się z montażem szyby do walk in'a, że tak się przyzwyczaili do niego bez szyby, ze już chyba nie zamontują... Chlapie się ale.... wysycha :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w tym roku planuje posiedziec z poranna kawa u siebie na tarasie..ale zeby zamieszkac, to daje sobie rok ;)

a ja dziś stwierdziłam że następnym razem pakuję fotele tarasowe do auta i już będziemy biwakować na działce, niestety nie na tarasie ale będzie fajnie :) i też do roku mi się marzy zamieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodam jednego minusa do mieszkania - nie mam podlogówki w łazience buuu:(

 

A Ty Meli uważaj na bociany,bo słyszałam, że nad NO aktualnie kążą:p jeszcze Ci któryś jakiś prezent do ogródka podrzuci;)

 

No właśnie się zastanawiam, czy warto... Bo wingerman poleca mi matę grzewczą na podłogę w łazience - i chyba ma rację - szybciej będzie wysychało i uczucie ciepła na kafelkach to fajna rzecz :)

 

Jak to podlogowki nie macie? buuuu to wysychanie bedzie trwac ciut dluzej ;)

 

Te te te... z tymi bockami ode mnie teraz to wiesz ;)

bylam w DE..powstalo tam dziecko.. w NO tez powstalo drugie.. brakuje jednego z PL :lol2:

 

No nie masz wyjścia w takim razie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam, czy warto... Bo wingerman poleca mi matę grzewczą na podłogę w łazience - i chyba ma rację - szybciej będzie wysychało i uczucie ciepła na kafelkach to fajna rzecz :)

 

 

 

No nie masz wyjścia w takim razie :p

No właśnie powinnam uderzyć głową w ścianę,bo mieliśmy mieć tą matę,ale w ferworze zakupów,załatwiania to umknęło. Trudno... nic mi dziś nie popsuje humoru:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś stwierdziłam że następnym razem pakuję fotele tarasowe do auta i już będziemy biwakować na działce, niestety nie na tarasie ale będzie fajnie :) i też do roku mi się marzy zamieszkać :D

ja juz w ubieglym roku opalalam sie na tarasiku..tym zadaszonym, co by jakis tam lecacy ptaszek na plecy niczego mi nie zrobil :lol2:

 

No właśnie się zastanawiam, czy warto... Bo wingerman poleca mi matę grzewczą na podłogę w łazience - i chyba ma rację - szybciej będzie wysychało i uczucie ciepła na kafelkach to fajna rzecz :)

 

 

 

No nie masz wyjścia w takim razie :p

z mata warto...

wyjscia sa zawsze :D

zauważyłam ze Mel każdemu te dzieci.... :p a o sobie zapomina :D

 

ooo co to to nie :lol2:

moj mnie podpuszcza od jakiegos czasu tez :p

 

 

Prawda :) Co przeprowadzka to o bocianie :) A jakie ładne wierszyki zapodaje :lol2: o tym czego to tam bocianowi brakuje ;)

 

ma sie ten dar... :lol2:

 

ostatnio wchodze do sklepu z odzieza.. ide i bum! 3 baby z wozkami z maluszkami.. no nic, uciekam w druga strone zeby je jakos minac..

ide i bum! kolejne 2 wozki i ciezarna, mysle sobie kurna! albo one sie na mnie uwziely, albo to jakis znak :lol2:

 

za cholere nie moge go rozszyfrowac :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta przylaczam sie do gratulacji i ciesze sie razem z Toba http://emotikona.pl/emotikony/pic/zabawa.gif

 

Bardzo,bardzo dziękuję:hug:

Oby tylko kuchnie szybko zrobili i zabudowę:) no i fajnie jakby kanapa już była:) teraz mamy tylko łóżko i krzesła balkonowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...