Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Potrzebuję szybkiej rady,bo jutro zamawiam blat? Ile u Was blat wystaje? 1 cm? A może jest zrównany z frontem? Wiem,że wystający bardziej praktyczny,ale z kolei zrównany bardziej nam się podoba. Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem w użytkowaniu blatów :) miłego poniedziałku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję,że montaż kuchni i zabudowy ma się skończyć w czwartek. Oby tak było,wczoraj byłam w Ikei kupiłam kosze na śmieci i różne przydasie do kuchni,bo weekend majowy przeznaczam na zapełnianie szafek :rolleyes:

 

Czekam na szafki wiszące,bo chyba dziś już je zamontują,po pracy pędzę zobaczyć jak ta czarna ramka się prezentuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, my też czekamy na Twoją kuchnię :)

swoją drogą, to forum to jakiś cud, tyle rożnych szczegółów wymaga zbudowanie domu i tu się wszystkiego można dowiedzieć, bo jak chyba wszystkie się przekonałyśmy naszych fachowcom nie można ufać :(

 

nie wiem nawet czy dziś stolarze robią czy nie (wczoraj ich nie było), ale siedzę w pracy i nie dzwonię, bo nie chcę się denerwować.

 

Dziewczyny mam pytanie: jaki brać zlew jednokomorowy czy 1,5?

będę miała wpuszczany ze staronu tak jak blat i zastanawiam się... cały czas myślałam o 1,5, ale czy faktycznie jest potrzebny?

jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie same myśli mnie naszły, że ta mała to taka mało praktyczna jest. W starym mam wielki zlew i ta mniejsza komora jest tak naprawdę wielka, więc się przydaje, ale teraz nie planuję takiego dużego zlewu. A jak jedną komorę to jaką za dużą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo też mam taki kloc jak wanilka wkleiła :) nawet wygląda inedntycznie - nie wiedziałam ze w Ikea są takie, chyba jakaś nowość?

 

popieram jedną wieeeeeeeeeeeeeeeelką komorę :) choć najpierw chciałam 1,5

osobiście teraz jakbym mogła to bym kupiła sobie jeszcze większy :yes: ale kurna co ja zrobię z tym? prawie nówka, nie kosztował mało, nie wywalę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, pamietasz porownania naszych zlewow? To chyba u Ciebie bylo?

 

Nooo ja tam swojego zamontowanego bez problemu sie pozbede :lol2:

Karolina, to Ty mi tez kazalas odsprzedac ten moj blanco..pamietasz?? pamietasz pamietasz? padlabym chyba na glowe gdybym to zrobila :D

ja go zamierzam wykorzystac i tylko to, ze go mamy motywuje nas do wymiany blatu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...