Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

hmmm, my akurat mamy 1,5 i sobie chwalimy - wygodnie nam tam obciekać czy przelewać makaron po ugotowaniu, a dodatkowo wykorzystujemy przy myciu naczyń (tych podłych, co się nie da w zmywarce ;) do przekładania tych już umytych.

z drugiej strony, takiego wielkiego pojedynczego nigdy nie miałam, więc może faktycznie jest wygodny.

 

... oj czekam, czekam też na postępy prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Martusia :)

 

Zlew zdecydowanie jednokomorowy, ale taki troszkę większy, na szafkę 60cm. Pięknie się zapowiada ta kuchnia. :yes::yes: Zresztą nie tylko kuchnia. Reszta też super wyszła. Właśnie skończyłam oglądać te Twoje świetne zdjęcia. ;)

 

Buziak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martusia :)

 

Zlew zdecydowanie jednokomorowy, ale taki troszkę większy, na szafkę 60cm. Pięknie się zapowiada ta kuchnia. :yes::yes: Zresztą nie tylko kuchnia. Reszta też super wyszła. Właśnie skończyłam oglądać te Twoje świetne zdjęcia. ;)

 

Buziak.

Cześć Madziu,dawno Cię nie było. Dziekuje:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie relacja pierwsza klasa :lol2:

no to relacja musi być:) szafki górne zawieszone,brakuje tylko czarnego obramowania,zakładam,że będzie montowane jutro. Już mi się kuchnia podoba,a wierzę,że z obramówką,cokołami i blatem będzie jeszcze ładniej:) najbardziej obawiam się zabudowy w salonie i to na nią najbardziej czekam:) mam nadzieję,że nie przytłoczy i nie zagraci salonu.

 

W czwartek wszystko powinno być gotowe,to tylko 2 dni,więc muszę się uzbroić w cierpliwość:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskąpiłaś nam tych zdjęć :( ale zapowiada sie super, podoba mi sie baaardzo ten fornir na ścianie :) ja mam jedną komorę + mały ociekacz i chwalę sobie takie rozwiązanie, gdyż nie myję garnków, misek w zmywarce i tam sobie ociekają :)

 

Jus,wyślij na PW maila lub fb,to wyślę więcej zdjęć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia po pierwsze gratuluje zamieszkania, jestem tu codziennie i podczytuje cichutko ;) i jak wszyscy czekam na Twoją kuchnię :)

 

Co do zlewu też jestem za jedną dużą komorą. Zamówiłam Blanco Subline 500-U z ceramiki.

Anetko,co słychać? Macie już kuchnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...