Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

oooo też mam taki kloc jak wanilka wkleiła :) nawet wygląda inedntycznie - nie wiedziałam ze w Ikea są takie, chyba jakaś nowość?

 

popieram jedną wieeeeeeeeeeeeeeeelką komorę :) choć najpierw chciałam 1,5

osobiście teraz jakbym mogła to bym kupiła sobie jeszcze większy :yes: ale kurna co ja zrobię z tym? prawie nówka, nie kosztował mało, nie wywalę :-P

 

To ja wezmę jak masz wyrzucać ;) Ja na większy nie mam miejsca, jakbym miała to bym pewnie zaszalała :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko,co słychać? Macie już kuchnię?

 

Jeszcze nie mamy, w umowie ustaliliśmy montaż na drugi tydzień czerwca więc jeszcze trochę musimy poczekać. Ale chyba juz się zaczęła robić bo w zeszlym tygodniu stolarz wydzwanial abysmy przyjechali i potwierdzili kolor forniru.

Poza tym nic się u nas nie robi, po weekendzie wkraczają brukarze robić utwardzenie i może kostkę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie same myśli mnie naszły, że ta mała to taka mało praktyczna jest. W starym mam wielki zlew i ta mniejsza komora jest tak naprawdę wielka, więc się przydaje, ale teraz nie planuję takiego dużego zlewu. A jak jedną komorę to jaką za dużą?

 

jedna duża komora koniecznie , taka zeby blacha weszła np z piekarnika ;) u mnie zlew ma za mala komore , ma ociekacz- fujj największy bład w kuchni u mnie :bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bez ociekacza - nielubię stojących naczyń na wierzchu... poza tym te ociekacze są tak mikroskopijne że i tak by mi się na tym nic nie zmieściło...

narazie stoją jednak :( ale póki kuchnia nie ma wszystkich elementów to jakoś to znoszę - rozkładasz ścierki na blacie i naczynia sobie ociekają

 

 

Marta wygląda bardzo zachęcająco :) ale mało mało! ja chcę na priv :) :)

 

To ja wezmę jak masz wyrzucać ;) Ja na większy nie mam miejsca, jakbym miała to bym pewnie zaszalała :p

mój Ł nie zgadza się :( buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bez ociekacza - nielubię stojących naczyń na wierzchu... poza tym te ociekacze są tak mikroskopijne że i tak by mi się na tym nic nie zmieściło...

narazie stoją jednak :( ale póki kuchnia nie ma wszystkich elementów to jakoś to znoszę - rozkładasz ścierki na blacie i naczynia sobie ociekają

 

 

ja mam z ociekaczem i bez sensu, ustawiam tak jakie spierdolety a tak bym wytarła i schowala i nie było wystawki z tych jakis pojedyńczych rzeczy bo i tak wszystko wrzucam do zmywarki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzieki, utwierdziłyście mnie w tym,że jedna komora i bez ociekacza:)

 

stolarzy dziś nie ma, ponoć składają dziś na miejscu... hmmm nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć im na słowo:)

dziś spokojnie pracuję, bo i tak wiem,że po powrocie nic nowego nie zastanę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruchomą wylewką??? znaczy wyciąganą???

 

może teka ark - chloe ma taką - 320zł

http://www.electro.pl/Bateria_kuchenna_TEKA_ARK_938-s779198.html?gclid=COLkxIfIm8UCFeHOcgod16EA1Q&gclsrc=aw.ds

 

Karolina, bardzo Ci dziękuję za podrzucenie jej :) podoba mi się, chyba będzie moja:)

a tymczasem o 17 jadę zamówić w końcu blat :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, kuchnia wyglada luksusowo. Wstawiaj wiecej zdjec. Nie skap;)

 

Poczytalam o tych zlewach i znow mnie naszla refleksja...jak to kazdy ma inna metode robienia tych samych czynnosci. :) ja zdazylam juz przetestowac zlewy dwu i jednokomorowe i 1.5 i marmurowe plytkie i szerokie. Pewnie juz decyzje podjelas ale moje zdanie jest takie... ociekacz koniecznie-wynika to ze sposobu w jaki myje naczynia. Kiedys mialam jednokomorowy zlew i kupilam sobie suszarke plastikowa bo mnie szlak trafial podczas mycia. Ta mala komora na sztucce to dla mnie pomylka. Moja mama ma i tylko paprochy tam przenajrozniejsze sie zbieraja. Ciagle syf a w zyciu tam sztuccy nie wsadzilismy. jak dla mnie jedna spora komora plus ociekacz to jest najwyzszy poziom praktycznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szmatek na blacie to mozna sobie zakupic taki ociekacz

http://www.galerialimonka.pl/pics/prod/ociekacz_do_naczyn_flume_3.jpg

http://www.galerialimonka.pl/pics/prod/ociekacz_do_naczyn_flume_2.jpg

 

ten jest firmy Joseph Joseph (link pierwszy lepszy z google;) )

 

Fajny! Ja jestem fanką produktów tej marki bo mają bardzo praktyczne rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, wyczekuję nowych zdjęć, choć już wiem, że będzie rewelacyjnie. Ja nie wyobrażam sobie zlewu bez ociekacza. Wcale nie mam ustawki z naczyń, ale nie wyobrażam sobie rozkładania ścierek lub kładzenia gumowych nakładek, żeby odstawić na chwilę umytą szklankę. Po pierwsze ścierki są zaraz mokre, a pod gumową nakładką też może gromadzić się woda. To wszystko nie jest najlepsze dla blatów z płyty. No chyba, że ma się granit lub inny kamień na szafkach, to wtedy ociekacz jest zbędny. Ja, mając blat Krono, bez ociekacza odpowiednio zaizolowanego od blatu, nie umiałabym w kuchni funkcjonować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...