Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uwielbiam gadzety!!

A mam ich juz oooohoho sporo :lol2:

mlynki menu mam ale te wieksze :lol2: na Wescie wypolowalam je za bodajze 59zl sztuka :wiggle:

 

szczęściara! na necie bardzo drogo, muszę polować na okazję na Westwingu:rolleyes:

 

Gadżety fajne, ale jak tam postępy prac monterskich? ;)

 

moi super fachowcy się dziś nie zjawili, mają jutro skonczyć wszystko, więc zakładam,że zabudowę przywiozą w całości:) już się nie mogę doczekać:)

dziś zadzwonili i poinformowali mnie,że mogę już się w kuchni rozgościć i garnki układać :wiggle:

 

A ja mam to SITKO:p

jak fajnie:) jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te gadżety :) Martuś poproszę o info jak coś będzie na Westwingu bo nie mam ostatnio za dużo czasu :( Twoi panowie może i mieli wpadkę ale popatrz jak teraz się starają :D

 

Dobrze,jak wypatrzę,to dam znać,ale ja też proszę o cynk,bo często zaglądam jak już wykupione;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam to sitko, nawet 2 bo male i średnie. Tez kupilam w TKMaxx jak prawie wszystko z tej firmy. Ten komplet misek tez bywa, ja polecam jeszcze lyzki, chochelki i inne cudaki - mają fajny uchwyt, tak ze odkladane na blat podczas gotowania nie brudzą go :) Swój zestaw umolowalam na amazonie podczas Black Friday ale na sztuki w Tkmaxx tez widuję u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Ciekawe jak by wypadło porównanie z tym http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99021367/

Bo cena oczywiście na korzyść tego franke

 

Dziękuję za opinię, ten z ikea tez fajny, myślałam jeszcze o takim

http://zlewy.com.pl/2013/08/28/zlew-maris-mrg-611-62-bez-onyx-grafit-franke/

Marta przepraszam, ze tak u Ciebie pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poczytalam o tych zlewach i znow mnie naszla refleksja...jak to kazdy ma inna metode robienia tych samych czynnosci. :) .

 

tak, kazda ma inny i nie ma uniwersalnego rozwiązania ;) ja mam ociekacz i sie na niego tylko wściekam:sick: nie wiem co mni epodkusiło zeby go kupić :bash::bash::bash: nie myje nic ręcznie :rolleyes: czasem cos opłuczę ale to tak tylko pojedyncza rzecz np noż. Wszystko ładuję do zmywarki, zmywarka ma fajny 30 minutowy program i wszystko ładnie domywa z takich bieżących naczyń :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...