Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moja?

co tyy wydaje Ci sie...

moja jest taka no..yy.. qrde ja bym inaczej ja teraz zrobila..tzn inna ;)

zanim zamieszkam to moze bedzie juz czas na remont i ja wymienie? :lol2:

 

hahaha chciałabym zobaczyć minę Twojego jakbyś powiedziała : "Kochanie, czas na remont kuchni" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

ja juz go powoli przygotowuje do tego faktu, ale on niezmiennie mi tlumaczy ze taka kuchnia to juz na cale zycie...

ojj nie wie on jak sie myli :rotfl::rotfl::rotfl:

 

nasza elewacja ma jakies 3lata? i bedzie zmieniana..deski nam gnija :o sa w najbardziej narazonym miejscu na wiatr deszcz slonce..wiec nie ma co sie im dziwic..jest za to plan b, ale nie powiem jaki :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]315410[/ATTACH]na priv poszło i jedno tu:) i co powiecie?

 

Powiem, ze pomysl z radiem jest fajny:) ale jesli to ma byc kacik na laptopa to jakas lampa by sie przydala. moze taka mocowana do sciany zsuwana? Mysle ze pasowala by do waszego wnetrza i bylaby praktyczna.

 

Marta to juz praktycznie na finiszu jestes??? :jawdrop: zostalo ci cos jeszcze do zrobienia?

Edytowane przez kamilaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, zepomysl z radiem jest fajny:) ale jesli to ma byc koncik na laptopa to jakas lampa by sie przydala. moze taka mocowana do sciany zsuwana? Mysle ze pasowala by do waszego wnetrza i bylaby praktyczna.

 

Marta to juz praktycznie na finiszu jestes??? :jawdrop: zostalo ci cos jeszcze do zrobienia?

 

Kamila no prawie... :) jeszcze nie mam stołu,krzeseł do kuchni,na kanapę czekam. Na górze nie mam szaf ani biurkamuszę też zamówić meble do górnej łazienki:) tam więc ... ten tego ... trochę nam jeszcze zostało:) no i za 2 tyg będzie blat w kuchni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila no prawie... :) jeszcze nie mam stołu,krzeseł do kuchni,na kanapę czekam. Na górze nie mam szaf ani biurkamuszę też zamówić meble do górnej łazienki:) tam więc ... ten tego ... trochę nam jeszcze zostało:) no i za 2 tyg będzie blat w kuchni:D

 

w sumie tak. ale juz musi byc wam tam domowo:) zdecydowanie to juz nie jest plac budowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, kuchnia skończona, zabudowa prawie, bo jeszcze jeden front jutro będzie zamontowany, a cokół jakoś za tydzień, bo cos jeszcze muszą tam zmienić:) zabudowa bardzo nam się podoba :rolleyes:

 

mam pytanie, czy ktoraś z Was posiada tę baterię ringskar-bateria-kuchenna-bia-y__0310635_PE250452_S4.JPG Ringskar z Ikei?

 

jak uważacie przy mojej kuchni jaki kolor baterii wybrać? biały pasujący do blatu, czarny pasujący do płyty, piekarnika i obramowania szafek czy może chrom czyli neutralnie?

 

Proszę o małe głosowanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia nie jestem pewna jak sie moja bateria nazywa, ale tez jest z ikea i wyglada podobnie jak ta na zdjeciu.. Wykorzystuje ja od ponad 4 lat i jest ok..czasami wydaje piszczacy dzwiek podczas spuszczania wody...

 

kurde jak to wszystko swietnie brzmi :lol2: a fee meliska a fee wstydz sie! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki ostatecznie wybrałaś zlew? Bo ja sie pogubiłam :rolleyes: JA bym pewnie dobrała pod kolor zlewu lub dała neutralny chrom.

 

I w sumie już dawno miałam prosić : masz jakieś wizki swojej kuchni?

 

 

Wanilko,na 38 stronie wątku mam wizki:) a

zlew będzie biały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia nie jestem pewna jak sie moja bateria nazywa, ale tez jest z ikea i wyglada podobnie jak ta na zdjeciu.. Wykorzystuje ja od ponad 4 lat i jest ok..czasami wydaje piszczacy dzwiek podczas spuszczania wody...

 

kurde jak to wszystko swietnie brzmi :lol2: a fee meliska a fee wstydz sie! :rotfl:

 

Hahaha:) ja zaraz jadę do I.to obczaję baterię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila tutaj można kupić tę lampę http://www.lifestylehome.com.pl/kinkiety/2721-astro-lighting-parma-210-0964-kinkiet-scienny-bialy.html. Chociaż myślę, że można taniej znaleźć.

 

dzieki Ania:)

 

skoro zlew bialy to ja bym chyba poszla w stalowy albo czarny kran:) tak zeby jakos nawiazac do tej czarnej obwodki przy szafkach:)

Moze jakas sprytna dziewczyna by chwilke poswiecila i zrobila wizualizacje z roznymi kranami. Byloby latwiej wybrac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...