Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Obejrzałam wizki i dopiero teraz wiem do czego "przypiąć" te zdjęcia co wstawiałaś :) Bardzo ładnie to wygląda :yes: Sama projektowałaś, forum wspierało czy architekt maczał w tym palce? Bo jestem pod wrażeniem. Piękne jest Twoje mieszkanie i podoba mi się bardzo, mimo że sama wolę bardziej kolorowe rozwiązania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obejrzałam wizki i dopiero teraz wiem do czego "przypiąć" te zdjęcia co wstawiałaś :) Bardzo ładnie to wygląda :yes: Sama projektowałasię forum wspierało czy architekt maczał w tym palce? Bo jestem pod wrażeniem. Piękne jest Twoje mieszkanie i podoba mi się bardzo, mimo że sama wolę bardziej kolorowe rozwiązania :)

 

Arch. wspierał,sama bym nie wymyśliła tej zabudowy,choć zdecydowanie wiedzieliśmy co nam się podoba,co chcemy i co potrzebujemy mieć,aby przyjemnie i wygodnie się mieszkało;)

Mi kolory też się podobają,ale ostatnie 10 lat mieszkałam w bardzo kolorowym mieszkaniu i teraz wiedziałam od początku,że chcę spokojną i stonowaną bazę,a kolory tylko w dodatkach:)

 

Ps. Powiem Wam,że jak już jest zabudowa to zupełnie inaczej jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wspomnieć,że biała bateria z Ikei okazała się być kremowa,wiec odpada :yes:

w ogóle w I były dziś dzikie tłumy:) myślałam,że oszaleję;)

 

Wszedzie dzis byly dzikie tlumy.. Ikea generalnie w weekendy to jest tylko dla ludzi z samozaparciem. Jesli musze w weekend to zawsze na 10 rano zanim te stada sie pojawia:)

Marta a ty jaka obstawiasz baterie? Powiedz nam o swoich preferencjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie dzis byly dzikie tlumy.. Ikea generalnie w weekendy to jest tylko dla ludzi z samozaparciem. Jesli musze w weekend to zawsze na 10 rano zanim te stada sie pojawia:)

Marta a ty jaka obstawiasz baterie? Powiedz nam o swoich preferencjach

 

Aniu najlepiej taką z wyciąganą wylewką,ale chyba do 300 zł nie ma zbyt dużego wyboru. A tam wizualnie,to takie proste mi się podobają;)

co do Ikei,to masz rację, była dziś jakaś promocja na grilla i o 10.05 były już wyprzedane,a I . otwierają o 10:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia :)

Ja pragnę zobaczyć Twoją najśliczniejszą na FM kuchnię, a nie mam konta FB :cry:

Mam szanse zobaczyć? :rolleyes:

 

Widzę, że były rozmowy o zlewie. Mój do Ciebie się nie nada, ale napiszę, bo może komuś innemu przypadnie do gustu :). Rozumiem, że wybór jednokomorowego wynika z praktyczności mycia dużych naczyń, ale każdy z nas różni się sposobem pracy w kuchni i przyzwyczajeniami :). Dla mnie kuchnia jest kuchnią, a naczynia i garnki naturalnym jej atrybutem :). Zupełnie mi nie przeszkadzają :D. Kuchnia bez naczyń jest "niewiarygodna" :lol2: Niniejszym nie wyobrażam sobie zlewu bez ociekacza :). Ale do rzeczy - mam ceramiczny Blanco. Jest śliczny i szlachetny, ale ma "niepopularne" 1,5 komory + ociekacz. Chciałam młynek do odpadów, a do tego zalecana jest osobna komora - stąd celowo szukałam 1,5 komory. Póki co nie mam młynka, ale miejsce jest, bo segregację śmieci zrobiłam obok zlewu, a nie pod nim :). W zestawie z moim zlewem jest deska i ociekacz do mniejszej komory, który można również używać w większej, co widać poniżej :).

 

http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/131/0/0/pl/0/templates/images/products/131/aa9c96b5936a78b1b393bc7f850ad7c0.jpg

 

Przy wyborze zlewu ma też znaczenie rodzaj blatu. Przy drewnianym warto dla bezpieczeństwa mieć ociekacz. Mój myje się bez problemu, bo to ceramika - na razie nie używam zmywarki, więc kiedy jesteśmy na budowie zmywam tylko w zlewie. U Ciebie pewnie ważne jest miejsce i tu mój zlew "przegrywa", bo razem z ociekaczem zajmuje 100 cm. Dla mnie to jednak atut, bo nie przejmuję się myciem dużych naczyń / blach - mogę je oprzeć na ociekaczu i przy użyciu mniejszej ilości wody umyć i wysuszyć :). Ot moja filozofija :D

 

No i najważniejsze - w PL kosztuje niemożliwe pieniądze :(. Kupiłam go za mniej niż połowę w DE, dzięki jednej z cudownych osób, które poznałam na FM :).

 

Co do baterii, to niestety większość spełniających kryteria jest w okolicach 600 zł. Ja mam też Blanco w wyciąganą wylewką, ale nie jest prosta ani biała :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia :)

Ja pragnę zobaczyć Twoją najśliczniejszą na FM kuchnię, a nie mam konta FB :cry:

Mam szanse zobaczyć? :rolleyes:

 

Widzę, że były rozmowy o zlewie. Mój do Ciebie się nie nada, ale napiszę, bo może komuś innemu przypadnie do gustu :). Rozumiem, że wybór jednokomorowego wynika z praktyczności mycia dużych naczyń, ale każdy z nas różni się sposobem pracy w kuchni i przyzwyczajeniami :). Dla mnie kuchnia jest kuchnią, a naczynia i garnki naturalnym jej atrybutem :). Zupełnie mi nie przeszkadzają :D. Kuchnia bez naczyń jest "niewiarygodna" :lol2: Niniejszym nie wyobrażam sobie zlewu bez ociekacza :). Ale do rzeczy - mam ceramiczny Blanco. Jest śliczny i szlachetny, ale ma "niepopularne" 1,5 komory + ociekacz. Chciałam młynek do odpadów, a do tego zalecana jest osobna komora - stąd celowo szukałam 1,5 komory. Póki co nie mam młynka, ale miejsce jest, bo segregację śmieci zrobiłam obok zlewu, a nie pod nim :). W zestawie z moim zlewem jest deska i ociekacz do mniejszej komory, który można również używać w większej, co widać poniżej :).

 

http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/131/0/0/pl/0/templates/images/products/131/aa9c96b5936a78b1b393bc7f850ad7c0.jpg

 

Przy wyborze zlewu ma też znaczenie rodzaj blatu. Przy drewnianym warto dla bezpieczeństwa mieć ociekacz. Mój myje się bez problemu, bo to ceramika - na razie nie używam zmywarki, więc kiedy jesteśmy na budowie zmywam tylko w zlewie. U Ciebie pewnie ważne jest miejsce i tu mój zlew "przegrywa", bo razem z ociekaczem zajmuje 100 cm. Dla mnie to jednak atut, bo nie przejmuję się myciem dużych naczyń / blach - mogę je oprzeć na ociekaczu i przy użyciu mniejszej ilości wody umyć i wysuszyć :). Ot moja filozofija :D

 

No i najważniejsze - w PL kosztuje niemożliwe pieniądze :(. Kupiłam go za mniej niż połowę w DE, dzięki jednej z cudownych osób, które poznałam na FM :).

 

Co do baterii, to niestety większość spełniających kryteria jest w okolicach 600 zł. Ja mam też Blanco w wyciąganą wylewką, ale nie jest prosta ani biała :(.

 

Ewo, bardzo dziękuję za Twój głos w sprawie zlewów, na pewno wielu osobom się przyda:)

u mnie musiał być zlew max. 60 cm, więc jednak zdecydowaliśmy się na jedną wiekszą komorę:)

co do zdjęć kuchni, to oczywiście, że pokażę, wysłałam wiadomość prywatną:)

 

Martuś, ja poproszę o zdjęcia zabudowy :)

 

Mówisz i masz:)

 

co do kranu to chyba się na chromowanym skończy, bo wychodzą najtaniej, za białe i czarne można dopłacać... a powoli wykończeniówka nas wykańcza, a kran muszę koniecznie w tym tyg zamówić,żeby był jak będą blat montować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak po zamieszkaniu to juz troszke dziwnie sie zbyt bardzo "uzewnetrzniac ";) W takim razie czekam na kuchnie i zabudowe tv a jak nie pokazesz bede meczyc na priv :p

Ja ostatnio pojechalam do Ikea po oslonki na doniczki i mimo ze an stronie pokazywalo ze sa to niestety nic nie bylo wiec moze tak samo bylo z tymi grillami .Zawsze cos tam czlowiek kupi jak juz jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ogród :). Jak tu nie kochać wiosny? :)

 

Dziękuję za zdjęcia kuchni :hug:

Wyszła fantastycznie. Ten czarny akcent jest prawdziwym smaczkiem :wiggle: Mało takich kuchni z niebanalnym pomysłem :yes: Jest piękna! Nic a nic bym w niej nie zmieniła. Firma, która wykonała dla Ciebie meble ma szczęście. Zdjęcia Twojej kuchni to dla nich najlepsza reklama, choć najwięcej zasług należy się projektantce - ma talent!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...