Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja też bym poprosiła ...;) konta na fejsie nie mam i mieć nie będę, nawet dla takiej kuchni :rolleyes:

 

A ja też poproszę zdjęcia kuchni...:D:hug::oops::lol:

Dziewczynki,ja na fejsie nie wstawiam zdjęć swojej kuchni,jeszcze nie zwariowałam,po prostu czasem z dziewczynami piszemy do siebie na fb,bo to szybsze niż maile:) dawać mi tu szybko maile,to wyślę zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ogród :). Jak tu nie kochać wiosny? :)

 

Dziękuję za zdjęcia kuchni :hug:

Wyszła fantastycznie. Ten czarny akcent jest prawdziwym smaczkiem :wiggle: Mało takich kuchni z niebanalnym pomysłem :yes: Jest piękna! Nic a nic bym w niej nie zmieniła. Firma, która wykonała dla Ciebie meble ma szczęście. Zdjęcia Twojej kuchni to dla nich najlepsza reklama, choć najwięcej zasług należy się projektantce - ma talent!

Ewo bardzo dziękuję ;) faktycznie czarna obwódka dodaje kuchni pazura;) sama bym tego nie wymyśliła :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, jestem co prawda w tej komfortowej sytuacji, że moge sie do Ciebie wprosić ;), ale teraz nie mam zupełnie czasu. To może pokażesz mi kilka zdjęć na fejsiku?. ;)

 

Info dot. radia podtynkowego. Ja mam Gira E22 w aluminium. Cena radia z jednym głośnikiem 450 zł. Jakbyś chciała dodatkowy głośnik trzeba dopłacić 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, jestem co prawda w tej komfortowej sytuacji, że moge sie do Ciebie wprosić ;), ale teraz nie mam zupełnie czasu. To może pokażesz mi kilka zdjęć na fejsiku?. ;)

 

Info dot. radia podtynkowego. Ja mam Gira E22 w aluminium. Cena radia z jednym głośnikiem 450 zł. Jakbyś chciała dodatkowy głośnik trzeba dopłacić 150 zł.

 

Madziu, Ty jesteś u nas zawsze mile widziana, liczę, że wpadniesz z rewizytą :hug:

dziękuję za informację o radiu, intensywnie myślę o nim:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia przepraszam Cię, że tu pytam ale zagląda tu dużo Dziewczyn:)

Ty zamówiłaś blat wystający na 1 cm tak?

nie wiem co zrobić z wyspą...boki wyspy będą z lakierów ( oczywiście źle się dogadałam bo z lakierów miały być białe - a jeśli z blatu to czarne) niestety zrobili mi czarne lakiery:() i teraz nie wiem co z tym zrobić czy dać do przemalowania czy zamówić boki z blatu:( - blat będzie czarny - zupełnie też nie wiem jak blat na wyspie ma wystawać z każdej strony:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie oni się pomylili tylko chyba zwykłe niedogadanie

na wizualizacji były czarne ale z blatu a ja chcałam tak jak fronty

a oni myśleli , ze materiał z fronyów a kolor czarny:(

 

a która wersja Ci sie najbardziej podoba ?? zmień na ta najbliższą Tobie bo potem będziesz sie denerwowała ze nie jest jak chciałaś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...