Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mogłabyś zrobić zdjecie?:) a ogólnie jak się blat prezentuje taki chropowaty na boku?:)

 

bok zrobiony z blatu wygląda fajnie , przynajmniej u mnie. Chyba dużo tu zalezy jaki blat :rolleyes:

na zdjęciu widac mm uskok blatu, na zywo tego tak bardzo nie widać :rolleyes:

b6bea5dea8ddfa1f2d0b9cfceb71ab09.jpg

a2e7a1e2576ffe0e2c32361d4163b393.jpg

60f68ba2d719cdc985fdba85e6013e62.jpg

 

Marta potem usunę fotki bo są tragiczne i wielkie ale chodziło mi żeby pokazać co i jak :bye:

ja bym tak zrobiła jak mówią i wystawiła i tak mam - tym bardziej że to inny materiał

4-5mm nie będzie bardzo widać a będzie praktyczniej zbierać przy tych bokach okruchy z blatu :)

 

tutaj sie nie zgodze, 4-5 mm nic nie da w zbieraniu okruchów , a można je zagarnąć do przodu tam gdzie są szafki ;) pełna wyspa raczej lepiej wygląda jak jest to zlicowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe - różnię się zdaniem z Iwonką :lol2:

 

a tak przy okazji - masz już listwy na dole????????????????????????????????

 

Ja listew nie mam i niestety moje drzwi są znacznie "mniej białe" niż ta próbka,którą zamówiłam:( szukać zbliżonych kolorem czy raczej nie będzie sie rzucało w oczy?

 

Ps. Iwonka nie kasuj zdjęć,supee wygląda u Ciebie ten bok z blatu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe - różnię się zdaniem z Iwonką :lol2:

 

a tak przy okazji - masz już listwy na dole????????????????????????????????

 

noooo widać zdążyło sie :rolleyes: chociaz chyba to wyjatek :hug:

nie, to wędrująca próbka :rolleyes:

 

Ja listew nie mam i niestety moje drzwi są znacznie "mniej białe" niż ta próbka,którą zamówiłam:( szukać zbliżonych kolorem czy raczej nie będzie sie rzucało w oczy?

 

Ps. Iwonka nie kasuj zdjęć,supee wygląda u Ciebie ten bok z blatu;)

 

oki to zostawie, ale tylko jedno słowo i usuwam jak by przeszkadzało ;)

a nie możesz zamówić listew w kolorze drzwi??? w wiekszości miejsc malują na dowolny RAL ;)

 

kurka - o Ivi listwy mi chodziło... bo na jednym foto widać :) i się zastanawiam czy to próbka stoi czy listwy

 

Marta ja bym się kolorem nie przejmowała, ale to ja :-P

wiem, że u Ciebie jak tak wszystko dopracowane to lepiej by - jeśli się da - dobrać jednak kolorem

 

próbka :rolleyes: jeszcze chwile muszę poczekać na całość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina,Iwonka, ja nawet nie pomyślałam i zamówiłam drzwi po prostu białe,nikt nawet nie pytał o odcień białego. Chyba to ole... brzydko mówiąc i zamówię po prostu białe. Podobnie nie zadbałam o kolor policzka (tak to się nazywa)? I jak będzie zabudowa pod schodami, to albo przemalowywanie tej białej listwy,albo RAL zupełnie inny niż w kuchni :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina,Iwonka, ja nawet nie pomyślałam i zamówiłam drzwi po prostu białe,nikt nawet nie pytał o odcień białego. Chyba to ole... brzydko mówiąc i zamówię po prostu białe. Podobnie nie zadbałam o kolor policzka (tak to się nazywa)? I jak będzie zabudowa pod schodami, to albo przemalowywanie tej białej listwy,albo RAL zupełnie inny niż w kuchni :rolleyes:

 

Marta ale niezaleznie czy o to zadbałas czy nie producent/wykonawca poda Ci jaki nr RAl i możesz się dowiedzić czy da sie wybrane listwy zrobić w tym kolorze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ale niezaleznie czy o to zadbałas czy nie producent/wykonawca poda Ci jaki nr RAl i możesz się dowiedzić czy da sie wybrane listwy zrobić w tym kolorze :-)

 

Pytałam... powiedział,że biała farba... haha:)

no trudno, powiem Wam,że jak zamieszkała, to już mi nie przeszkadza nic, ani wiszące kable, ani zielona szyba przysznicowa... no nic:P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty robiłaś je na zamówienie ??

 

Drzwi zamawiałam w sklepie to Simple z POL SKONE czy jakoś tak, tu jeszcze dowiem się jaki to kolor (chyba), a co do policzka w schodach (to tak naprawdę ważniejsze dla mnie niż listwy, bo pod schodami kiedyś będzie biała zabudowa) to wypadałoby chyba pojechać i wyciągnąć od stolarza puszkę farby :) RAL 9003 jest zdecydowanie mniej biały niż ta listwa na schodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie Alveus Layla, ktoś zna?

 

chrom

 

http://imageshack.com/a/img537/9021/Lo8G6l.jpg

 

czy

 

czarna

 

http://imageshack.com/a/img901/4796/YfTYmJ.jpg

 

Znam, miałam i nie polecam.

To pierwsza rzecz, którą wymieniłam w mieszkaniu. Wylewka jest wysoko i strasznie rozchlapuje wodę, na wszystkie strony.

Do tego ma metalowy perlator, który nie dość, że nic z wodą nie robi, to do tego błyskawicznie zachodzi kamieniem i ze środka można go było dosłownie wysypywać ;) Wierzchnia warstwa jest kiepskiej jakości i gdzieniegdzie zaczęła odchodzić dośc szybko.

Na moich kuchennych zdjęciach jeszcze jest, czarną miałam.

 

 

Czy teraz mogę poprosić o zdjęcia kuchni? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, miałam i nie polecam.

To pierwsza rzecz, którą wymieniłam w mieszkaniu. Wylewka jest wysoko i strasznie rozchlapuje wodę, na wszystkie strony.

Do tego ma metalowy perlator, który nie dość, że nic z wodą nie robi, to do tego błyskawicznie zachodzi kamieniem i ze środka można go było dosłownie wysypywać ;) Wierzchnia warstwa jest kiepskiej jakości i gdzieniegdzie zaczęła odchodzić dośc szybko.

Na moich kuchennych zdjęciach jeszcze jest, czarną miałam.

 

 

Czy teraz mogę poprosić o zdjęcia kuchni? :rolleyes:

 

Agata, dziękuję, jeszcze zdążyłaś zanim zamówiłam... to muszę poszukać czegoś innego:o

a Twoją kuchnię znam i bardzo mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, pokaż mi swą kuchnię to może coś pomogę :)

 

Teraz mam Teka Pro https://www.google.pl/search?q=teka+pro&oq=teka+pro&aqs=chrome..69i57j0l5.2004j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8 i jestem bardzo zadowolona. Nie ten design, ale w końcu nie chlapie i ma ruchomą (nie mylić z wyciąganą) wylewkę. Jest na tyle ruchoma, że stawiam na blacie większy garnek i napełniam go wodą. Zlew też ładnie spłukuje, mnie wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, pokaż mi swą kuchnię to może coś pomogę :)

 

Teraz mam Teka Pro https://www.google.pl/search?q=teka+pro&oq=teka+pro&aqs=chrome..69i57j0l5.2004j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8 i jestem bardzo zadowolona. Nie ten design, ale w końcu nie chlapie i ma ruchomą (nie mylić z wyciąganą) wylewkę. Jest na tyle ruchoma, że stawiam na blacie większy garnek i napełniam go wodą. Zlew też ładnie spłukuje, mnie wystarcza :)

 

 

Dziękuję bardzo, a zdjęcia już u Ciebie powinny być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...