Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Marto! Kuchnia jest absolutnie fantastyczna! Prosta, ponadczasowa, ale z pazurem.:o

 

Na baterii nie oszczędzaj, bo pożałujesz ;)

To jest element, z którego się często korzysta więc warto kupić dobry produkt. Nie mówię nawet o takich za 1000 czy więcej, ale już za 500-600 zł można coś wybrać.

 

Layla ma wylewkę na wysokości 23 cm powyżej górnej krawędzi zlewu. Musi chlapać ;)

Mnie wkurzało wieczne wycieranie szyby, blatu, siebie... :rolleyes::rolleyes:

 

 

 

I zabudowa też bardzo bardzo mi się podoba :)

Czy na górze coś będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marto! Kuchnia jest absolutnie fantastyczna! Prosta, ponadczasowa, ale z pazurem.:o

 

Na baterii nie oszczędzaj, bo pożałujesz ;)

To jest element, z którego się często korzysta więc warto kupić dobry produkt. Nie mówię nawet o takich za 1000 czy więcej, ale już za 500-600 zł można coś wybrać.

 

Layla ma wylewkę na wysokości 23 cm powyżej górnej krawędzi zlewu. Musi chlapać ;)

Mnie wkurzało wieczne wycieranie szyby, blatu, siebie... :rolleyes::rolleyes:

 

 

 

I zabudowa też bardzo bardzo mi się podoba :)

Czy na górze coś będzie?

 

Agata dziękuję za Twoją opinię,rozejrzę się za inną baterią:) a na górze zabudowy coś na pewno będzie... kurz do ścierania:jawdrop: a tak serio to z tymi płozami to mi się podoba i dzieki temu(wg mnie) nie wygląda ciężko jak kloc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam:)))

No śliczna faktycznie - nie dziwię się że stolarz wystawił powinien jeszcze raz przyjechać i cyknąć po zamontowaniu blatu, to już by mu nikt ze strony nie zszedł;)

Piękna zabudowa - odważna jesteś - zazdroszczę Ci - masz coś wyjątkowego:yes:

I super lampy. Same ochy i achy - zasłużenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam:)))

No śliczna faktycznie - nie dziwię się że stolarz wystawił powinien jeszcze raz przyjechać i cyknąć po zamontowaniu blatu, to już by mu nikt ze strony nie zszedł;)

Piękna zabudowa - odważna jesteś - zazdroszczę Ci - masz coś wyjątkowego:yes:

I super lampy. Same ochy i achy - zasłużenie!

 

Dziękuję Chloe :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka felek to jaka musi być wysokość,żeby nie chlapało:(?

ja mam teraz zamontowaną łazienkową narazie w kuchni - wylewka od blatu jest na 22cm - czyli tak jak w tych bateriach co tu wklejasz

jak na maxa odkręcę to chlapie fakt :) ale jak lekko, a tak zawsze używam, to nie ma kłopotu z chlapaniem

 

sądzę że jeśli ma być bezpieczniej przy mocniejszym odkręceniu powinna być wysokość około 15cm od krawędzi zlewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, u mnie teraz jest 16 cm i jak się zagapię to też chlapie, wiadomo. Ale jak myjąc coś, owoce czy mięso, włożę głębiej do zlewu to jest ok.

Teść jak korzystał to wszystko było zalane dookoła, dosłownie zalane.

 

Może mam fioła na tym punkcie. :rolleyes:

 

Bateria dziś do mnie przyjeżdża, zamówiłam niedrogą, trochę niższą... mam nadzieję,że będzie ok, a jak nie to wymienię za jakiś czas.

 

ps. we wtorek będę miała blat :wave:, a dziś jadę po pracy poszukać krzesła do kuchni:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...