Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ktoś pisał do mnie na priv z pytaniem o materac, niestety przez przypadek wykasowałam tę wiadomość, więc odpowiem tu:)

ja mam materac z włókna kokosowego, napis na materacu to Natur Palm (ale coś w internecie nie znajduję o nim informacji). Jesteśmy z niego zadowoleni, super wygodny, twardy,ale taki jakby dopasowujący się do ciała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

trochę mnie nie bylo, a tu tyle się dzieje :)

 

Super krzesełko i mężowi mojemu podoba się Twoja konstrukcja oświetleniowa, ułatwi nam zamontowanie lamp w przedpokoju - napisz prosze z czego jest i komu zleciłaś wykonanie, jakiemuś slusarzowi?

 

Edytko hej:) faktycznie dawno Cię nie było,nie miałam okazji podziekować za koraliki i za śliczny dodatek do nich:) melduję,że były już ze mną na urlopie;)

 

co do lamp,to kupowałam szynę na wymiar i do tego lampy,poszukać na mailu nazwy producenta,bo powiem szczerze,że wyleciało mi to z głowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, kuchnia na pierwszy "rzut oka" z pierwszego zdjęcia wygląda na bardzo ładną prostą kuchnię, ale z każdym kolejnym zdjęciem :jawdrop: odkrywa nowe detale, szczegóły, które tak naprawdę są głównymi atrybutami, myślę, że z blatem będzie sto razy piękniejsza

 

Nie było mnie, bo mamy rewolucję w pracy i siedzimy do nocy:(

 

A szyne gdzie kupowałaś? Jakaś specjalna? Od czego ta szyna? Jeżeli to nie bedzie kłopot, to proszę poszukaj namiarów na lampki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, kuchnia na pierwszy "rzut oka" z pierwszego zdjęcia wygląda na bardzo ładną prostą kuchnię, ale z każdym kolejnym zdjęciem :jawdrop: odkrywa nowe detale, szczegóły, które tak naprawdę są głównymi atrybutami, myślę, że z blatem będzie sto razy piękniejsza

 

Nie było mnie, bo mamy rewolucję w pracy i siedzimy do nocy:(

 

A szyne gdzie kupowałaś? Jakaś specjalna? Od czego ta szyna? Jeżeli to nie bedzie kłopot, to proszę poszukaj namiarów na lampki :)

 

Edytko, piszę do Ciebie właśnie maila:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...