Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oooooooooooooooooooooooosuper :)

 

nie poszłam do pracy i panom towarzyszę:) mam nadzieję,że będzie wszystko ładnie wyglądało:)

póki co tylko wiercą i śmierdzi klejem, więc się zaszyłam na górze :p

Marta pieknie u ciebie no i coraz bardziej przestrzen jest udomowiona:)

 

Dzięki Owieczko, jak już będzie blat, to poczuję się jak w domu, bo będzie można użytkować kuchnię:) a w piątek jak kanapa dojedzie to już domowo na całego:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki no jest git, aż czekam aż zacznę pichcić:)

 

Meliska Ty masz kuchnię nówkę nieśmiganą, więc proszę nie myśleć o remontach:) pamiętaj, że mi pierwszej przysługuje remont :p

 

...a tak na marginesie to czarna bateria pasowałaby jak nic... jak tu przekonać mojego, że ta, którą kupiliśmy się NIE NADAJE :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta kuchnia jest niebanalna! Swietnie to wykombinowalas bo nie jest "typowa biala kuchnia" ;);)

Czy mi sie wydaje czy ty masz bialy zlew? No i by sie przydalo jakies zblizenie na ten bialy blacik:):)

 

P.S. Mel co ty sie tak czepiasz swojej kuchni!!! Dopracowalas ja w najdrobniejszym szczegolach a to co bylo do wymiany reklamowalas. Mam ci wyslac zdjecia "siakis" kuchni zebys zobaczyla jak masz ladnie?!!!

Edytowane przez owcaania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta kuchnia jest niebanalna! Swietnie to wykombinowalas bo nie jest "typowa biala kuchnia" ;);)

Czy mi sie wydaje czy ty masz bialy zlew? No i by sie przydalo jakies zblizenie na ten bialy blacik:):)

 

Tak, zlew mam też ze staronu tak jak blat:) zbliżenia będą jak wrócę z pracy... trochę dwuznacznie to zabrzmiało :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczka...kuchnia jeszcze nie skonczona z reklamacjami ;)

wlasnie zbieram sie psychicznie w sobie, co by pogadac o kolejnym froncie, glupia ja, moglam powiedziec w kwietniu o tym..ale coz.. nie chce wyjsc na czepialska, ale musze :p

pokaz pokaz !

 

Martusia, do takich "planow" to tylko ja :D lubie intrygi, czy tez bawic sie w podchody :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...