Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym.


slawek2535

Recommended Posts

Czesc forumowicze, mam duzy remont w domu i zastanawiam sie nad kominkiem. Podprowadzono mi " wode" do salonu wiec kominek bedzie grzał centralne, głownie przeznaczenie przepalanie podczas imprez rodzinnych oraz dogrzewanie wody np. wiosną. Ogolnie posiadam w piwnicy piec na ekogoroszek, wiec kominek bedzie tylko dodatkiem dla oka, solonu oraz ozdoba zimnych wieczorów.

 

Stad tez pytanie, jaki wklad z plaszczem wodnym wybrac ? Czy musze miec wezownice ? Ile musze wydac ? Fachowiec który remontuje mi dom mowi ze z Kratki kominki sa jakosc/cena dosc ciekawa propozycja. Tylko teraz co ja tak naprawde potrzebuje ?

 

Wiem ze potrzebuje

 

- wklad kominkowy

- plaszcz wodny

- system czystej szyby ( czy cos takiego )

- system zimnej klamki

 

Tylko teraz czy brac kominek z dolotem ? System Glass czy z wezownica ? Ile tak naprawde trzeba wydac na wklad z plaszczem wodnym aby czlowiek byl zadowolony do zastosowan takich jak mowie. Moze ktos polecic cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz kominek będzie rekreacyjny i używany sporadycznie, dlatego też zamiast pchać się w wkład wodny, którego i tak nie wykorzystasz za bardzo, proponowałbym zakupić jakiejś dobrej marki kominek powietrzny będziesz bardziej zadowolony. Tak na marginesie to poczytałbym troszkę opinia na temat wkładów firmy kratki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cieplobezgranic.pl/co-to-jest-plaszcz-wodny/

 

To przeczytalem i uwazam ze to przydatne, a lepiej miec plaszcz wodny czy nie miec ? az za duzo to on nie kosztuje dodatkowo do kominka. Wiec zapraszam do dyskusji bo jak widzicie jestem zielony

 

Opinia producenta wkładów z płaszczem wodnym o przydatności tych urządzeń, jest dla Ciebie miarodajna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...