Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Logika to królowa nauk


adam_mk

Recommended Posts

Gość Pepeg z Gumy
Masz jakieś propozycje ? Może zechciał byś je przedstawić ?

 

... prócz dawania "lajków" :)

Twój "uśmieszek" na tak daleko posuniętą racjonalizację systemu jest dosyć złośliwy, Pawle.

A może Kolega należy do generacji fejsbuka , która demokrację utożsamia z idiokracją?

W latach 70-80 pewnie zostałby okrzyknięty racjonalizatorem lub nawet przodownikiem pracy. Partia nie takie przecież miewała pomysły.

Ja proponuję iść jednak dalej za tym ciosem i zamiast "lajków" wszczepiać parlamentarzystom chipy.

Przewaga "lajków" spowodowałby gigantyczny wzwód połączony z wytryskiem, nadmiar "dislajków" wymioty i sraczkę.

Populizm osiągnie zenit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja proponuję iść jednak dalej za tym ciosem i zamiast "lajków" wszczepiać parlamentarzystom chipy.

Przewaga "lajków" spowodowałby gigantyczny wzwód połączony z wytryskiem, nadmiar "dislajków" wymioty i sraczkę.

Przed laty miałem bardziej prymitywną w sensie technicznym, choć podobną idee, by tych z największą liczbą dislików, choć wtedy liczoną w głosach negatywnych przy urnie, po prostu zjadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Przed laty miałem bardziej prymitywną w sensie technicznym, choć podobną idee, by tych z największą liczbą dislików, choć wtedy liczoną w głosach negatywnych przy urnie, po prostu zjadać.

Eee!

Nie bądź taki samokrytyczny. Twój pomysł wcale nie jest prymitywny. Może byłby przykry dla niektórych, ale za to jakże korzystny dla określonej części społeczeństwa nie zapominając ,że i z punktu widzenia bezpartyjnej logiki nienaganny.

Nawet w tak skrajnym pomyśle, politycy populiści jak mają się dobrze , nadal mieliby raj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

A po co?

Nie masz na kogo zagłosować?

Brak Ci własnej oceny sytuacji?

 

Zbierz ulotki, co Ci je w drzwi wtykają, potasuj i jedną wylosuj.

I tak wszyscy obiecują sama szczęśliwość, to jak nie pamiętasz co robią/robili wcześniej, będziesz miał poczucie spełnienia obowiązku.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stałem się bardziej realistą?

 

Nasz skretyniały naród nie głosuje tak, jakby chciał, "bo to i tak nic nie da".

Albo...

SONDAŻE im pokazują "że to nie ma sensu".

Zero myślenia samodzielnego!

Można im do znudzenia gadać to, co i tak mają w wielu książkach opisujących historię tego czy innego kawałka czasu czy świata.

Nie czytają.

MEDIA im gotowca podają, to myśleć już nie trzeba...

Ale u nas jest dobrze.

U nas MOŻNA narzekać!

 

I coś jeszcze!

BĘDZIE LEPIEJ!!!!!!

- Wszyscy to samo obiecują - tylko wierzyć!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...