Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Logika to królowa nauk


adam_mk

Recommended Posts

map upraszczasz straszliwie. Po pierwsze primo w krajach arabskich to 'odpowiednie' traktowanie kobiety jest dość jednostronnie ukazywane prze zachodnie media, 'chłosta dotyczy obu płci (pośrednie raczej mają przekichane), a co do wychodzenia z kuchni, to wielokrotnie JKM podkreślał, że chce umożliwić to tym kobietom, które by chciały włazić i wyłazić z tej kuchni kiedy chcą, a nie po godzinach pracy. Te, co nie chcą włazić, spokojnie sobie poradzą. Serio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak se teraz pomyślałem, że nasz JKM świetnie by się odnalazł w krajach arabskich - tam i kobity odpowiednio traktowane i chłosta na porządku dziennym...;)

 

moim zdaniem słuszna obserwacja :)

any-demokrata , zwolennik wolności rynkowej, przeciwnik wolności i równości społecznej - pasuje.

Pierwszy Kalif w muszce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że nie siedzi to się naraża na głosy krytyki :)

 

Ogólnie pojętej ludzkości wisi kalafiorem na co naraża się jednostkowo JKM :)

 

Gorzej natomiast , że ze swoją ułomnością JKM naraża ludzkość - wg słów własnych :

"Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych -

a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - ułomnych i inwalidów, niestety "

 

Tak że tego.

Lepiej zakończyć ten wątek dla dobra ludzkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojętej ludzkości wisi kalafiorem na co naraża się jednostkowo JKM :)

 

Gorzej natomiast , że ze swoją ułomnością JKM naraża ludzkość - wg słów własnych :

"Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych -

a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - ułomnych i inwalidów, niestety "

 

Tak że tego.

Lepiej zakończyć ten wątek dla dobra ludzkości ;)

 

Zosiu, kto Cie sponsoruje i daj mi adres dealera:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawmy się logiką, jeśli nie liberałowie to kto:

 

1. wybierzmy PO, obecnie nasz dług publiczny przekroczył 880mld zł, kolejne 6 lat rządów PO i przekroczy 2800 mld zł, nasze dzieci to spłacą, PO nas choćby potop

 

2. wybierzmy PIS, zdecydowanie za mało jest gadania o smoleńsku, trzeba więcej gadać o zdradzieckim zamachu, gospodarka to pikuś, nasze pensje to pikuś, grunt żeby świat się dowiedział jak pękają parówki

 

3. wybierzmy SLD, kto jak kto ale ci to potrafią dbać o nasze interesy, przypomnijmy jak w 2001 roku po wielkim sukcesie wyborczym Miler zadbał o nas, jego pierwsza decyzja to anulowanie gaz rury z Norwegii, jego druga decyzja to podpisanie nowej bardzo dziwnej umowy na dostawy gazu z Rosji, nie dość że kupowaliśmy go 2x drożej niż reszta Europy to jeszcze zakontraktował 2x za dużo niż potrzebowaliśmy i płaciliśmy lekką ręką kary umowne, jego trzecia decyzja to zgoda na Nord Stream, itp itd, jak SLD kończyło to dług publiczny skoczył z 70 w 2001 na 466mld w 2005, rekord który nikt już nigdy nie pobije, nawet PO nie da rady tak szybko rozkradać naszych pieniędzy

 

4. wybierzmy PSL, chłopaki od 20 lat siedzą twardo w ANR, gospodarują tam tak dzielnie że nawet NIK nie jest w stanie ogarnąć co oni tam wyrabiają

 

5. nie wybierajmy nikogo, tak robi 50% ogółu wyborców, i co się dziwić, jeśli jedyny wybór jaki jest to mniejsze lub większe zło

 

6. spie....jmy stąd gdzie tylko się da, 2,5mil już tak zrobiło i sobie chwalą życie na obczyźnie, większość z nich nawet nie przewiduje już powrotu, choć obiecywali że wrócą jak wyjeżdżali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhhh czytam niektóre wypowiedzi i myslę sobie porannie (nie mylic z poronnie;)) ze ludzie to tylko zmanipulowaną tefałenowską i tefałpełowską tiwi oglądaja..... i na tej podstawie - na podstawie wyjetych z kontekstu kilku zdań we wiadomosciach czy innych faktach wyrabiają sobie opinię o politykach i tym, co nam maja do zaoferowania;) ...

 

zwolenników układów obecnie nam panujących zachecam do zapoznania sie, ot choćby z Wojciechem Sumlińskim - i tym, co chłopak ma do powiedzenia...póki jeszcze może mówic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ludzie zaradni poradzą sobie w każdych warunkach. Wcale nie trzeba nigdzie wyjeżdżać żeby w PL żyć w miarę dostatnio. Jeśli ktoś dokonał dobrych i mądrych wyborów na początku swego dorosłego życia i oczywiście miał trochę szczęścia to później nie musi się martwic o przyszłość. A co do polityków to również mam wrażenie, że wybieramy miedzy rakiem a Aids, czyli złym i gorszym, ale skoro tak to znacznie bardziej wole rudego i fałszywego Kaszuba, niż małego i grubego kawalera bez konta i prawa jazdy, zatwardziałego komunistę co i z list Samoobrony do koryta się pchał, pajaca od maryśki i kutasów - wielbiciela pederastów, czy w końcu kaleki umysłowego z muszką;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Chodziło mi o poglądyntych, co się rwą do polityki. Łatwiej mieć wyraźny program ze skrajnościami, niż w środku.

 

 

Aż żałuję, że nie słyszałem, choć mogę zgadywać.

Generalnie więzienie jest kiepską karą. Drogą, słabo odstraszającą, a dla wielu szkołą przestępczości.

Inne stosowane sposoby karania (nadzór elektroniczny, więzienia weekendowo i co tam jeszcze jest) chyba jeszcze nie zdążyły się sprawdzić

Nie mam pojęcia, jak sprawdza się społecznie kara chłosty.

 

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/korwin-mikke-o-gwaltach-kobiety-udaja-ze-stawiaja-opor-i-to-jest-normalne,430055.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam włączone radio...

Czasem, zajęty prowadzeniem, nie mogę go "obsłużyć" i wysłuchuję tego, co tam leci - jak leci...

Spoty wyborcze, ostatnio...

 

A jak akurat nie lecą spoty wyborcze, to lecą reklamy mydła, samochodów i cudownej pasty do zębów wzmacniającej cebulki włosowe. Wierzysz, że akurat ten proszek jest najlepszy do Twojego prania, a jeśli wypijesz napój, to się nie opędzisz od napalonych dziewcząt? Biorąc pod uwagę, że napój rzeczony pijasz dwa razy w tygodniu, a tłumu wielbicielek w mini nie widać? Ze spotem wyborczym jest podobnie - to reklama, ma skutkować rozpoznawalnością kandydata i tyle. Przyjęto pewną konwencję wykonywania ich - kandydat mówi, co zrobi dla Polski, nie mówi, jak to zrobi. Podobnie jest z reklamami proszków do prania: pani domu zachwyca się, jakie pranie jest czyste. Od czasu do czasu zdarza się wyjątek - a to JKM mówi po co się pcha, a to reklamuje się proszek hasłem: ociec, prać?. Czy jest jakikolwiek powód, dla którego miałbym wierzyć, że JKM jest lepszy, niż Ci, którzy teraz siedzą w parlamencie (krajowym czy unijnym, czy sejmiku wojewódzkim - jeden psiak). Dla mnie jest to człowiek (i partia) bez faktycznego doświadczenia, nie był w koalicji, nie odpowiadał za rządzenie, ma tak silne zasady, że nie dogada się z innymi, a sam większości nie stworzy. Ma osobowość, która podoba się wystarczającej części społeczeństwa, by istniał na obrzeżach polityki jako wieczny kandydat. I niechaj tak zostanie.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Amalfi, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty...

Nie ma na kogo głosować - to nie głosować!

 

No, to, jak najczęściej bywa, powybierają się sami...

Znowu będzie fajnie.

Dobrze u nas będzie, u nas będzie MOŻNA narzekać...

 

"Czy jest jakikolwiek powód, dla którego miałbym wierzyć, że JKM jest lepszy, niż Ci, którzy teraz siedzą w parlamencie (krajowym czy unijnym, czy sejmiku wojewódzkim - jeden psiak). Dla mnie jest to człowiek (i partia) bez faktycznego doświadczenia, nie był w koalicji, nie odpowiadał za rządzenie, ma tak silne zasady, że nie dogada się z innymi, a sam większości nie stworzy."

 

A czy jest jakikolwiek powód, dla którego miałbyś nie wierzyć?

Jak sprawdzali się w rzeczywistości inni to już widzieliśmy...

Jego można było poznać tylko po kilku propozycjach ustaw (które potem spaprano) ocenianych bardzo wysoko.

 

Wybory nas czekające SĄ faktem!

Odbędą się, niezależnie od tego czy i kto na nie pójdzie...

Wynik wyborów to na razie....

Rzecz wiadoma, jak zwycięży PO, PIS SLD czy PSL...

Było... znamy... mamy w pamięci tę ekstazę, jaką ich rządy budziły i budzą...

Niewiadoma - jak Korwin zdobędzie istotny udział w kreowaniu przyszłości.

Za to...

Będzie ciekawie i nie nudno!

I choćby tylko dla rozweselenia szarej ponurej codzienności warto dać Mu szansę.

Sami opisujecie co nas czeka, jak utrwalone zostanie to, co było.

Co by było gdyby... nie wiemy, ale wiemy, ze byłoby ciekawie i może nawet śmiesznie?

 

- No, to ja to chcę zobaczyć!

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest się o co bić

 

http://img.wiocha.pl/images/7/7/7760e75f1cb8ec277aaf106ec6c8dd35.jpg?s=1400665788

 

Jak słucham wystąpień niektórych kandydatów to mam wątpliwości czy wiedzą, czym się PE zajmuje. Chyba, że wiedzą, ale liczą na to że głupi wyborcy nie wiedą. Większość opowiadanych w czasie kampanii dyrdymałów i obietnic ma się do kompetencji PE jak działania Putina do zasad demokracji. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakikolwiek powód, dla którego miałbyś nie wierzyć?

Jak sprawdzali się w rzeczywistości inni to już widzieliśmy...

Jego można było poznać tylko po kilku propozycjach ustaw (które potem spaprano) ocenianych bardzo wysoko.

Jest; brak doświadczenia. Po ponad dwudziestu latach babrania się polityką ma dwa lata stażu parlamentarnego i zero stażu na stanowiskach związanych z rządzeniem. Pewnie nie raz widziałeś tu dyskusje, że ktoś obiecuje taki system ogrzewania chałupy, że cała energia ze Słońca, ziemi i nieodległej rzeczki. Może masz taki. Ale jakbyś miał wdrożyć go u mnie, w moich warunkach, to niekoniecznie się sprawdzi, bo odległa rzeczka, elewacja zacieniona itd. No po prostu nie wierzę, aby dało się postawić pod Warszawą na Wiśle taką elektrownię o mocy rzędu 10 kW, abym miał własne źródełko prądu w chałupie (i było to ekonomicznie zasadne).

Pan JKM jest takim właśnie teoretykiem. Ma pomysł, ale nie na każde realia.

Chcesz na niego głosować - Twoje prawo, Twój wybór, Twój głos. Są gorsi kandydaci. Tego uważam za niegroźnego, spodziewam się, że nie wejdzie. Ot, oddasz na niego głos to tak, jakbyś na wybory nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to wychodzi na moje. Cała ordynacja jest zła. Nie pozwala wybrać odpowiednich ludzi. Pozwala wpychać swoich, popularnych, nawet niesłychanie uczciwych choć zupełnie niekompetentnych, pracowitych ale nieskutecznych, w końcu o słabym charakterze.... o "wonskich" horyzontach. Jak to jest, że profesorowie np historii mają tak skrajnie różne poglądy na Piłsudskiego? Powinni się różnić w odcieniach, ale nie na całej linii. Wykształcenie powinno zbliżać do prawdy, konsensusu. Pwenie tylko w Polsce tak jest jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu, kto Cie sponsoruje i daj mi adres dealera:rolleyes:

 

Ten konkretny wpis sponsorowały literki JKM i cytaty z JKM .

Jeżeli chodzi o używki , to używam tych ogólnie dostępnych .

Tak że, tego. Musisz sobie jakoś sam poradzić :)

 

Taka piękna pogoda a Wam się chce o polityce gadać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale jakbyś miał wdrożyć go u mnie, w moich warunkach, to niekoniecznie się sprawdzi, bo odległa rzeczka, elewacja zacieniona itd. No po prostu nie wierzę, aby dało się postawić pod Warszawą na Wiśle taką elektrownię o mocy rzędu 10 kW, abym miał własne źródełko prądu w chałupie (i było to ekonomicznie zasadne). "

 

Rozumiem...

Ale

Przyjmij do wiadomości i stosowania że G.Ó.W.N.O się na tym znasz!

Da się

Oczywiście DARMO Ci tego nie podstawię...!

I...

Niewiele wiesz o tym co się da a co nie...

 

Wyrokujesz (jak większość) na bazie tego, na czym się znasz...

Ba!

Jesteś gotów ZABIJAĆ w obronie swoich mniemań...

 

A może jest to czas aby uaktywnić ROZUM?

Wszyscy mamy go ze sobą cały czas...

Nawet do SRACZA go ze sobą nosimy...

Może czas go UŻYĆ?!!!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...