Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokoje dla 6miesięcznej córeczki i 2latka - Pomożecie ?


mrowkaa

Recommended Posts

Hej Wszystkim,

 

Właśnie wykańczamy mieszkanie. Dzieci będą miały oddzielne pokoje. Jeżeli chodzi kolorystykę i dodatki to jeszcze nie będzie tak źle ,ale największy problem mam z rozmieszczeniem mebli .

 

Synek będzie miał pokój w kształcie litery L . Córcia drugi załączony pokój. U synka chciałabym zrobić szafe na zamówienie we wnęce po prawej stronie. To miejsce najbardziej mi na nie pasuje tak żeby aż nadto nie pomniejszyć pokoju. Myślę o zrobieniu bialej szafy z płyty laminowanej w połysku. Łóżko myślę aby postawic na ścianie z drzwiami przed szafą albo obok okna wzdłuż tej krótkiej sciany. Na przeciwko lóżka myślę aby postawić stolik z krzeselkami. Marzy mi się jakaś huśtawka na haku materiałowa,ale nie wiem czy będzie jeszcze na to miejsce.

 

Co do córki pokoju to myślę o postawieniu jej łożeczka na ścianie z drzwiami w lewym rogu. Szafę może z Ikei postawie w górnym lewym rogu. Do małej też bym może chciala stolik ,ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej np u jednego zrobić stolik i krzesełka a u drugiego dac coś innego żeby mobilizować ich do wspólnej zabawy ,która za pewne i tak będzie miała miejsce.

 

Doradźcie mi coś proszę bo nie jest to łatwa decyzja niestety.

pok c.png

pok s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już byłam mocno zmęczona ,dlatego dzisiaj podeślę kilka moich wizji :)

 

W załączniku przedstawiam pokój syna ,który nie jest niestety za bardzo ustawny . Miejsce gdzie widziałabym szafę wnękową i łóżko (mam zamiar wstawić normalne łóżko 90x200).

 

Załączam też pomysł na szafę , albo u syna albo u córci choć chociaż u jednego chciałabym zrobić szafę zakupiona w sieciówce aby zmniejszyć koszty.

Do syna chciałabym kupić może takie łóżko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50080315/ albo http://allegro.pl/lozko-mlodziezowe-90-x-200-swan-i4201787010.html. Dodatkowo mamy jeszcze skrzynie na zabawki białą ,która też bym chciała aby stala u synka ,ale widzę ,że może być z nią ciężko :/

 

Stolik to już raczej na pewno stanie u córci bo u synka to chyba nic juz nie wstawie. Moje marzenia o bujanym fotelu na haku chyba legły w gruzach :/ A dodam ,że jeszcze chciałam u córci wstawić fotel bujany ,ktory mam na działeczce ,który tez nie wiem czy sie zmieści.

 

Co o tym sądzicie ?pokoj bartka.jpgpokój hani.jpgpokkk b.pngpusty pok b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...