Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom i ogród Dorbie - Lukrecja, palce lizać


Recommended Posts

nie mam tą co każdy ja projekt też kupiłem w 2006 roku a zacząłem budowę w 2012 ja nawet wykusza nie mam usunąłem żeby zmieścić si ę na działce :) ale lukrecja podobała nam się :)

ja też od południa mamy taras dlatego zrobiliśmy taki duzy balkon obecnie ma 2,3m na 8m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

schody mamy w salonie jak w projekcie ale tak aby pasowały i były wygodne bo w projekcie są zabiegowe

również sypialkę zrobiliśmy na dole żeby nie wchodzić po schodach na starość:) widać na projekcie kosztem kotłowni zmieniliśmy garderobę zaznaczone na czerwono a do kotłowni wchodzimy z łazienki

mieliśmy dużo zmian i człowiek co nam adoptował projekt to zrobił nam osobno zmiany bo by było dużo czerwone

p.jpg

pp.jpg

20131213_134502.jpg

s.jpg

sch.jpg

Edytowane przez lf65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

wklejam z prośbą o kliknięcie - Moni się to zdecydowanie należy

 

 

Jeśli ktoś tu zagląda i ma konto na Facebooku, to proszę nieśmiało o głosiki na mój ogród w konkursie zgłosiłam się 8 tygodni za późno,wię szanse żadne na nagrodę, ale może chociaż na jakiś florowit :lol2:

www.mojpieknyogrod.pl/ogrod/ogrod-ozdobny/marzenie-o-angielskim-ogrodzie?contestGuid=53809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dorbie,

 

Byłam wierną czytelniczka twojego dziennika zatem nie mogłam sobie darować odwiedzin w nowym wątku:-). Jak ty sobie radzisz z takim wielkim ogrodem??? To masa pracy - bardzo podziwiam!!! Ja w swoim małym ogródku czasami nie mam kiedy pogrzebać, a w ogrodzie zawsze jest jakaś praca:D Wrzucisz zdjęcia jesienne? też musiało być kolorowo...

A właśnie w związku ze zdjęciami, czy nie miałaś problemów, aby wklejać zdjęcia z googla? chciałam odświeżyć swój dziennik, do którego mam duży sentyment, ale ciągle krzyczało, że zdjęcia są za duże:-( oczywiście chciałam kontynuować starą wersję, ta nowa wersja blogowa jest tragiczna i nie przekonałam się do niej.... Jak wrzucasz zdjęcia, że są duże i tez w starym układzie?

I kolejne pytanie jak nazywa się taka złocista duża tuja, którą masz przy bramie? Wygląda pięknie i mam miejsce na podobną:-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pracowitą ogrodniczkę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renka, ja ostatnio bardzo zaniedbałam dziennik. Powiem ci szczerze, ze odkąd wróciliśmy z wakacji na koniec sierpnia, to nie pieliłam w ogródku, zarosło mi strasznie. Zostawiam na wiosnę :-)

Ta thuja to cyprysik Lawsona Ivonne, rosnie strasznie duża i szybko, nam już wchodzi na scieżkę i ją podcinamy. Poszukam zdjęc i wkleję. Ostatnio umieszczam zdjecia na bieżąco na facebook, tam szybciej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mam srebrną odmianę cyprysika, poszukam zatem tej złotej, dzięki:-) Dałam radę z tymi zdjęciami - przypomniałam sobie najprostszą metodę i działa:-) Będę zatem aktualizować dziennik... jeśli tylko będzie co aktualizować, bo mało rzeczy robimy lub bardzo powoli... takie czasy... Będę wpadać zatem, gdy coś pokażesz, bo lubię twój ogród:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...