Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 912
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam mały biały domku i Renatko:welcome: Tu u mnie to jak zwykle więcej do oglądania niż czytania:) Fajnie,że podoba wam się moja praca albo jej wybrane fragmenty. Kaczki kupiłam tu http://www.love2wallpaper.co.uk/flying-ducks.ir?cName=retro-quirky-retro. Nie wiem tylko czy wysyłają paczki do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak drobnostki mogą dodawać uroku wnętrzom. Poniżej okno obrobione zwykłymi kątownikami pomalowanymi na biało i okno jeszcze ''gołe''. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że to nie meble robią największą robotę w pomieszczeniach ale odpowiednie przygotowanie podłóg i ścian. Takie piękne tło, na tle którego wszystko wygląda lepiej, solidniej. Tak mi się przypomniało z czasów licealnych. Miałam przyjaciółkę,przepiękna dziewczyna, mega ciało, rewelacja. Mogła założyć worek jutowy jako sukienkę i wyglądała lepiej niż większość dziewczyn w jej otoczeniu. Może właśnie meble są tylko taką sukienką, która zyskuje albo traci w zależności od tego jakie damy im tło.

 

Wiem od dawna, że światło to sprzymierzeniec zdjęć ale za każdym razem jak uda mi się je złapać to nie mogę wyjść z podziwu co robi z fotkami:)

 

I ostatnia sprawa. Obudowa grzejnika w sypialni będzie szczebelkowa ale wczoraj mnie oświeciło co do koloru. Miała być biała ale chcę ciekawiej i bardziej żywo. Frezowane szczebelki będą złote w kruczo czarnej ramie, boki też czarne. Muszę tylko wybrać odpowiedni kolor złota. Nie za jasny. To bardzo dobry plan:)

 

DSC_9064.jpg

 

DSC_9065.jpg

 

DSC_9069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjuta nie wierzę:) Tyle czasu Cię nie było. Coś mi pachnie pchnięciem prac do przodu, zaraz idę do Ciebie i dziękuję za pochwałę:)

 

Jasia :welcome: Fajnie, że spiżarnia się podoba nie tylko mi, dziękuję:yes: Tą szafkę ciągnie się do siebie bo to bardzo duża szuflada:) Ta właśnie po lewej jest trochę płytsza więc jest na worki z karmą dla psa. Po drogiej stronie jest taka sama wizualnie ale dużo głębsza na pojemniki do segregacji śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...