Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Manuela" - komentarze


Recommended Posts

Witaj w klubie. :D :D

Też mieliśmy budować Manuelę (z podniesioną ścianką kolankową i zabiegowymi schodami) ale z różnych względów stanęło na indywidualnym.

Domek PRZEPIĘKNY !!!!!!!!!!! do dzisiaj podoba mi się cały czas. :D :D :D

A tak na marginesie, okazało się, że trzy domy od nas też buduję się taki domek (był pierwszy) i dobrze, że my budujemy inny. Sąsiad pewnie by się trochę wkurzył :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i dzięki za odzew.

Ostatnio stwierdziłem, że po za bieżącym udzielanie się na forum, popełnię także własny dziennik. Dla tak zawansowanych forumowiczów jak Wy pewnie nie bedzie tam nic odkrywczego, ale może inni poczatkujący coś skorzystają.

 

Zawsze jest coś odkrywczego i po to, to wszystko piszemy i czytamy

:D :D

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytamy, czytamy i tak jak napisał nurni - zawsze jest coś odkrywczego :-) dlatego czekamy na cd :wink:

PS.

Manuela również u nas była brana pod uwagę, śledziłam jak powstaje na łamach wyborczej w podwrocławskim osiedlu :-), ale ostatecznie kupiliśmy działkę już z projektem...i nie była to Manuela :( ...ale Żuczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Waszymi komentarzami, bardzo zmotywowany.

Mam zamiar zawrzeć w tym dziennik przede wszystkim to czego jeszcze niedawno sam szukałem: zestaw praktycznych rad w pigułce na temat każdego z etapów budowy, zestawienia kosztów, opis zmian wraz z argumentacją, no i oczywiście dygresje.

Samą budowę mam zamiar zacząć 1 sierpnia, a jak wyjdzie ... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i cieszę się niesamowicie czytając dziennik z budowy Manueli.

Czytając o Waszej wizycie na sąsiedniej Manueli pomyślałem że u nas było dokładnie tak samo. To samo uczucie oglądania papierowego marzenia w rzeczywistości. Teraz już jestem "bliżej niż dalej" ;-)

Pozdrawiam i życzę dużo samozaparcia przy pisaniu.

Adamski

 

PS. Z niecierpliwością czekamy na dalsze newsy z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie poczytać, że ktoś przechodzi to samo co my :) tzn rozbiórka, papierzyska etc... - (nam było tylko łatwiej z WZiZT więc pozwolenie juz jest).

 

powodzenia

 

"Najciekawsze" chyba jeszcze przed nami!!! Ale podobnie jak Ty będę walczył z siłami "natury" o każdy metr w pionie i w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne jest natomiast to, że uprawomocnienie się decyzji o warunkach zabudowy można już przyspieszyć załatwiając oświadczenia wszystkich stron o nie wnoszeniu zastrzeżeń – niestety strony czyli sąsiedzi muszą stawić się w urzędzie osobiście – czy u Was też tak jest, myślałem, że wystarczą pisemne oświadczenia.

 

U mnie wystarczyło że pozbierałem oświadczenia od sąsiadów i sam je zaniosłem. Pierwszy raz słyszę o ściąganiu ich do urzędu.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...