Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Żelazko systemowe czy zwykłe?


Adrian1224

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
Też jestem za tradycyjnym, z porządnym wyrzutem pary :). Trzeba mieć pełną kontrolę, wygodę pracy ale i bezpieczeństwo (takie żeby się samo wyłączyło po czasie). Ja opowiadam się po stronie Zelmera – tym bardziej, że (jak widzę na ich stronie) – mają akcję – do żelazka dodają w prezencie dzbanek filtrujący :D. Ja mam Exelentis ZIR10600 – i zmieniać nie zamierzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona dostała w prezencie stację parową philipsa (model 8635) i jest wniebowzięta. Mamy dwóch małych synów (3 lata i rok) i jest dużo prasowania. Generalnie wygoda prasowania jest dużo wyższa, nie trzeba dolewać wody (starcza na całe prasowanie) i nie trzeba kilkukrotnie jeździć w jednym miejscu.

Nie trzeba też przestawiać temperatury żelazka do różnych materiałów, bo samo się dostosowuje. Można je również postawić na desce do prasowania

"stopą do dołu" i deska się nie przypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Ja od 2-3 miesięcy mam tanie systemowe i prasuje się nim o wiele lepiej jak zwykłym żelazkiem.

Ale leje do niego kranówkę bo zużycie wody jest tak duże że przy destylowanej po 2-3 latach mógłbym kupić nowe żelazko za cenę destylowanej.

W końcu żelazka systemowe prasują lepiej bo produkują więcej pary a ona musi się skądś wziąć.

Na pewno wadą jest że zajmuje więcej miejsca chyba że ma się specjalne pomieszczenie do suszenia i prasowania ciuchów.

Teraz za 300 zł spokojnie można kupić już coś dobrego,w te droższe moim zdaniem nie warto inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...