Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie do tematu okna kolankowego. Wg projektu jego wysokość to 155cm. Mówię o części fasadowej. Dostałem ofertę okien Fakro i okazuje się że Fakro robi max 115cm wysokie. Jakie okna zastosowaliście? Na forum znalazłem tematy dotyczące problemu z szerokością okien kolankowych. U mnie problem jest ten sam na projekcie szerokość 188cm już wiem że trzeba dać 200. Ale nikt nie pisze o problemach z wysokością? Jak to u Was wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Mam pytanie do tematu okna kolankowego. Wg projektu jego wysokość to 155cm. Mówię o części fasadowej. Dostałem ofertę okien Fakro i okazuje się że Fakro robi max 115cm wysokie. Jakie okna zastosowaliście? Na forum znalazłem tematy dotyczące problemu z szerokością okien kolankowych. U mnie problem jest ten sam na projekcie szerokość 188cm już wiem że trzeba dać 200. Ale nikt nie pisze o problemach z wysokością? Jak to u Was wygląda?

 

Hmmm, my mamy z Fakro wysokość 135.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . U mnie budowa ruszyła. Gotowy jest fundament na płycie f. Zaizolowany i ocieplony. Śniany ruszaja w przyszlym tygodniu. Gm Kocmyrzów Luborzyca kolo Krakowa. Czy ktoś z okolic Krakowa nie chciałby pochwalić sie swoim hk2?

 

No to macie rzut beretem do nas :) Budujemy na Wzgórzach Krzesławickich. Kończymy montaż okien, teraz elektryka i hydraulik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam.

 

bardzo interesuje nas jak wyglada pietro ze zmina schodów na druga strone--chemy tak zrobic jak u Pana rozwiązanie, ale zastanawiam sie jak bedzie na górze?? moge prosic projekt pogladowy. ?? Widze posty z 2014 rok wiec pewnie HK2 juz stoi byłabym wdzieczna o fotki :) [email protected]

 

pozdrawiam Serdecznie

Agnieszka Wrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się rozwiązanie z portfenetrami. Nie zdecyduję się jednak na powięszenie salonu, faktycznie zadaszona część tarasu bardziej mnie zadowala.

Nie wiem jeszcze w jaki sposób zagospodaruję "mały gabinet". Czas przyniesie rozwiązanie.

Garaż będzie wolnostojący, myślę o skopiowaniu obecnego garażu i wybudowaniu go w jednej lini z obecnym.

Przesuwając schody na piętro na przeciwną ścianę, zyskam wejście do nowej łazienki.

Schody do piwnicy powstaną w miejscu połącznia domu z nowym gabinetem.

Piwnica będzie mała, jedynie pomieszczenie na piec i opał plus dodatkowe na centralny odkurzacz i rekuperator.

[ATTACH=CONFIG]268973[/ATTACH]

 

Witam.

 

bardzo interesuje nas jak wyglada pietro ze zmina schodów na druga strone--chemy tak zrobic jak u Pana rozwiązanie, ale zastanawiam sie jak bedzie na górze?? moge prosic projekt pogladowy. ?? Widze posty z 2014 rok wiec pewnie HK2 juz stoi byłabym wdzieczna o fotki [email protected]

 

pozdrawiam Serdecznie

Agnieszka Wrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...