Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z oknami problem pojawia się, gdy przy takiej powierzchni mają nie być dzielone(jak w projekcie), a jednocześnie uchylne/otwierane.

Jeśli chodzi o strop, to my robiliśmy terivę, więc tu chyba nic nie doradzimy :( narożnych słupòw też nie robiliśmy, bo zlikwidowaliśmy balkon z przodu, na rzecz belki zrobionej na etapie elewcji, która jedynie zaznaczy formę jak w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Witam,

Mam wileką prośbę. Czy jest jakaś osoba na forum która buduje dom w oklicach Warszawy. Bardzo bym chciała zobaczyć jak się prezentuje w realu. Bardzo obawiam się tych okien oraz troche zbędnych balkonów. Czy ktoś ma pomysł jak można je zastąpić nie tracąć przy tym zadaszonego tarasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam wileką prośbę. Czy jest jakaś osoba na forum która buduje dom w oklicach Warszawy. Bardzo bym chciała zobaczyć jak się prezentuje w realu. Bardzo obawiam się tych okien oraz troche zbędnych balkonów. Czy ktoś ma pomysł jak można je zastąpić nie tracąć przy tym zadaszonego tarasu.

 

W razie czego ja buduje w okolicach Poznania,gdybyscie byli w poblizu,zapraszam. P.S nie rezygnuj z balkonów bo to glownie one daja temu projektowi nowoczesny charakter i odrozniaja go od innych

Edytowane przez Baka890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego ja buduje w okolicach Poznania,gdybyscie byli w poblizu,zapraszam. P.S nie rezygnuj z balkonów bo to glownie one daja temu projektowi nowoczesny charakter i odrozniaja go od innych

 

Dziękuje za odpowiedz i za wskazówkę. :) a są jakieś duże kłopoty podczas budowy tego domu.? Dużo zostało zmienione w projekcie ? :) Byłabym wdzięczna o jakieś zdjęcie zrobione z kuchni na salon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz i za wskazówkę. :) a są jakieś duże kłopoty podczas budowy tego domu.? Dużo zostało zmienione w projekcie ? :) Byłabym wdzięczna o jakieś zdjęcie zrobione z kuchni na salon :)

 

U mnie zmiany w projekcie byly ogromne...na ta chwile zaluje nawet ze nie zrobilem projektu od zera bo przerobki wyniosy mnie tyle ze tak naprawde moglbym sobie pozwolic na indywidualny projekt... najwaznijsza zmiana nad ktora dlugo sie wachalem ze wzgledu na koszty to umozliwienie skrocenia sciany oddzielajacej schody od jadalni,poza tym przedluzenie garazu,podpiwniczenie garazu,dobudowanie lacznika dom-garaz.. zdjec narazie nie mam jak zrobic bo przez te przeróbki stoje na etapie stanu zero..od przyszlego tygodnia mamy juz ruszyc z murami..narazie wymurowany mam tylko garaz. jak tylko bede mial wieksza czesc robot zalatwiona to wrzuce fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam kilka fotek z kuchni na salon

.05.jpg06.jpg07.jpg

 

 

Co do balkonów my zrezygnowaliśmy z tarasu od strony frontowej, natomiast poprowadzimy belkę taką jak w projekcie (łączącą dom z garażem i idącą aż do okna w jadalni- jak w projekcie) - forma i estetyka projektu zostanie zachowana :) Co do balkonu z tyłu to po rezygnacji z niego tarasu zadaszonego niestety raczej nie będzie (widać na zdjęciu)

 

taras.jpg

dach1.jpg

Edytowane przez Alexim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie jestem na etapie załatwiania wszelkich formalności związanych z projektem.

Zastanawia mnie jedno czy na zdjeciu tak tylko wygląda, że ten salon jest taki mały razem z jadalnią czy to tylko złudzenie, czy Państwo pomniejszali może pomieszczenia?

 

Pozdrawiam

 

Dokładnie mam takie samo wrażenie że ten salon który na wizualizacji wydaje się być dosyć duży w rzeczywistości taki chyba nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...